Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Batmanku co u Ciebie?
  2. Cioteczki już śpią,to ja Cię podrzucę bidulko!
  3. Po cichutku,hoop do góry
  4. [quote name='waldi481']Ja jestem stara i nie rozumiem.. Co się zgadza? Czy zwrot pieniędzy wszystko załatwia?????????????????????????? E/W[/quote] Nie wszystko,ale jak dostała pieniądze,to również powinna sie z nich rozliczyć,ponieważ dziewczyny niejednokrotnie wyskrobywały zaskórniaki,nie po to,żeby poszły np.na lakier do paznokci.
  5. [quote name='ARKA']hm, nie wiem jakie pieniadze ale.........powtarzam, moja cierpliwosc sie konczy....[SIZE=4][COLOR=red]kiedy przekaze karty adopcyjne WSZYSTKICH psiakow[/COLOR][/SIZE], ktore miala pod swoja opieką,"wyadoptowala", [B]do lodzkiej fundacji?? [/B][/quote] Coś tam pisała,że nie musi,BO NIE MA TAKIEGO OBOWIĄZKU(czy jakoś tak):shake:.
  6. [quote name='Wyjątek'] [B][/B] [B][COLOR=royalblue]Juz wszystko ok. Karilka przelewa mi pieniądze, którę wpłace razem z bazarkowymi :)[/COLOR][/B][/quote] Jak ok.,to ok :eviltong::evil_lol:.Ważne,żeby się wsio zgadzało,bo pieniążki nie jej były;)
  7. [quote name='Tola']Parę dni temu do schroniska trafiła 2 - letnia suczka cane corso, oddana przez właściciela. Nie mam jeszcze zdjęć. Nie wiem czy jest szansa na dom dla suni...[/quote] A dlaczego?To chyba "chodliwa" rasa.A może jakaś agresywna jest?
  8. [quote name='ciapuś'][COLOR=black]Cioteczki tak jak Wy byłam zaszokowana tym co zrobiła [/COLOR][COLOR=black]Karilka[/COLOR][COLOR=black] ale dajmy jej szanse obrony[/COLOR] [COLOR=black]Błędy nie zdarzają się tylko tym którzy nic nie robią[/COLOR][/quote] No przecież broni się,broni:p,ale jakoś tak cieniutko...:evil_lol:
  9. [quote name='Wyjątek'] [B][COLOR=royalblue]Z tego wynika, ze Karilka wydała więcej niż dostała, o ile dobrze liczę[/COLOR][/B]:roll: [/quote] Dobrze liczysz,a poza tym 25zł na leki+wizyta=60zł. Jakoś drogo sobie liczy ten wet za wizytę?!
  10. Wyjątek-dobrze liczysz!!! Hmmm.Pewnie dołożyła ze swoich pieniędzy:p
  11. [quote name='linka1983']tu pracujemy, zyjemy, znamy sie juz wiele lat. kazda z nas wywodzi sie z domku w którym zwierzeta wypychały właściciela z łóżka, bo spały w pościeli! tak sa kochane i u nas ;) nie ma planów wyprowadzenia się, jest umowa o prace, umowa mieszkania wiec nie planujemy zmian. oprocz tego są dwie mety u rodziców ( pod włocławkiem dom-2 psy i 2 koty, pod lublinem dom - 2 koty przywiezione z kliniki małych zwierząt z wawy znalezione w piwnicach i piesek kochajacy kazde stworzenie) mysle że nie musicie sie martwic o te rzeczy. Ale jesli ktos by chcial,a wiem że włascicielka Gamy jest z Wawy, to serdecznie ją zapraszamy! ;)[/quote] Poniekąd tu jest odpowiedź
  12. [quote name='Marcik'] Dziewczyny a co będzie z psem jak się wyprowadzicie?[/quote] Pytamy o to,bo Inka jest młodziutka i jeszcze wiele lat przed nią,a mieszkanie jak wiadomo wynajmowane:roll:
  13. Mój jeden pies nic sobie nie robi ze zdjęć,natomiast ten drugi,adoptowany,to od razu odwraca łebek,ogon podwija prawie pod szyję i mało nie zapadnie się pod ziemię ze strachu.Dlatego najwięcej ma zdjęć jak śpi,albo odwrócony jest tyłem,albo bokiem.Ale pracujemy nad tym cierpliwie.;).
  14. Oczywiście powinno być "głupa" palę:oops:.No ale jak ktoś lubi to może i "walić":razz::evil_lol:
  15. No własnie "zeżarło" mnie:angryy::evil_lol:!Ale napisałam do moderatorów:user: niech mi powiedzą:co,jak,dlaczego,po co i kiedy:hmmmm:.Mam nadzieję,że odpowiedzą,chociaż już drugi dzień mija i ani widu,ani słychu:watpliwy: :p.Jeszcze trochę ciszy i się przypomnę:mad::evil_lol:.
  16. Ja też Cię podniosę!!!!!!!
  17. Dziewczyny jesteście wspaniałe:loveu:.Trzymam kciuki za Patrysię!!!
  18. Jest dokładnie tak jak piszesz.Ja też się liczyłam z tym,że pies ma 13 lat,że od 8 lat był w schronie,że ma nawyki takie a nie inne.Jednak o dziwo-pies jak marzenie.Zaklimatyzował się dosłownie od razu,nie ma z nim żadnych problemów,zachowuje się jakby "od zawsze "mieszkał w domu.Wiem,że tylko nieliczne psy tak się zachowują,dlategoteż w przypadku Sasanki cierpliwość jest gwarancją sukcesu.Z całego serca życzę wszystkiego dobrego!
×
×
  • Create New...