-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
[quote name='herak']Bardzo mi przykro czytać o zarzutach skierowanych do renatki. Chcę tylko powiedzieć że to najuczciwsza osoba jaką poznałam. Mieszkam za granicą więc dlaczego nie zdarła zemnie pieniędzy i nie wymyśla o potrzebach psa. Mogłaby tysiące powodów wymyślać nie zrobiła . Herak kochana,bo twój pies jest młody i zdrowy,to co miałabym niby u niego wymyślić?A wiesz,u starego psa zawsze coś się znajdzie,jak nie urok,to sraczka:diabloti:Powodów do wyłudzania pieniędzy jest wiele:p
-
Niczego juz nie potrzebuje,zostaw to u siebie,bo ci sie przyda. 200zł co miało byc od 12 czerwca do 12 lipca juz poszło do Pauliny,odeślę tez od razu te 100zł,co mi przyjdzie od pauliny w poniedziałek,bo jeszcze nie doszło. A te 100z o którym wspomniałaśł,to ketunia dała na badania fifka,które miał robione zaraz po wyjściu ze schroniska NIE u mnie.Zresztą napisze do niej pw i sie dopytam dokładnie gdzie wysłała,bo do mnie na pewno nie
-
ja nie mogę...12 czerwca bedzie miesiąc jak fifek jest u mnie i dostałam od ketuni 300zł za ten miesiąc.Kinga_kinia wysłała mi 200złza czas od 12 czerwca,do 12 lipca,czyli za miesiąc,który własnie sie zaczyna.Zawsze dziewczyny mi wysyłają z góry.Mysl sobie co chcesz,pisz sobie co chcesz,ale MYŚL co piszesz.Pieniądze wysyłane sa za miesiąc z góry.ROZUMIESZ?Te 200zł było od 12 czerwca do 12 lipca.więcej nie będę tłumaczyła
-
nawet nie chce mi sie komentowac...jakie 300zł? jeżeli juz to 200 za czerwiec z góry. No własnie,jak ja mogłam jęczeć?Ależ ja jestem podła oszustka,cholera. Koniec gadki,masz rację,to co na hotelik mogłam dać na leczenie,badania,klinike i co tam jeszcze potrzeba. Teraz ty będziesz sie nim opiekowała i powodzenia zyczę.może u ciebie ten pies odżyje,bo u mnie juz zdychał
-
Od 12 maja do 12 czerwca jest miesiąc,który Fifek był u mnie i dostałam za to 300zł od ketunii kinga kinia przesłała pieniązki za czerwiec wcześniej(miały byc od 12 czerwca,do 12 lipca) mimo,że mówiłam,że wpłata powinna być zrobiona w okolicach 12 czerwca.Ale te 200zł co wysłała miało być od 12 czerwca do 12 lipca.ogarnij sie kobieto i policz na spokojnie.za nastepny miesiąc wołałabym dopiero w okolicach 12 lipca(za lipiec z góry) jestes bezczelna,sugerując,że może mu sie coś stać
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Super,że Kikou może wziąć Tofika:)ja już odpowiedziałam Myszy2 na pw,że nie mam teraz absolutnie miejsca w domu:shake: -
Fifek nie jest kanibalem.Albo mu czegoś brakuje i znajduje to na morusku,albo mu sie nudzi i znalazł sobie zajęcie w postaci lizania kolegi:roll: Tu oferowany jest transport,może ktoś zadzwonić?,tam jest telefon i tylko telefonicznie trzeba załatwić,żeby była szybsza odpowiedź.te osoby były juz u mnie,bo wiozły Awę do DIF,także nie pobłądzą(jeżeli to byli Oni,tak mi się wydaje).A tak w ogóle,to o której godzinie Fifka ma być w klinice? http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-(Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa) Kurna,z 200 zł,to nie mamy po co jechać do Warszawy:shake:
-
Tak wygląda wylizany przez Fifka odbyt Moruska:shake:.Za chwile zrobi sie z tego żywa rana... A dzisiaj zauwazyłam jak Fifek liże Moruska po boku.No i wyskubał mu sierśc,bo przeciez Morusek jest starutki,i delikatny,wszystko na Morusku ledwo sie trzyma,a Fifek go jeszcze morduje tym lizaniem:shake: To jest świeżutkie,dzisiejsze wylizanie,jeszcze było mokre,zresztą przyłapałam Fifka na gorącym uczynku.Aż się boję jak Morusek będzie wyglądał po dzisiejszej nocy,znowu pewnie obudzi sie z płaczem,bo go będzie bolało,a fifek będzie go lizał:-( Od razu mówię,że nie mam gdzie umieścić Moruska,nawet łazienkę mam zajętą przez jednego takiego psiego agresora. Proszę o pomysły,bo i fifek nam się zmarnuje i zamęczy moruska
-
Elmi,ja nie mam do Ciebie o to pretensji,broń boże.Pisałaś przeciez tu na wątku,że jestes zalana i masz problemy z netem,myslałam więc,że kto inny to zamówi.No ale nie wazne,dzwoniłaś do mnie dzisiaj i wyjaśniłyśmy sobie wszystko:) do tej pory na Fifka wydałam: -pieluchy-45zł(idą 3 pieluchy dziennie,pielucha 0,50gr) -papier toaletowy-20zł(1 rolka dziennie w paczce jest 8 rolek,paczka kosztuje 5 zł) -płyny do mycia-10zł -szampon do mycia-10zł To są podstawowe wydatki,które poniosłam na Fifka do tej pory(czyli przez miesiąc),nie licząc kocyków,ręczników i ściereczek,które wywaliłam Zaraz wkleje fotki Moruska.Co ten fifek z nim wyprawia?:shake:Zeżre mi go zywcem:-(
-
Dziewczyny decydujcie,co robić z fifim,bo w takim stanie jakim on jest teraz ja nie moge mu dac dt.czekam do końca czerwca na unormowanie sie tych kup.jeżeli rozwolnienie bedzie nadal,ktos inny musi przejąc nad nim opiekę.prosiłam o pieluchy,bo do tej pory sama finansuję,prosiłam o papier toaletowy,bo zuzywam go tony,prosiłam o podkłady-nic nie dostałam.Niech ktos sie ze mną zamieni,weźmie fifka,a ja bedę trzymac kciuki.