Przepraszam, jeśli już o tym było ale nie zaszkodzi przypomnieć jakby co;) Od czternastego w marketach na B:diabloti: z owadem w tle:diabloti: jest przecena psich akcesoriów - po 4 zł smycze, miski, szczotki, obroże,troche droższe są legowiska. Nie wiem jakiej jakości, ale może ktoś zechce kupić dla psów, te sklepy sa już chyba w każdym mieście:roll: