Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Tez pomyslałam o tym hoteliku.Juz jest tam kilka "naszych" psiaków i dziewczyny bardzo sobie chwalą to miejsce.No i wet pod nosem,co w przypadku Fifulca jest baardzo pożądane:) A jakiego pięknego Kawalera zrobili z Twojego Leosia,fiu,fiu:cool3:
  2. [quote name='fizia']. Ostatnio też mnie załamała babka, która wzięła sunię i oddała po 1 dniu. Zbyt smutno było jej na sunię patrzeć, ponieważ przypomniał się jej zmarły piesek....[/QUOTE] No własnie,są ludzie i ludzie:roll:.Ja wzięłam Opalika,bo jest z wyglądu prawie identyczny jak Antoś [*]:-(,to takie "przedłużenie zycia" Antosiowego...i ból jakby mniejszy jak patrze na Opalisia,bo to taki mój drugi Antoniuszek:-( [QUOTE]Miejmy nadzieję, że skoro Piki po takiej głupiej akcji znalazł taki fajny dom, to to będzie dobra wróżba dla Dżerusia[/QUOTE]Oby Kochana,oby to był dobry znak:)
  3. [quote name='adkaaaaa5']Kładeczko na pierwszą :) Próbowałam ogarnąc cały wątek ale nie dałam rady... przejrzałam pierwsze 30 str. a pozniej tak co 3, bo ciezko ogarnac tyle postow...[B] Nie doczytałam jednak w jakiej miejscowości obecnie przebywa Kładka?[/B] W Iławie? Przydałoby się też jakieś zestawienie stron, na których Kładka ma ogłoszenia, chyba że jest a nie zauważyłam, jesli tak z góry przepraszam.[/QUOTE] Kładka jest w hoteliku u Morii w Elblągu
  4. [quote name='pokerowa']Renatko kochana. Ja bardzo Was wszystkich przepraszam, ale miałam wypadek i paskudnie złamaną nogę. Dochodzę do siebie po operacji a w maju mam następną więc wpłacam 400 zł za 2 miesiące.[/QUOTE] Nie przepraszaj Kochana:loveu:,tylko sie kuruj. Bardzo Ci współczuję:-(Dziekujemy,że nadal jesteś z nami i Dzerusiem i zdrówka zyczymy:calus: I co by sie nie działo,to Dzeronimo nigdy nie trafi z powrotem do schronu,nigdy
  5. To juz lepiej o niebo do Kikou,bo tam psiaki normalnie w domu są
  6. [quote name='fizia']Ojej, ci ludzie niektórzy są niepoważni...[/QUOTE] Nie cierpię takich sytuacji:mad:Pies od rana(dostał jeśc o 7 rano) głodny,bo Pani miała przyjechać zaraz po południu.Dzwoniłam,napisałam smsa,ale cisza...:shake:No i dałam jeśc Dzerusiowi o 19,bo stwierdziłam,że jak do tej pory sie nie odezwała,to już sie dzisiaj nie odezwie.I miałam rację.Kiedyś taka sama sytuacja była z Waszym psiakiem-Z Pikim.Tez chłopaczek czekał głodny i czekał i się nie doczekał:angryy:.Ale to i dobrze,bo teraz ma superowy domek:)
  7. Ależ wzruszająca fotka:loveu: Trzymaj sie Promysiu Kochany,żyj jak najdłużej Słoneczko:loveu:
  8. Ło matko,a co tu taka cisza?:roll:
  9. Super:) Będziemy wiedziały jak zdrówko Miętuska,no i koszty badań nam odejdą...na jakiś czas
  10. Elmirko,ale u Zuzi to Fifi poszedłby do budy w kojcu,bo Zuzia ma tylko takie miejsca
  11. [quote name='madcat1981']Dotarła wpłata 51,75 od Dorcass - ogromne dzięki :calus:[B] Dżery jest na "zero"[/B]:oops: No kochany, doskonała okazja by iść do domu;)[/QUOTE] Niedobrze:shake:,Dzeruś powinien być zaraz zaszczepiony p/wirusówkom i wściekliźnie,a to koszt około 50zł
  12. No i Pani sie nie odezwała więcej:roll::watpliwy:
  13. Dorcass Kochana trudno,co by sie nie działo,ja Dzerusia do schroniska nie oddam.Chyba by jemu i mnie serce pękło:-( A chętna Pani sie nie odezwała.Ja dzwoniłam kilkanaście razy i wysłałam smsa,ale cisza,telefon ma wyłączony:roll:.Chyba nici z adopcji:shake:.Jeszcze mam resztkę nadziei,że Pani sie odezwie jak nie dziś,to może jutro...a jak nie,to szukamy nadal domu chłopaczkowi naszemu
  14. Równo rok temu o tej porze już byłeś u mnie Skarbeczku.Nie doczekałeś wiosny,nie doczekałeś słonka,nie doczekałeś trawki,którą tak bardzo lubiłeś...:-( Żal,ogromny żal...:-( Śpij Antosiu,śpij Kochany
  15. Ivette,jakbyś chciała jakiejś porady względem pieluszek,to pisz.Moje psiaki już od roku chodzą w pampersach...
  16. Martka,proszę postaraj sie uprosić,żeby Miętusio przed przyjazdem do mnie miał jeszcze zrobione badanie krwi.Ciekawa jestem jak tam mocznik i kreatynina
  17. O matko,Kasiu jakie smutne wieści:-(.Ale przeżył u Ciebie jeszcze ponad rok,a dawano mu chwilkę...Mi też zgasł w lutym starutki,niewidomy Antoś ...:-( Trzymajcie się Kochani:calus:
  18. [quote name='nika28']On się opiera łapkami o kraty, wpycha nos między nie i prosi o głaskanie. [/QUOTE] O mateńko...:-(
  19. W sumie masz rację Elmirko,ale ja byłabym za wstępnym szukaniem miejsca.Myślę,że Fifi nie jest na tyle umierający,żeby nie przetrzymać jazdy samochodem.A miejsce zawsze łatwiej odmówić niż znaleźć.Zresztą przeciez nie możemy go zostawić w tym schronisku:-(
  20. Jutro mam wizyte Pani,która przyjedzie obejrzec Dzerusia.Byc może Łatus zostanie jedynakiem:roll:
  21. Mam zasięg w domu:),tylko mam 2 numery i jeden telefon,który odbiera karty play(wszystkie inne aparaty tel.mają simlocka).Teraz jestem pod tym numerem 793-505-809,albo 506-673-040 :)
  22. [quote name='dorcass']niedobrze... Pokerowa sie nie odzywa? co sie dzieje? wplacilam brakujaca kwote, ale sama nie jestem w stanie utzrymac Dżerego w hoteliku, [B]jak sie nie znajda sponsorzy to obawiam sie Dzery bedzie musial wrocic do schronu... [/B]allegro caly czas, ale te koszty mnie przewyzszaja w pojedynke:([/QUOTE] Dorcass,nawet tak nie myśl:-o,przecież nie oddałabym Dzerego do schronu:shake:
  23. [quote name='Ziutka']Dzięki za numer telefonu, już dzwonię do Reni :)[/QUOTE] No i nie zadzwoniła:eviltong: Ale już rozmawiałam z Panią chętną na Dżerusia-jutro wizyta zapoznawcza,a może coś więcej?:cool3:
×
×
  • Create New...