Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Bartusiu spadłeś niziutko,ale Renatka dzisiaj pokaże Cię cioteczkom!
  2. Szkoda,że Korunia nie poszła do tamtego domku,ale jeden pozytyw w całej tej sytuacji jest taki,że ta pani dała dom innej bidzie.A tymczasem Koruniu pokazuj się!
  3. Jaki się zrobił piękny:loveu:
  4. Jeju Elza skąd wytrzasnęłaś taką bidę:crazyeye::shake: Co ta psina ma przy odbycie:crazyeye:? Co ona ma w sierści:crazyeye:?
  5. Zdjęcia po prostu zarąbiste:loveu:
  6. Ależ jesteś piękny i szczęśliwy:loveu:
  7. [quote name='kinga-kinia']wow śliczna :cool3: ona musi do miasta trafić tam kur raczej ludzie nie mają ...[/quote] Ha! Ja mieszkam na ulicy(no nie dosłownie:p),która według prawa należy do centrum miasta i mam kury:eviltong:.Z jednej strony sąsiadka też ma kury,z drugiej strony mają kaczki i gęsi-normalnie WIOCHA na całego ten nasz Sochaczew:diabloti:
  8. A tu zobaczcie jakie mamy piękne widoki:łabędzie(2 duże i 3 jeszcze bure młode),dzikie kaczki.Prysio to nieraz stoi i się napatrzec nie może,zresztą ja też i tak se stoimy i się gapimy,a Rambuś lata tu i tam:loveu: Podejść bliżej nie dało rady bo one płochliwe są,ale jak się patrzy na nie "na żywo" to widać je całkiem dobrze.Cudne są i takie dostojne:loveu:
  9. Zdjęcia jeszcze "parzące",dosłownie 5 sekund temu zrobione.Moje słonko sobie śpi:loveu:
  10. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/75/zdjcie0610tt7.jpg[/IMG] Perła ganiała po chałupie i oto efekt-jęzor do pasa:evil_lol: A to jak zwykle skromniutka Tosia:loveu: [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2563/zdjcie0600iy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1428/zdjcie0602cu6.jpg[/IMG] Zdjęcia trochę rozmazane,ale dziewczyny to torpedy-ciągle w ruchu;)
  11. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3231/zdjcie0606kj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3281/zdjcie0603sf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4920/zdjcie0608so2.jpg[/IMG]
  12. Morwisiu jak tam zdrówko? Pokazuj się chłopaczku!
  13. [quote name='luka1']fotek nima, domu nima, palnąć sobie w łeb ale strzelby tyż nima[/quote] Wody na pustyni tyż nima:evil_lol: Ale my jesteśmy i może jakoś wspólnymi siłami znajdziemy psiowi domek:razz:
  14. No to czekam ze swoją całą psiom "świtą" na księżniczkę:loveu:
  15. Witaj Sati,czy propozycja na 3-go listopada nadal aktualna?
  16. Ano piękna,tylko po kiego źre te kury:shake:
  17. To coś jak mój Rambo:shake:.Dziewczynce trzeba domku bez ptaszków.Kto ma taki domek,no kto?
  18. [quote name='sati']:shake::shake: masakra :-(:-([/quote] No niestety:-(.Niech mi ktoś wytłumaczy,gdzie jest sprawiedliwość? Żeby matkę od małych dzieci zabierać?Biedne dzieci,pewnie "pójdą" gdzieś po rodzinie,a jak nikt z rodziny nie będzie chciał się nimi zająć,to do domu dziecka.Szkoda ich:placz:.
  19. Żyjemy,żyjemy i mamy się całkiem nieźle.Właśnie wróciłam z towarzystwem z dworu.Dziewczyny wybiegane,zadowolone,teraz odpoczywają,a ja pomagam piec ciasta teściowej,bo zmarła nasza sąsiadka przez siatkę,dziewczyna 38 lat,jej mąż zginął tragicznie 4 lata temu,teraz ona(nowotwór):-(.Zostawiła 6 dzieci,najmłodsze 6 lat.Pieczemy ciasta na stype,bo dobra chodź jakaś pomoc.Jak się trochę obrobię,to powrzucam nowe fotki.
  20. A to Prysio z Felą:loveu: I kto by pomyślał,ze on prawie "umierający" jest?:razz: Przy panience od razu poczuł się jak młody bóg:evil_lol:,te bystre spojrzenie...ta wyprostowana sylwetka... A tu Prysio "obrabia kość(taką z jelit,czy ze ścięgien wołowych,nie taką "żywą").Ząbków prawie niet,ale chęci są i to się liczy:eviltong:
  21. Super!Super!Super! Dośka jest w 7 niebie,kot ma towarzyszkę do zabawy i wszyscy są zadowoleni:loveu:.Dosieńka trafiła na kochający domek:loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. Ona jest po prostu NIEMOŻLIWA:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...