Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Dzieki za zaproszenie. Przeciez to z daleka widac jaki on "agresywny":roll: dopoki ktorys z moich podopiecznych nie ruszy doopki do domu, nie bardzo moge pomoc, ale pospamuje innych... i jakby byl banerek to bym chetnie wziela... a jesli trzeba to wydziergam jakis tylko uprzedzam, ze miszczem nie jestem;) Remik trzymaj sie chlopaku:kciuki:
  2. Ty wiesz ze mi tez o tych cieplych dniach mowili ale to bylo wczoraj.... w innej rzeczywistosci...:evil_lol:
  3. Bela51 wplacila 10 zl za co niezmiennie dziekuje w imieniu naszego Barana :)
  4. Aneta355 - 20 zł - bardzo dziękujemy :) U mnie obrzydliwy śnieg z deszczem:roll:, chyba dziś nie wracam z pracy do domu...:roll: A te biedne psiaczki wszystkie... :(
  5. Ja przerzuciłam jakis grosz od Maksa, podajcie konto na pw...
  6. Niedługo będzie super bazarek na karmę dla dziewczynek:):razz::razz::razz:
  7. Podrzucam Andzię dla rozgrzewki, bo na dworze kosta...:(
  8. Dzień dobry, pora na poranne podrzucenie wątku;)
  9. Zapisuję pięknego Mikołajka.:loveu:
  10. Nie wiem jak to sie stalo ale zgubilam gdzies Spajkiego:oops::placz: Juz wplacilam za IX i X, bo wstyd:oops: Spajki trzymam kciuki!
  11. Dżeki wygląda z tą łatką jak naznaczony:) Może mu przyniesie szczęście, najlepiej za dwóch...:razz:
  12. Wiedziałam, że coś miałam zrobić i nie mogłam sobie przypomnieć co:splat: - mam jeszcze rzeczy od Dorcass z poprzedniego bazarku, to oczywiście wystawię ponownie:oops: edit: zapraszam:D [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wszystko-za-7-zl-dvd-dla-dzerego-reaktywacja-fantastycznego-bazarku-do-27-10-a-148733/#post13145081[/URL]
  13. Spokojnie, do środy może jeszcze dojdzie...
  14. Wpłynęło 10 zł od Kuby P, serdeczne dzięki:multi:
  15. Lista dzisiejszych darczyńców::loveu: Agata51 - 20 zł Monika S. - 10 zł Zuzia63 - 50 zł
  16. Do Kamysiowej skarpety doliczam 20 zł od Ocelot i pięknie dziękuję :loveu::loveu::loveu:
  17. Skontaktuję Cię z dogomanką, która dziś zapytała mnie czy nie wiem o jakimś szczeniaczku do adopcji:-o:cool3:
  18. I jest jeszcze dyszka od Zuzlikowej dla Marcelka:)
  19. Ciocie, ratunku!!! Nie będę leżał na różowym pontonie. Wystarczy ,że piję z żółtej miski. To jest dla bab. Dwa inne zdjęcia nie chcą mi się wgrać... ale postaram sie je potem wkleić.:oops:
  20. Ja tu cały czas zaglądam:razz: I nawet nie wiecie jak się cieszę to czytając :)
  21. Otrzymałam przelewy: CORONAAJ - 60 zł (za IX, X) BEATA J. - 60 zł (za X, XI, XII) Bardzo dziękuję w imieniu śliczniaka:loveu:
×
×
  • Create New...