Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Herak,ale biore za to kupę kasy,a własciwie teraz więcej kupy niz kasy:cool3:
  2. [quote name='herak']Bardzo mi przykro czytać o zarzutach skierowanych do renatki. Chcę tylko powiedzieć że to najuczciwsza osoba jaką poznałam. Mieszkam za granicą więc dlaczego nie zdarła zemnie pieniędzy i nie wymyśla o potrzebach psa. Mogłaby tysiące powodów wymyślać nie zrobiła . Herak kochana,bo twój pies jest młody i zdrowy,to co miałabym niby u niego wymyślić?A wiesz,u starego psa zawsze coś się znajdzie,jak nie urok,to sraczka:diabloti:Powodów do wyłudzania pieniędzy jest wiele:p
  3. Własnie fifek zrobił kupkę,troche takiej se i troche rozwolnieniowej.kurna,a mogłam iśc z nim na spacer,byłoby,ze kupka zrobiona na spacerku:)fifek niby taki mądry,a jaki niemądry.Nie powiedział mi,że chce kupę,tylko srunął na leżąco i prawie na śpiąco...ach ten fifek:)
  4. Niczego juz nie potrzebuje,zostaw to u siebie,bo ci sie przyda. 200zł co miało byc od 12 czerwca do 12 lipca juz poszło do Pauliny,odeślę tez od razu te 100zł,co mi przyjdzie od pauliny w poniedziałek,bo jeszcze nie doszło. A te 100z o którym wspomniałaśł,to ketunia dała na badania fifka,które miał robione zaraz po wyjściu ze schroniska NIE u mnie.Zresztą napisze do niej pw i sie dopytam dokładnie gdzie wysłała,bo do mnie na pewno nie
  5. Jeżeli dla ciebie od 12 maja do 12 czerwca(300zł) i od 12 czerwca do 12 lipca(200zł) to jest jeden miesiąc,to super:)
  6. Jakie 100zł od ketunii:-oDostałam 300zł za czas od 12 maja do 12 czerwca,zadnego dodatkowego 100zł od ketunii nie otrzymałam No masz rację,powinnam fifka zostawiac na noc na dworze,to by było,że zrobił kupkę na spacerku:)Zresztą sama zobaczysz,oj zobaczysz
  7. ja nie mogę...12 czerwca bedzie miesiąc jak fifek jest u mnie i dostałam od ketuni 300zł za ten miesiąc.Kinga_kinia wysłała mi 200złza czas od 12 czerwca,do 12 lipca,czyli za miesiąc,który własnie sie zaczyna.Zawsze dziewczyny mi wysyłają z góry.Mysl sobie co chcesz,pisz sobie co chcesz,ale MYŚL co piszesz.Pieniądze wysyłane sa za miesiąc z góry.ROZUMIESZ?Te 200zł było od 12 czerwca do 12 lipca.więcej nie będę tłumaczyła
  8. Przypominam,że to ty napisałaś,że go bierzesz w niedziele
  9. nawet nie chce mi sie komentowac...jakie 300zł? jeżeli juz to 200 za czerwiec z góry. No własnie,jak ja mogłam jęczeć?Ależ ja jestem podła oszustka,cholera. Koniec gadki,masz rację,to co na hotelik mogłam dać na leczenie,badania,klinike i co tam jeszcze potrzeba. Teraz ty będziesz sie nim opiekowała i powodzenia zyczę.może u ciebie ten pies odżyje,bo u mnie juz zdychał
  10. Od 12 maja do 12 czerwca jest miesiąc,który Fifek był u mnie i dostałam za to 300zł od ketunii kinga kinia przesłała pieniązki za czerwiec wcześniej(miały byc od 12 czerwca,do 12 lipca) mimo,że mówiłam,że wpłata powinna być zrobiona w okolicach 12 czerwca.Ale te 200zł co wysłała miało być od 12 czerwca do 12 lipca.ogarnij sie kobieto i policz na spokojnie.za nastepny miesiąc wołałabym dopiero w okolicach 12 lipca(za lipiec z góry) jestes bezczelna,sugerując,że może mu sie coś stać
  11. ROZLICZNIE maj-300zł od ketunii czerwiec 200zł od kinga_kinia7 Zwracam 200zł,bo za czerwiec pieniądze beda u mnie juz nie wykorzystane A...chyba każdy bierze opłate z góry Elmiro,gdybys nie wiedziała
  12. Fifek dopiero niedawno zjadł,kreon miał w jedzonku.czekam na nocną kupe
  13. To jest danusiu podzięka za wypruwanie flaków.zostałam nazwana oszustka,złodziejka,itp.Tego nie wybaczę
  14. Co Ty pieprzysz!!Dostałam z góry za maj od ketunii,a teraz z góry 200zł za czerwiec dziękuję za współprace,prosze fifka zabierac,przelewam 200zł na konto kinga_kinia
