-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć Kochani:):loveu: Przyleciałam i już wstawiam nowe fotki Królewicza naszego jedynego:loveu: Nocną porą...;) Kupiłam Opalisiowi nowe posłanko,bo te po Antosiu(:-() już się zużyło i tak oto Opaliś mości się w swoim łożu:cool3: -
[quote name='__Lara']Allegro http://allegro.pl/psi-smiec-odarty-ze-wszystkiego-serce-peka-pies-i1254696099.html Reniu ;) serce za serce, Twoje ogromne serce dla psiakow sprawia, ze trzeba gnac, bo wzywa sluzba ;) Kocham Cię:loveu::loveu::loveu: Dziękuję:buzi: O! _Larus,wyróznij proszę allegro na 2 tyg za 12,50,czy jakos tak,i daj mi nr konta-zapłacę;)
-
[quote name='Bjuta']Kikou jest dalej. Do Sochaczewa jedzie się ok 4 godzin - to nie jest jeszcze tak źle.[/QUOTE] No to szukajcie zmiennika dla Pati:)Zobaczycie przy okazji moje szczęścia-Niuniusia(Pryszczyka) i Myszkę(Elię) i zaproszę do siebie tez Sylwię(Sylwunia82),która adoptowała Pikusia:)Zrobicie przy okazji wizyty poadopcyjne :cool3:swoich zabrzańskich psiaczków:loveu: Także w razie co zapraszam,ale jeszcze spytajcie sie o miejsce u PsiakiGabi,bo Ona to chyba bliziutko Was
-
Myślę,że ktokolwiek miałby wziąć Bartusia poczekałby na komplet deklaracji(tak mi sie przynajmniej wydaje).Chodzi tu przeciez o psiaka,psiaka,który 10 lat(!) jest w schronisku.Przecież 100zł nie może być wyznacznikiem tego,ze pies będzie siedział w schronie aż się uzbierają deklaracje...no matko święta,nie dajmy się zwariować:shake: Tak,czy siak do mnie może przyjechać nawet bez kompletu deklaracji,za to musi byc komplet w samochodzie.Pati sama nie może jechać,to zbyt męczące.
-
No niestety jest to wyprawa na cały dzień...z Zabrza do Sochaczewa jest około 300km,czyli 4,5-5 godz.jazdy w jedną stronę.Trasa prosta,ale długa... Dziewczyny,a może jest hotelik gdzieś bliżej Was?Może Kikou by przyjęła kolejnego Zabrzanina?A może PsiakiGabi tam gdzie jest Kubuś bez oczka by wzięła Bartusia?Popytajcie U mnie w każdym razie miejsce jest,ale może znajdziecie gdzies bliżej
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Przelałam 196 zł z podziału pieniążków po Tofiku. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku jak dojdą[/QUOTE] Wczoraj doszły pieniążki-196zł. Dziekuję bardzo:) -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Lionees replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Juz jesteśmy z APSA po wstępnej rozmowie:) -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Lionees replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[B]APSA[/B]-załóżcie Dziadziusiowi jak najszybciej wątek! Asiu masz zapchaną skrzynke:mad:.Zadzwonię do Ciebie wieczorem;) -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Zmieniłam tytuł - ale pewnie nie będzie łatwo znaleźć sponsorów...:( Psiak bezpieczny w DT, zero krwawej i wstrząsającej historii - a takie tematy nie przyciągają za bardzo ludzi[/QUOTE] To prawda,zero krwawych historii u nas i chwała Bogu.Latus bezpieczny,krzywda mu sie nie dzieje,gęba zawsze uchachana,jest sliczny,wydawałoby się,że adopcyjny,a domku brak:shake: Porobiłam juz wszystkim swoim psiakom fotki,więc czas na łatusia;)Przypuszczam,że chętnie Go zobaczycie chociażby na fotkach,więc niebawem zrobię. Łatuś powinien mieć juz zrobioną szczepionkę p/wściekliźnie.Ponieważ widzę,że z pieniążkami krucho,to zaszczepię go z hotelikowych pieniążków i będzie git malina:) U nas deszcz pada i pada,a chłopaki zrobili sie delikatni jak panienki.Jak kapie na główkę,to szybkie siu i ku i do domu.No straszne hrabiostwo się z nich zrobiło:evil_lol: -
[quote name='gonia66']Nie ma wieści o Kubusiu..[B]sa za to inne wiesci ze "znajomego" watku, ktore jak dla mnie jawia się horrorystycznie...:([/B]CZuję sie jak w jakiejś matni....po prostu w matni...:(:(:( A KUbunia jak widze na zdjęciach to serce mi peka:([/QUOTE] Kurde,co to za wątek?Wykonaj tel do mnie;) Wszem i wobec mówie,że nie naciagam Goni na tel,bo ma do mnie za darmo:cool3::)