Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Cześć Kochani:):loveu: Przyleciałam i już wstawiam nowe fotki Królewicza naszego jedynego:loveu: Nocną porą...;) Kupiłam Opalisiowi nowe posłanko,bo te po Antosiu(:-() już się zużyło i tak oto Opaliś mości się w swoim łożu:cool3:
  2. [quote name='__Lara']Allegro http://allegro.pl/psi-smiec-odarty-ze-wszystkiego-serce-peka-pies-i1254696099.html Reniu ;) serce za serce, Twoje ogromne serce dla psiakow sprawia, ze trzeba gnac, bo wzywa sluzba ;) Kocham Cię:loveu::loveu::loveu: Dziękuję:buzi: O! _Larus,wyróznij proszę allegro na 2 tyg za 12,50,czy jakos tak,i daj mi nr konta-zapłacę;)
  3. Po stokroć dziękuję _Laruś,że wysłuchałas mojej prośby:loveu::loveu::loveu: Iwuś,już biegnę na tamten bazarek ogłoszeniowy,zamówić Filipkowi pakiecik ogłoszeniowy:) Niech się chłopaczkowi poszczęści:loveu: No właśnie,tel do kontaktu i mail potrzebny;) i czy tekst taki jak poczatek pierwszej strony?
  4. Kasieńko,ja to jeszcze nie dobranoc,bo mam fotki do powklejania na inne swoje wątki:)Ale Babinia już śpi:)
  5. Danuś,juz jest cd zdjęć na poprzedniej stronie:)
  6. No już jestem zwarta i gotowa do wklejenia sesji zdjęciowej naszej krasnalki:) Najpierw jedzonko zamówione przez Reno2001-dziekuje serdecznie:loveu: No a teraz nasza Babulisia:loveu:
  7. :evil_lol: Jakby Wam pasowało to zapraszam w niedzielę,albo po niedzieli,bo mi tak najbardziej pasuje
  8. [quote name='polubek']pisałam już do pati że jeżeliby dała radę zahaczyć o łódź to no problem, tylko że ja też tak jak bjutka nie mam prawka i za kółkiem nie zmienię[/QUOTE] Ale za to jakie masz gadane:evil_lol:Pati na pewno nie uśnie za kierownicą:-D
  9. Pieniążki za wrzesień oczywiście juz jakiś czas temu przelane:) Co słychać u naszego przystojniaka?:loveu:
  10. [quote name='Bjuta']Kikou jest dalej. Do Sochaczewa jedzie się ok 4 godzin - to nie jest jeszcze tak źle.[/QUOTE] No to szukajcie zmiennika dla Pati:)Zobaczycie przy okazji moje szczęścia-Niuniusia(Pryszczyka) i Myszkę(Elię) i zaproszę do siebie tez Sylwię(Sylwunia82),która adoptowała Pikusia:)Zrobicie przy okazji wizyty poadopcyjne :cool3:swoich zabrzańskich psiaczków:loveu: Także w razie co zapraszam,ale jeszcze spytajcie sie o miejsce u PsiakiGabi,bo Ona to chyba bliziutko Was
  11. Iwuś,wynajdź bazarek z ogłoszeniami,ja zapłacę-przeslij mi link bazarku na pw.Może znajdziesz taki,co jest allegro wliczone w cene bazarku ogłoszeniowego,a jak nie to ktos koniecznie musi zrobic allegro,bo ja nie umiem.Działaj,a ja opłacę Buziaczki i przytulanki dla dziadunia:loveu:
  12. [quote name='gonia66']"Nie spoczniemy, nim dojdziemy...";);) [/QUOTE] [quote name='gonia66'] No....ja juz pewne ruchy wykonalam i faktycznie...cos w tym jest:):) [/QUOTE] Hahahaha.....skojarzyło mi się :D :diabloti: No to DOBRANOC:loveu::loveu::loveu:
  13. Karma doszła,zrobiłam jej nawet zdjęcie;).Potem wkleję:)
  14. Myślę,że ktokolwiek miałby wziąć Bartusia poczekałby na komplet deklaracji(tak mi sie przynajmniej wydaje).Chodzi tu przeciez o psiaka,psiaka,który 10 lat(!) jest w schronisku.Przecież 100zł nie może być wyznacznikiem tego,ze pies będzie siedział w schronie aż się uzbierają deklaracje...no matko święta,nie dajmy się zwariować:shake: Tak,czy siak do mnie może przyjechać nawet bez kompletu deklaracji,za to musi byc komplet w samochodzie.Pati sama nie może jechać,to zbyt męczące.
