Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Szrekusia nadal nie ma:placz::placz::placz:.POMOCY!!!
  2. [quote name='ARKA']:cool3: Perla dostanie zastrzyk wstepny i bedzie usypiala przy Tobie i wtedy ją zabiorą. [/quote] Uff...całe szczęście
  3. Taa,dobrze Wam gadać,bo albo nigdy nie byłyście w takiej sytuacji,albo jesteście już po.A ja jestem chwilę przed. Teraz to jest jeszcze "mały pikuś" najgorzej będzie,jak ją będę musiała im oddawać,a ona maleńka będzie się bała i będzie chciała wrócić do mnie na ręce:placz:.Chyba przed wyjazdem wezmę se proszki na uspokojenie...:shake:
  4. Proszę o pomoc dla suni!:modla: Już zagłosowałam na p.Wandę;)
  5. Zmiana terminu sterylki Perełki---JUTRO na godz.16 Ło matko:placz: Ale jestem panikara:shake: Jutro jak będzie po,to się odezwę
  6. Perełka w sobotę idzie na sterylkę,ona nie wie co ją czeka ,a ja już się boję.Ona będzie po tym taka biedna:placz: Tydzień po Perełce idzie Tosieńka...:placz:
  7. Kto da domek pięknej,małej lisiczce?
  8. Może jak będzie miała allegro to szybciej znajdzie domek?
  9. Morwisiu z tym chorym serduszkiem to powinieneś siedzieć w ciepłym domku jak Prysio...:-(
  10. Ale paskudna pogoda od rana...Szkoda Ewuniu,że nie grzejesz dupki we własnym domku...:-(
  11. Po raz pierwszy dzisiaj ja sunie podniosę i proszę o wsparcie...
  12. Kasi jeszcze nie ma,więc tymczasem podniosę sunie i poproszę o pomoc w jakimś allegro cegiełkowym...na przykład:roll:
  13. Aga daj swoją ofertę przewozu na wątek transportowy!
  14. Za niedługo ma się pojawić Kasia,ona nam odpowie na te pytania...
  15. Kto może przygarnąć psinkę?:placz: A jak on ma na imię?Rodzina jak go oddawała,to powiedziała?
  16. A ja zabiorę na wieczorny spacerek...
  17. Jeszcze kubraczka NIET.Mam nadzieję,że jutro już panna przymierzy swój strój i zacznie w nim paradować:razz:
  18. Pytaj,pytaj Dark,dt (nie mówiąc o stałych) nigdy dość;)
  19. Może jakieś bazarki,albo allegro cegiełkowe ktoś by zrobił?
  20. No to i ja zajrzę do "małej",ale mogę tylko podnieść:roll:
  21. Kto pomoże suni?Nawet najdrobniejsze wpłaty się liczą...
  22. Więcej jak więcej-pytanie kto da jeszcze?:razz:
  23. Ona jest chyba zaszczepiona,także jazda do weta by odpadła,sunia też chyba jest ogólnie zdrowa,tylko domku i miłości jej brak...Musimy poczekać na dziewczyny
×
×
  • Create New...