Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Ja deklarowałam 10zł też od Kajetanka :sad: Czekam na wypłatę lada chwila żeby wpłacić... edit. wpłaciłam.
  2. Suuuper, zaraz będę robić porządek ze swoimi banerkami to wkleję :)
  3. Podaję nowy adres do bazarku dla Dżerego - dziś ostatni dzień, właściwie zostały tylko 2 pluszaki, choć i przelicytować co nieco można - moze ktoś się skusi?:cool3::cool3::cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148733[/url]
  4. Zmasowany atak szczeniorów :diabloti: Ręce mi opadły ... nawet nie wiem od czego zacząć:grab:
  5. To dobrze :bigok: Pytam również dlatego, że deklarowałam dla niej comiesięczną pomoc i zbliża się czas wpłaty deklaracji na listopad. W pierwszym poście widnieje, że wpłaciłam 15 zł, ale o ile pamiętam poszła tylko dyszka:oops: Teraz wpłacę 20 zł dla wyrównania rachunku. Choć to i tak za mało by spłacić dług w lecznicy:sad:
  6. Ten link powinien zadziałać :oops: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149044[/url] Zapraszam:loveu:
  7. Podaję nowy link bo dogomania coś skaszaniła... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149044
  8. Dzień dobry, podniosę wątek z rana, na razie nie jestem w stanie inaczej pomóc :oops:
  9. Jak tam nasza Funieczka się miewa?:razz:
  10. CHCEMY!!!!:loveu: Dotarla paczka z rzeczami od Dogo07 - super:multi::multi::multi:No, wracam do roboty przy bazarku :) Mizinka dla Tary, Mysi i calej menazerii....wysylam do was dobre fluidy, moze sie przydadza...
  11. Nie zdążyłam wczoraj zadzwonić:oops: Dziś weterynarz? To trzymać trzeba kciuki. Robię już bazarek ale żebyście wiedziały (wiedzieli?) ile tego wszystkiego podarowanego mam:-o:-o:-o.... kosmos:diabloti: :mdleje: juz jest ok 70 pozycji a jeszcze 1-2 paczki w drodze:crazyeye::loveu::lol::evil_lol:
  12. [quote name='MakS'] Kasiu, jak Marcelek stoi z finansami- starczy na zapłacenie hoteliku czy robic jeszcze przelew?[/QUOTE] MakSiu możesz chyba spokojnie pomagać innej bidce, bo Marcelek jest 121 zł do przodu po rozliczeniu hotelikowania.
  13. Zrobiłam przelew na 50 zł dla Murki. Co zrobić z pozostałymi 121 zł? Proszę o sugestie:razz:.
  14. Sabinko, zaraz wysle. Dziekuje ze tu przywedrowalas :loveu: Postaram sie zadzwonic do Justyny pod wieczor jak tylko "pozbede" sie dzis gosci. Kiepsko wyszlo z tym internetem - nie jest to w tej sytuacji najpotrzebniejszy wydatek, ale tez i utrudnia zwykle pomaganie... Cos wymyslimy. Dzis chyba Dzien Kundelka - swiateczne mizianka dla Tary, Myszki i Pedra:loveu:
  15. Kurcze, a moge do niej prosic na pw jakis kontakt, moze ktos ma telefon?
  16. Pozdrawiam rowniez i ciesze sie z takie optymistycznej relacji:) Agatko51, ogloszenia Marcela z bazarku ogloszeniowego chcialabym przeniesc na Kamienia - nie masz nic przeciwko? Moze inna propozycja? Przypomne ze pozostalo na koncie Marcela 171 zlotych i nie wiem jak tym rozporzadzic. Na pewno wypadaloby rozliczyc sie za ostatnie dni z Murka.
  17. Dzien dobry! No, przejezyczenie, no....:oops::evil_lol: TARA zdrowiej:modla:
  18. Korciaczki, licze ze przyniesiecie dobre wiesci ... Zdjecia Kory wygladaja niepokojaco - ja sie nie znam, zdaje spbie sprawe ze to stan po bardzo silnej interwencji chirurgicznej... ale chcialabym by wygladalo to juz lepiej, by bylo widac ze sie goi... trzeba czasu i silnych kciukow... A Myszka to taka starsza miniaturka mojej Suni:loveu:
  19. Te wlasnie zdjecie bardzo mi sie podoba :) Sorki ze sie nie odzywam, caly czas czytam watek ale poki co nie wymyslilam nic sensownego:oops:
  20. Zagladam tu i sprawdzam czy to aby nie sen;) To moze zaczne: :popcorn:
  21. No ja pitolę. Wszyscy w pracy szykują się juz na piątkowe imprezy a co robi Kasia? Kasia siedzi przed monitorem i beczy:placz::oops::diabloti: Aaaaaaaaaa:D Wspanile, cudownie, rewelacyjnie i ... no nie mogę te zdjecie i podpis.... [URL]http://img27.imageshack.us/img27/6107/marcelav.jpg[/URL] No po prostu warto było:D
  22. Ewa z Bytomia - dziękujemy za wpłatę, doliczam 10 zł do Barankowej skarpety :)
  23. Jeśli ktoś z was u niej będzie to przekazujcie wieści ...:sad:
×
×
  • Create New...