  15. No niestety jest to wyprawa na cały dzień...z Zabrza do Sochaczewa jest około 300km,czyli 4,5-5 godz.jazdy w jedną stronę.Trasa prosta,ale długa... Dziewczyny,a może jest hotelik gdzieś bliżej Was?Może Kikou by przyjęła kolejnego Zabrzanina?A może PsiakiGabi tam gdzie jest Kubuś bez oczka by wzięła Bartusia?Popytajcie U mnie w każdym razie miejsce jest,ale może znajdziecie gdzies bliżej
  16. [quote name='Mysza2']Przelałam 196 zł z podziału pieniążków po Tofiku. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku jak dojdą[/QUOTE] Wczoraj doszły pieniążki-196zł. Dziekuję bardzo:)
  17. Super-Dziękuję:) Jak tylko dojdzie,to dam znać.Będę miała dzisiaj kabelek USB,to powrzucam fotki:)
  18. Juz jesteśmy z APSA po wstępnej rozmowie:)
  19. [B]APSA[/B]-załóżcie Dziadziusiowi jak najszybciej wątek! Asiu masz zapchaną skrzynke:mad:.Zadzwonię do Ciebie wieczorem;)
  20. Oj tak,Goniu,Ty to musisz mieć twardy pancerz na sobie i twardą du*e....niestety :shake: Ale co nas nie zabjie,to nas wzmocni...podobno:p Gorące buziaki dla Wszystkich w ten pochmurny,deszczowy dzień:loveu:
  21. [quote name='fizia']Zmieniłam tytuł - ale pewnie nie będzie łatwo znaleźć sponsorów...:( Psiak bezpieczny w DT, zero krwawej i wstrząsającej historii - a takie tematy nie przyciągają za bardzo ludzi[/QUOTE] To prawda,zero krwawych historii u nas i chwała Bogu.Latus bezpieczny,krzywda mu sie nie dzieje,gęba zawsze uchachana,jest sliczny,wydawałoby się,że adopcyjny,a domku brak:shake: Porobiłam juz wszystkim swoim psiakom fotki,więc czas na łatusia;)Przypuszczam,że chętnie Go zobaczycie chociażby na fotkach,więc niebawem zrobię. Łatuś powinien mieć juz zrobioną szczepionkę p/wściekliźnie.Ponieważ widzę,że z pieniążkami krucho,to zaszczepię go z hotelikowych pieniążków i będzie git malina:) U nas deszcz pada i pada,a chłopaki zrobili sie delikatni jak panienki.Jak kapie na główkę,to szybkie siu i ku i do domu.No straszne hrabiostwo się z nich zrobiło:evil_lol:
  22. [quote name='gonia66']Nie ma wieści o Kubusiu..[B]sa za to inne wiesci ze "znajomego" watku, ktore jak dla mnie jawia się horrorystycznie...:([/B]CZuję sie jak w jakiejś matni....po prostu w matni...:(:(:( A KUbunia jak widze na zdjęciach to serce mi peka:([/QUOTE] Kurde,co to za wątek?Wykonaj tel do mnie;) Wszem i wobec mówie,że nie naciagam Goni na tel,bo ma do mnie za darmo:cool3::)
  23. Usmieszek jest w drugą stronę.. : ) Ale wiem o co chodziło,tak tylko SE napisałam:evil_lol: A Redis jaki poważny,stonowany,starszy pan...myślałby kto,że i prawda:D:eviltong:
×
×
  • Create New...