-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Sochaczew - Miś co na trzech łapach przez życie gna
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Misiaczku hopaj na górę!!!! -
Byłam wczoraj u weta około godz.18,ludzi od groma,na dworzu za zimno,żeby stać,więc wlazłam "na wcisk" do środka.Prysio jak to Prysio puścił "cichacza".Każdy spogląda na każdego,ja oczywiście też "głupa"walę i rozglądam się po ścianach:siara:,w pewnym momencie jedna pani zaproponowała:''może otworzymy drzwi troszeczkę,bo jakoś tu gorąco...":p :razz: :evil_lol:
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Słodka Dosieńko hopaj po domek!!!! -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewciu do góry!!!!!!!! -
A mi możecie pozazdrościć:eviltong:!Mój Prysio po 8 latach w schronie nie załatwił się w domu ani razu:p!Normalnie zachowuje się jakby całe życie spędził w domu:loveu:!Cierpliwości Iwonko,Sasanka też będzie się zachowywała jak "rasowa" kanapiara(od leżenia na kanapie rzecz jasna:evil_lol:)!!!
-
Mały Fikuś odszedł za TM. nie doczekał się domu
Lionees replied to _Tosia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Psinko byłeś zbyt chory,zbyt zmęczony,zbyt samotny...:-(.Teraz jesteś zdrowy,wypoczęty i masz koło siebie przyjaciół.Moja Kuleczka i Dianusia i wiele innych psiaków też są z Tobą.Hasajcie wesoło po zielonej łące.To dla Was [*]:-(. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
Lionees replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Oby wszystko się dobrze skończyło-trzymam mocno kciuki!!! -
Sasanko-Ty szczęściaro:multi:!!!
-
SZKIELET ratlerkowata biało-ruda sunia u missieek Ma DOM
Lionees replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam kciuki:multi:,bo "mój" domek choć byłby wspaniały,to jednak wciąż niepewny:shake:. -
Byłam wczoraj z Prysiem u weta.Stan stabilny.Może nie jakoś rewelacyjnie lepiej(chociaż serduszko pracuje bardziej miarowo),ale napewno nie gorzej:multi:!Dostał te same leki na kolejne 10 dni,potem znowu kontrola i znowu leki(wetka powiedziała,że z lekami już się nie rozstaniemy).I w takim stanie to se możemy chodzić do niej i chodzić i chodzić...:p Generalnie wiadomości o stanie jego zdrowia-nie najgorsze:multi:
-
Tea-gratulacje na nowej drodze życia:multi:
-
Dziewczyny jesteście wszystkie "debeściary"(jakby ktoś nie wiedział,to od the best).Trzymam kciuki za wszystko!!!!
-
Justynko tak jak pisałam wcześniej jakimś cudem weszłam na świstaka i zobaczyłam zdjęcie Prysia jak idzie ze spuszczoną główką na smyczy.Serce mi pękło:placz:na 50 kawałków,a jak przeczytałam tekst Dony,to rozsypało się w pył:placz:.:p.Ze dwa dni buczałam:placz:,w nocy mi się śnił,że mnie prosi i takie tam.Wiedziałam,że muszę go wziaść!!!Miałam pomysł(moja mama)-chociaż chyba nie bardzo realny,bo mama niekoniecznie jest za psami(po kim ja to mam:evil_lol:?).Ale wiedziałam jedno:muszę go wziąść,muszę,muszę,bo inaczej nie będę mogła jeść,spać i się wykończę.Moj starszy syn miał zacząć technikum niedaleko mojej mamy(od naszego domu jakieś 6 km)więc mieli tam zamieszkać obaj,a ja miałam ich doglądać.Całe szczęście,że sprawy potoczyły się tak a nie inaczej.I syna mam w domu i psa.:loveu::multi:.Nie wiem co na kogo działa,ale na mnie podziałało wszystko.Po prostu jak zobaczyłam Prysia i przeczytałam o nim to przepadłam:razz:.
-
Dziewczyny dałam namiary na psinkę tu i tam,ale do osób znajomych i odpowiedzialnych.Ciekawa jestem co z tego wyniknie?
-
Sunia w Łodzi -DT b.pilny - sunia odeszła [']
Lionees replied to Marcelibu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może ktoś płacze i szuka suni i nigdy się nie dowie,że odeszła:-( [*]:-( -
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
Lionees replied to marta925's topic in Już w nowym domu
Martusiu wszystkiego dobrego Ci życzę:loveu:!!! -
[quote name='nescca']Drogie babki :)....Bardzo źlesie stało że Irenka scięła sie z Wig!. Wiem z pewnego źródła ,że Irena to super czlowiek...... znam Wig! baaaadzo dobrze i wiem ,że to super laska. Dlatego proponuję....... zakopcie topor wojenny i dzialajmy wspolnie na rzecz Cykuni.... Wiem ,że styl pisania WiG! jest czasem "powalający"..... ale to dziewczę ma serduszko jak lukrowany pierniczek..... uwierzcie. A Ty WiG! ani waż mi sie z tąd odchodzić i zostawiać nas same. Robisz tak wiele dla tych biedaków..... ZABRANIAM CI!!!!!!!!!!!!!!! Masz tu trwać razem z nami. Proponuję......rozejm :)[/quote] Popieram w 100%.Obie kobitki wiele zrobiły dla Cykorii i obie MUSZĄ tu być:mad: :evil_lol:!!!.Dla suni:loveu:!!!
-
Witaj Cykorio.Trzymam kciuki,wiesz za co...:loveu:
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
Lionees replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czuję się POZDROWIONA:evil_lol:.Oprócz 2 psów mam jeszcze próbującą fruwać gapę,którą znalazłam w rowie.Ptak luzem.To dopiero brak higieny:eviltong::p!!!