  15. Super,że Kikou może wziąć Tofika:)ja już odpowiedziałam Myszy2 na pw,że nie mam teraz absolutnie miejsca w domu:shake:
  16. ketunia wpłaciła bezpośrednio do mnie 300zł za pierwszy miesiąc.Niedawno Kinga wpłaciła mi 200zł na drugi miesiąc,dostałam też zwrot 120zł za badania i lek,no i dzisiaj wysłała mi 100zł jako zwrot kosztów(jeszcze nie doszło.ale wysłała)
  17. Jedna kapsułka 20 minut przed jedzeniem,tak jak amylan
  18. Fifek nie jest kanibalem.Albo mu czegoś brakuje i znajduje to na morusku,albo mu sie nudzi i znalazł sobie zajęcie w postaci lizania kolegi:roll: Tu oferowany jest transport,może ktoś zadzwonić?,tam jest telefon i tylko telefonicznie trzeba załatwić,żeby była szybsza odpowiedź.te osoby były juz u mnie,bo wiozły Awę do DIF,także nie pobłądzą(jeżeli to byli Oni,tak mi się wydaje).A tak w ogóle,to o której godzinie Fifka ma być w klinice? http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-(Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa) Kurna,z 200 zł,to nie mamy po co jechać do Warszawy:shake:
  19. Jakby wpadł do Ciebie złodziej,to by se pomyślał "jesssuu,co tu się działo,był sex zbiorowy,ale taki dziki,ze az im buty pospadały":diabloti:
  20. Dziękuję Danuś,że odwiedzasz Antosia...ja o Nim cały czas myśle.Podreptałby sobie teraz po trawce...jak On to lubił:-( Dobrze,że mam Opalika,tak bardzo mi przypomina Antosia i w zachowaniu i w dotyku i te oczka niewidzące:-( Kochany mój Antoniuszek.....
  21. A ja se wiatrak włączyłam i na mnie dmucha,a wiatr rozwiewa me włosy:diabloti:
  22. Pupe wylizuje mu już jakiś czas,ja zauwazyłam to gdzieś tydzień temu,a bok wylizał mu dzisiaj po raz pierwszy Dziękuję,jak będzie cos potrzeba,to będę pisała:)
  23. Tak wygląda wylizany przez Fifka odbyt Moruska:shake:.Za chwile zrobi sie z tego żywa rana... A dzisiaj zauwazyłam jak Fifek liże Moruska po boku.No i wyskubał mu sierśc,bo przeciez Morusek jest starutki,i delikatny,wszystko na Morusku ledwo sie trzyma,a Fifek go jeszcze morduje tym lizaniem:shake: To jest świeżutkie,dzisiejsze wylizanie,jeszcze było mokre,zresztą przyłapałam Fifka na gorącym uczynku.Aż się boję jak Morusek będzie wyglądał po dzisiejszej nocy,znowu pewnie obudzi sie z płaczem,bo go będzie bolało,a fifek będzie go lizał:-( Od razu mówię,że nie mam gdzie umieścić Moruska,nawet łazienkę mam zajętą przez jednego takiego psiego agresora. Proszę o pomysły,bo i fifek nam się zmarnuje i zamęczy moruska
  24. Elmi,ja nie mam do Ciebie o to pretensji,broń boże.Pisałaś przeciez tu na wątku,że jestes zalana i masz problemy z netem,myslałam więc,że kto inny to zamówi.No ale nie wazne,dzwoniłaś do mnie dzisiaj i wyjaśniłyśmy sobie wszystko:) do tej pory na Fifka wydałam: -pieluchy-45zł(idą 3 pieluchy dziennie,pielucha 0,50gr) -papier toaletowy-20zł(1 rolka dziennie w paczce jest 8 rolek,paczka kosztuje 5 zł) -płyny do mycia-10zł -szampon do mycia-10zł To są podstawowe wydatki,które poniosłam na Fifka do tej pory(czyli przez miesiąc),nie licząc kocyków,ręczników i ściereczek,które wywaliłam Zaraz wkleje fotki Moruska.Co ten fifek z nim wyprawia?:shake:Zeżre mi go zywcem:-(
  25. Dziewczyny decydujcie,co robić z fifim,bo w takim stanie jakim on jest teraz ja nie moge mu dac dt.czekam do końca czerwca na unormowanie sie tych kup.jeżeli rozwolnienie bedzie nadal,ktos inny musi przejąc nad nim opiekę.prosiłam o pieluchy,bo do tej pory sama finansuję,prosiłam o papier toaletowy,bo zuzywam go tony,prosiłam o podkłady-nic nie dostałam.Niech ktos sie ze mną zamieni,weźmie fifka,a ja bedę trzymac kciuki.
×
×
  • Create New...