Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='Madallena']Renata a powiedz Ty mi dziewczyno jakie u Ciebie sa koszta. I co to znaczy "mazowieckie" :D ? No bo wlasnie, miejsce i dowoz. Czy znajdziemy transport do zuziaM? czy bedzie co zrobic z Yogim jak trafi w okolice Warszawy(do Warszawy) ... dobra, w kazde miejsce, w ktorym sie znajdzie po opuszczeniu Gowna :)[/QUOTE] Mazowieckie,to Sochaczew 55km od Warszawy.Koszta-dla Yogusia 320zł/miesiąc,a jak jakis staruszek mi sie wyadoptuje,to zabiore kawalera do domu-na salony;)
  2. [quote name='Akrum']Moim zdaniem, jeśli to będzie domowy hotelik, taki bardziej dt :) to myślę że to wcale nie jest dużo. [/QUOTE] Sporawo,ale patrząc,że w kojcach doba jest 12-15zł,to jednak warto dać Kubusia w warunki domowe za taką sumę [B]Asiu[/B]-ucieszyło mnie Twoje podejście i przemyślenie pewnej sprawy;).Kubusiowi należy sie wszystko co najlepsze:loveu:
  3. Lukuś-pampersy,jedyne co sensownego przychodzi mi do głowy.Ja u Antosia stosowałam,teraz u Opalika i czasem u Moruska.Koszt w sumie nie kosmiczny,bo najtańsze te dla dzieci kosztują 30zł i dla jednego psiaka starczają na miesiąc,a naprawdę sporo pracy zaoszczędzają
  4. To znaczy tak nie do końca jest miejsce,bo mam limit 8 psiaków,ale Miętusek jest na tyle malutki,że damy radę:)
  5. Dokładnie...dodatkowo jest mi w szczególności żal,bo para prezydencka była miłośnikiem zwierząt-jak my...:-(
  6. Oj Lukuś znam to wszystko z autopsji.Dzisiaj mój Krzysiek tez od rana jeździł na mopie,bo starutki,niewidomy Morusek załatwił w nocy to i owo na przedpokoju i rozmazał wsio.Więc witaj w klubie:roll:
  7. Ja? No coś Ty.Ja nigdy nie zbieram na nic pieniędzy bo po prostu nie mam czasu na zajmowanie się finansami.Sprawy finansowe zostawiam dziewczynom,które mają deczko więcej czasu ode mnie
  8. Weta,badania i ewentualne leki,które być może Fifi dostanie,załatwimy od razu.O resztę będziemy się martwić jak będzie wiadomo jaki jest stan zdrowia Fifulca
  9. [quote name='fizia']Dobrze, że już jesteś. Zdrówka życzę[/QUOTE] Ja tez się cieszę i zdrówka życzę:) A Łatuś to niech se jaj nie robi,bo Wielkanoc juz minęła.Jazda do domu,ino mig:mad::loveu:
  10. [quote name='majku33krakow']a kto tu bedzie zbierał kase? Kinga_kinga7 albo Jostel5.Na razie zbieramy na weta i ewentualne leki,bo trzeba dziadunia zdiagnozować
  11. O Kochana,Wam byłoby łatwiej mnie odwiedzić,tak sadzę;).A po śląsku to jo nie godom,ino rozumiem trochę,także jak najbardziej byśmy konwersację przeprowadzały po polsku:)
  12. Błagaj,błagaj:) Bo wiesz,mi naprawdę Morusek nie przeszkadza,to kochany,słodki psiak,praktycznie bezproblemowy.Śpi,zje,pochodzi,poprzytulamy się i znowu idzie spać.Jest malutki,nie zajmuje dużo miejsca,no idealny tymczasowicz:)Ale Morusek powrócił do świata żywych,nie jest "umierający",także myślę,że warto go wyadoptować do super domku.Są jeszcze ludzie o dobrych,wrażliwych sercach,może właśnie taka osoba wypatrzy naszego Moruska? A na jego miejsce przyjedzie kolejna,opuszczona,bezbronna sierotka.Nie ma parcia,że Morusek musi dom znaleźć już,tym bardziej,że zgodziłyscie się,żeby został u mnie dozywotnio,a i ja nie mam nic przeciwko temu.Ale mysle,że warto spróbować poszukać Mu domku:)
  13. No dokładnie,u Kikou tez będzie miał super.Także jak nie było,to nie było,a teraz dwa tymczasiki do wyboru do koloru;)
  14. Ketunia,padnij na kolana przed Majqą,a napisze taki tekst,ze nam wszystkim buty pospadają,zresztą wiesz jakie ona cuda pisze:)
  15. Ja zrozumiałam,bo mam rodzinę i w Rudzie Śląskiej i w Katowicach i w Jastrzębiu Zdrój i w Nowej Rudzie,takze gwara nie jest mi całkiem obca;).Natomiast Majka na bank nie zakuma:eviltong:
  16. Jeżeli Mietusek miałby do mnie przyjechac,to tak to załatwcie z Kikou,żeby nie było,ze Jej podebrałam psiaka.Wiecie o co chodzi,no żeby to jakos po ludzku wyglądało...
  17. Oj Goniu,Goniu,zmolestowałaś mnie;) Jak Edus i Majeczka pojadą,to przywieźcie Maliznę do mnie.Warunki jak wcześniej.Tylko milion ogłoszeń poproszę,Mietusek jest tak śliczny,ze domek powinien znaleźć:).Eduś z Mają jadą 8 maja.Wczesniej nie dam rady:shake:
  18. [quote name='danka4u1']http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=6154 Dla Ciebie Antosiu, pamiętam. [quote name='halcia']Tez zapaliłam małemu.... Dziękuję Dziewczynki za pamięć...:-( [quote name='kaskadaffik']Antosiu zapaliłam dla Ciebie i dla Koteczki, która musiałam uśpić dwa tygodnie temu i mojego Daffika jamnika , który umarł w tamtą sobotę, wierzę , że biegacie już razem.......................... Kasiu,bardzo mi przykro,bardzo:-(Każdy,kto przeżył taką tragedię wie,co czuje druga osoba:-(
  19. Jostel5,napisz pw do Maupa4 z prośbą o zmianę tytułu,Ona jest dobra dziewczyna,zmieni w mig:)
  20. [quote name='amensalizm']Renata5 nie chcesz jeszcze jednego :cool3: [/QUOTE] Mam juz 10 psiaków;)
  21. No zastrzeliłyście mnie taką wiadomością:-o.Dziękuję za zaufanie:loveu:,oczywiście że Morusek może zostać:).Ale allegro mu nie zaszkodzi,może znajdzie się domek co pokocha Morusia jak my?
  22. Dopiero doczytałam co napisałas u Moruska:)Ale allegro i tak zrób,może znajdzie sie domek równie dobry jak mój:)
  23. Ketunia,a Ty Kochana walnij Moruskowi piękne allegro,bo chłopak nam wrócił do zycia,więc niech nacieszy sie swoim własnym,osobistym domkiem:)
  24. [quote name='majqa']Na moje oko Grafit waży tak ok. 20kg, ewentualnie troszkuuu więcej.[/QUOTE] Ło matko,to kawał chłopa z niego,mały,ale byk:mdrmed:
×
×
  • Create New...