-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Józia-5 mc,UPOŚLEDZONA sunia w HOTELU-zostaje w DT na zawsze !
Lionees replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A więc Józieńko wyruszaj na poszukiwanie nowego,lepszego życia.Niech Filecik:-( Ci dopomoże -
Sasanko,znajdź dobry domek kochana! A może folia na dywanie zda egzamin,dopóki sunia będzie posikiwała? Ja sobie nie radziłam z sierscią,która wbijała się w dywan i musiałam nieźle się namordować,żeby dokładnie odkurzyć,a za chwilę było to samo,więc...po prostu zwinęłam dywan i po kłopocie.Teraz o wiele łatwiej jest mi utrzymać czystość.
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Czy wątki ''Twoich psiaków" to te z podpisu,czy są jeszcze inne psiaki? Podaj nazwy,to odwiedzimy towarzystwo:razz:.Niestety tyle świeżego okrucieństwa jest na dogo:-(,że psiaki,którym teoretycznie "nic złego"się nie dzieje,bo są w schronisku,spadają w dół,a ich miejsce zajmują przypadki na cito:shake:.Ale Ewciu Ty też jesteś przypadkiem na cito!Ileż można siedzieć w schronisku!Domek potrzebny na już!!! -
Józia-5 mc,UPOŚLEDZONA sunia w HOTELU-zostaje w DT na zawsze !
Lionees replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy za pierwszy miesiąc pobytu Józi wszystkie finanse są uregulowane?Nic nie brakuje? -
Ptaszysko sypia w dużej klatce na przedpokoju.Jak zobaczy,że coś rano zaczyna sie dziać,to wali dziobem w klatkę,bo chce wyjść.Ale nic z tego!Najpierw piesy idą na dwór,potem śniadanko,potem wypad do szkoły i do pracy no i dopiero,oczywiście po uprzednim ponakrywaniu sprzętu wszelakiego w pokoju syna,wypuszczam hrabiego Krakersa na włosci.Po południu sprzatam hrabiowskie g....i dalej jazda ptica do klatki.Nie wiem co mam z tym ptaszydłem zrobić.Skrzydło jest do bani,więc go nie wypuszczę:shake:.Mam nadzieję,że gapy nie żyja 100 lat:crazyeye:
-
Maleńki podniosę Cię,żeby więcej osób Cię dojrzało.Może jakiś domek wypatrzy?
-
Właśnie wysłałam Ziutce kolejne zdjęcia.Te na dworzu były robione na popołudniowym wyjściu,a te na łóżku,są jeszcze "ciepłe"robione przed chwilą.Zapaliłam światło do zdjęć,ale towarzystwo nawet nie drgnęło i spało dalej:sleep2:.Po dwóch nocach Prysia spędzonych z nami(wcześniej też spał z nami,ale od mojej strony i pewnie w łapki było zimno,bo wystawały spod kołdry poza łóżko:placz:-no niestety nie mam łóżka pięciometrowego:niewiem:,Rambusiowi też wystają:-?,bo śpi od strony męża) w środku(właśnie w ten sposób co na zdjęciach),mąż powiedział : "albo bierzesz Pryśka spowrotem na swoją stronę,albo wynocha z łóżka":-o.Spytałam przymilnie i z lekka zdziwiona :wink::"ja?".Na to mąż :"Nie Ty kochanie-Pryszcz".No to ja jeszcze bardziej zdziwiona:crazyeye: :"A to czemu?".Na to mąż :"A bo mnie kopie i się rozpycha":p
-
Cudowny,młody *ZORRO* mix Mastifa Tybetańskiego -MA DOM!!!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
No co jest chłopaku!Taki jesteś piękny i nikt Cię nie chce? Może w nocy ktoś Cię wypatrzy pięknoto? -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewcia psinko,może Twój domek właśnie nie śpi i Cię gdzieś wypatrzył? -
jego własciciel umarł - Puszek. Już w nowym domku! :)
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
A może jakis nocny marek Cię wypatrzy? -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wiki kobitko,może z nowym towarzyszem(-ką) będzie Ci chodź troszkę raźniej w tym schronisku?Ale nie ma to jak osobisty domek! -
Panienko czas już,żebyś biegała nie po schroniskowej wiacie,tylko po swoim osobistym podwórku!!!
-
Sochaczew - SPRAJT wracajacy jak bumerang MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Sprajciku jak wpadnę kiedyś do schroniska,to Cię mocno poprzytulam.A może znajdziesz do tego czasu domek? -
A może ktoś w nocy zajrzy do Perełki ,zakocha się i weźmie do domku?
-
To widocznie nie powinna mieć zwierzaka.Trzeba myśleć i przewidywać różne konsekwencje.
-
Jaka szkoda,że te pieszczoty to tylko wirtualne są:-(.Może znajdziesz pieniu prawdziwy domek?
-
SZKIELET ratlerkowata biało-ruda sunia u missieek Ma DOM
Lionees replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
4-ty październik za pasem,zobaczymy co wyjdzie z "mojego" domku.Może do tego czasu znajdzie wymarzony domek?Trzymam kciuki za maleństwo! -
Rambo chyba uznał,że Prysio jest "wyższy rangą".Nie wiem jak psy sobie reguluja hierarchię,ale Rambo schodzi mu z drogi,jak Prysio jest na łóżku,to Rambo koło niego się nie położy,bo Prysiek warczy,albo wystarczy,że się spojrzy,a Rambuś kładzie uszy po sobie.Ale bawią się razem,nie ma praktycznie zgrzytów między nimi.Jedynie Rambo warczy na Prysia,jak ten podejdzie do ławy.Tam jest "królestwo"Ramba i nikomu nie wolno w poblizu przebywać,a nie daj boże wejść pod ławę! Prysiek mimo,że głuchy(?) i nie słyszy jak Rambo warczy,to jakoś wie,że tam nie wolno się zbliżać.Także wszystko jest w najlepszym porządku:loveu:
-
Józia-5 mc,UPOŚLEDZONA sunia w HOTELU-zostaje w DT na zawsze !
Lionees replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja obiecane 50zł wpłaciłam w piątek więc powinno już być.Dajcie znać czy doszło;) -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę,że Barbisia ma domek.A o sterylizacji napaleńca nie myślałam,bo sąsiedzi nie mają już suczki wiec mój Rambuś nie ma problemu.Ale tamte 2tyg.wspominam do dziś:eek2:,mimo że ze 2lata już minęło -
Jakbym wiedziała co to za paniusia,to bym do niej pojechała i gonga sypnęła,aż sama by się niekontrolowanie obszczała.Co za ciemny typ!!!:angryy:!!!