-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
W jakim schronie jest sunia? Są zdjęcia suni,bo mi się chyba nie wyświetlają
-
sznaucer olbrzym, nie mam gdzie go dac!! Bobik w DOMKU!!!!!!!
Lionees replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Qrna,niedobrze:shake:.Kto pomoże???????? -
U Satki wszystko dobrze,dziewczynka ma cieplutko,teraz śnieg i deszcz jej nie straszny,bo kapotka jest nieprzemakalna.Hm...a może jej kaptur doszyć?:evil_lol: Wczoraj jedna z krężlowskich dziewczynek miała sterylkę.Bałam się okropnie,ale jest już dobrze.Jeszcze dwie sterylki mnie(?:evil_lol:) czekają,chyba wykończę się nerwowo:shake:
-
Kochana Tosieńka czuje się dobrze,zrobiła kupkę.Odnoszę wrażenie,że mimo iż jest świeżo po zabiegu,to jest radośniejsza i "żywsza" niż przed.Pewnie jak miała to cholerne ropomacicze,to ją biedną tam w środku bolało i dlatego była taka wycofana i smutna...Eh,żeby psy potrafiły mówić,to na pewno Tosia powiedziałaby,że coś ją boli,a tak...:shake:Dobrze że już po wszystkim. A tu dwie fotki Tosi,trochę liche,ale nie chciałam jej jeszcze stresować robieniem zdjęć [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/2425/zdjcie0964xp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6239/zdjcie0963yz7.jpg[/IMG]
-
[quote name='Rybka.'] A tak nawiasem- jest pięęęęękny :)[/quote] I bez nawiasu -jest piękny:razz:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Jeżeli Poker stwierdziła,że domek jest ok,to jest ok i sunia może jechać do Dark...Ale... No właśnie.Trzeba sprawdzić,czy sunia jest zdrowa i nie zaciążona i jak reaguje na inne zwierzęta.Czy damy radę to zrobić,to musi się już wypowiedzieć KasiaO,bo ona "zna" sunię.Nie wiem czy są jakieś warunki żeby sprawdzić sunie pod kątem innych zwierząt,bo nie daj boże jakby się okazało,że nasza mała nie toleruje zwierząt Dark,to wtedy co? Ponownie schron? -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
Lionees replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sunieczko przypomnij się i proś o domek... -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morwisiu kochany,może jednak ktoś da Ci domek?... -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
Szrekuś się przypomina...gdzie on może być?:-( -
Pimpek - Pani umarła, on umiera z przerażenia. MA DOM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Następna bieda po zmarłej osobie....:-( -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agniecha82x']ale budka w schronie to nie to co cieplo domowego ogniska...[/quote] Albo nawet Swoja własna budka,na Swoim własnym podwórku...:shake: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Sunia ma jechać gdzieś koło Wrocławia-30km od Wrocławia. -
Tosieńka noc przespała ładnie,rano na dworku zrobiła siusiu,potem troszkę zjadła i napiła się wody.Siedzi sobie w swojej wanience,trochę tez spaceruje po domu,ale dziewczyny jej nie dokuczają.Jest spokój.Tosia miała jednak ropomacicze.Ale takie skubane utajone,żadnych objawów zewnętrznych!Wszystko memłało się w środku bez ujścia jakiejkolwiek wydzieliny na zewnątrz.Chyba coś mnie natchnęło,bo w ostatniej chwili sama nie wiem dlaczego podjęłam decyzję,że to Tosieńka pójdzie pierwsza.I dobrze,bo nie wiadomo co by było z nią za tydzień...Ale wszystko się udało,tylko cięcie jest nieco wieksze niż przy normalnej sterylce.Tosia ma założony specjalny kaftanik od nich,żeby nie dłubała sobie przy ranie.Dostaje też antybiotyki.Na razie wszystko jest dobrze i mam nadzieję,że tak zostanie. Ze względu na to ,że to nie była sama sterylka,tylko było tam dodatkowo ropomacicze,wet zamiast 250zł,wziął 300zł.
-
Tosieńka śpi,pewnie ją wszystko boli,mnie też już wszystko boli...:shake:.Tosiunia śpi w swojej wanience,co to ją dostała(a właściwie Fela dostała) w wyprawce.Śpi u tesciów w sypialni,żeby jej dziewczyny nie mordowały.Założylismy jej koszulkę,żeby nie ruszała sobie opatrunku.Rano napiszę więcej,bo padam z wrażenia.Idę spać
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewciu mrozy nadają...gdzie ten domek:placz: -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
Już jest zimno,a za chwilę będzie mróz,jak Szrekuś to wytrzyma:placz: I pewnie głodny jest:placz::placz::placz: -
[quote name='Renata5']A czy Bruno wisi u nich na tablicy w poczekalni? Bo dzisiaj byłam i nie widziałam.Ślepa jestem,czy jak?:shake:[/quote] Coś w stylu humoru z zeszytów szkolnych:evil_lol:
-
Drastyczne,ale niezłe:evil_lol: Naprawdę po chińsku,bo im jedna część została,ta co powinna być pod szyją.:evil_lol:.Jutro poprawię:razz:
-
A czy Bruno wisi u nich na tablicy w poczekalni? Bo dzisiaj byłam i nie widziałam.Ślepa jestem,czy jak?:shake:
-
Przyszedł kubraczek:multi: Ale mnie nie było jakiś czas dzisiaj w domu,więc kubraczek założył mój starszy syn razem z teściową.Trochę po chińsku założyli,ale cyknęli fotki:lol:.Jutro jej założę dobrze i zrobię następne zdjęcia:razz: Ale założyli:evil_lol: