Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Misiaczku hopaj na górę!!!!
  2. Byłam wczoraj u weta około godz.18,ludzi od groma,na dworzu za zimno,żeby stać,więc wlazłam "na wcisk" do środka.Prysio jak to Prysio puścił "cichacza".Każdy spogląda na każdego,ja oczywiście też "głupa"walę i rozglądam się po ścianach:siara:,w pewnym momencie jedna pani zaproponowała:''może otworzymy drzwi troszeczkę,bo jakoś tu gorąco...":p :razz: :evil_lol:
  3. Słodka Dosieńko hopaj po domek!!!!
  4. A mi możecie pozazdrościć:eviltong:!Mój Prysio po 8 latach w schronie nie załatwił się w domu ani razu:p!Normalnie zachowuje się jakby całe życie spędził w domu:loveu:!Cierpliwości Iwonko,Sasanka też będzie się zachowywała jak "rasowa" kanapiara(od leżenia na kanapie rzecz jasna:evil_lol:)!!!
  5. Psinko byłeś zbyt chory,zbyt zmęczony,zbyt samotny...:-(.Teraz jesteś zdrowy,wypoczęty i masz koło siebie przyjaciół.Moja Kuleczka i Dianusia i wiele innych psiaków też są z Tobą.Hasajcie wesoło po zielonej łące.To dla Was [*]:-(.
  6. Oby wszystko się dobrze skończyło-trzymam mocno kciuki!!!
  7. Sasanko-Ty szczęściaro:multi:!!!
  8. Ja też trzymam kciuki:multi:,bo "mój" domek choć byłby wspaniały,to jednak wciąż niepewny:shake:.
  9. Po prostu nie mam słów na to co Karilka wyprawia:angryy:!!!
  10. Byłam wczoraj z Prysiem u weta.Stan stabilny.Może nie jakoś rewelacyjnie lepiej(chociaż serduszko pracuje bardziej miarowo),ale napewno nie gorzej:multi:!Dostał te same leki na kolejne 10 dni,potem znowu kontrola i znowu leki(wetka powiedziała,że z lekami już się nie rozstaniemy).I w takim stanie to se możemy chodzić do niej i chodzić i chodzić...:p Generalnie wiadomości o stanie jego zdrowia-nie najgorsze:multi:
  11. Tea-gratulacje na nowej drodze życia:multi:
  12. Jak znałabym tych ludzi,to chyba wykrzyczałabym im w twarz,że przyczynili się do śmierci koteczki.Urodzenie dziecka-powód być może ważny,ale kot,pies czy inne zwierzę to nie zabawka,którą można wyrzucić.Takie jest moje zdanie i tego się trzymam.Dla Ciebie koteczko [*].
  13. Dziewczyny jesteście wszystkie "debeściary"(jakby ktoś nie wiedział,to od the best).Trzymam kciuki za wszystko!!!!
  14. A poza tym instytucji i fundacji pomagającym dzieciom jest mnóstwo w porównaniu z instytucjami i fundacjami pomagającymi zwierzętom.To ludzie zwierzętom zgotowali taki los...
  15. Justynko tak jak pisałam wcześniej jakimś cudem weszłam na świstaka i zobaczyłam zdjęcie Prysia jak idzie ze spuszczoną główką na smyczy.Serce mi pękło:placz:na 50 kawałków,a jak przeczytałam tekst Dony,to rozsypało się w pył:placz:.:p.Ze dwa dni buczałam:placz:,w nocy mi się śnił,że mnie prosi i takie tam.Wiedziałam,że muszę go wziaść!!!Miałam pomysł(moja mama)-chociaż chyba nie bardzo realny,bo mama niekoniecznie jest za psami(po kim ja to mam:evil_lol:?).Ale wiedziałam jedno:muszę go wziąść,muszę,muszę,bo inaczej nie będę mogła jeść,spać i się wykończę.Moj starszy syn miał zacząć technikum niedaleko mojej mamy(od naszego domu jakieś 6 km)więc mieli tam zamieszkać obaj,a ja miałam ich doglądać.Całe szczęście,że sprawy potoczyły się tak a nie inaczej.I syna mam w domu i psa.:loveu::multi:.Nie wiem co na kogo działa,ale na mnie podziałało wszystko.Po prostu jak zobaczyłam Prysia i przeczytałam o nim to przepadłam:razz:.
  16. Dziewczyny dałam namiary na psinkę tu i tam,ale do osób znajomych i odpowiedzialnych.Ciekawa jestem co z tego wyniknie?
  17. Chyba tylko wizyta w jej domu odniesie skutek i to tylko taka niespodziewana,bez uprzedzenia.
  18. Może ktoś płacze i szuka suni i nigdy się nie dowie,że odeszła:-( [*]:-(
  19. Martusiu wszystkiego dobrego Ci życzę:loveu:!!!
  20. [quote name='nescca']Drogie babki :)....Bardzo źlesie stało że Irenka scięła sie z Wig!. Wiem z pewnego źródła ,że Irena to super czlowiek...... znam Wig! baaaadzo dobrze i wiem ,że to super laska. Dlatego proponuję....... zakopcie topor wojenny i dzialajmy wspolnie na rzecz Cykuni.... Wiem ,że styl pisania WiG! jest czasem "powalający"..... ale to dziewczę ma serduszko jak lukrowany pierniczek..... uwierzcie. A Ty WiG! ani waż mi sie z tąd odchodzić i zostawiać nas same. Robisz tak wiele dla tych biedaków..... ZABRANIAM CI!!!!!!!!!!!!!!! Masz tu trwać razem z nami. Proponuję......rozejm :)[/quote] Popieram w 100%.Obie kobitki wiele zrobiły dla Cykorii i obie MUSZĄ tu być:mad: :evil_lol:!!!.Dla suni:loveu:!!!
  21. Witaj Cykorio.Trzymam kciuki,wiesz za co...:loveu:
  22. Czuję się POZDROWIONA:evil_lol:.Oprócz 2 psów mam jeszcze próbującą fruwać gapę,którą znalazłam w rowie.Ptak luzem.To dopiero brak higieny:eviltong::p!!!
×
×
  • Create New...