-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Kurcze,Ewuniu tak cioteczki o Ciebie dbają z tym allegro,że musisz znaleźć domek.Nie ma to tamto.Musisz i już;) -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy on wogóle jeszcze jest w schronie? -
Malutki Farcik, co nie miał farta, MA DOM!-Olsztyn
Lionees replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Dlaczego oddali taką słodycz?:placz: -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A tak wogóle to w jakim schronisku on jest? -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Następne ogłoszenia będą w kolejną nockę robione;) -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']Renatko on się nie błąka, gdzieś musi być... Tylko gdzie :roll:[/quote] No właśnie ,GDZIE?:placz: Przecież nawet jak ktoś go przygarnął,to Szrek mógł po raz kolejny uciec... A jak go ktoś przygarnął nie z Zabrza i on zwiał? On może być wszędzie!!!!!!:placz: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Chyba łatwiej jest trafić 6 w totolotka,niż znaleźć tymczas bez zwierząt...:shake:.Ja mam 5 tymczasów i każdego brałam z drżeniem serca,co powiedzą pozostałe zwierzęta.Jakoś wszystkie się szczęśliwie dogadały ze sobą.Ale kota w domu nie mam,tylko na podwórku(ale do niego też nic nie mają).Wydaje mi sie,że 90% psów wziętych ze schronu jest tak wdzięcznych za uratowanie życia,że zgadza się ze wszystkim co zastanie w nowym domku,ponieważ nie chcą wracać z powrotem do schronu.Jednak bywają tez niestety agresorzy... Wydaje mi sie,że sunia zgodziłaby się z suczką Dark,bo przecież jak widzimy siedzi w boksie z innymi psami i nie ma konfliktu.Nie wiemy jednak co z kotkiem:shake:.Ale jak patrze na nią,to myślę,że to taka kochana ciapa,co nie skrzywdzi nawet muchy.No nie wiem,poradźcie co robić... Wydaje mi sie,że największym problemem jest fakt,że ten tymczas mógłby być tylko do końca lutego...Jeżeli do tej pory sunia nie znalazłaby domku,to co wtedy?Jak widać na dogo nawet dt płatne mają oblężenie i ciężko o miejsca. Ale może nie bądźmy pesymistkami i idźmy na żywioł,żeby ratować sunie?Na zastanawiania sie mamy jeszcze czas,a sunia tego czasu ma niewiele... Poradźcie co robić? -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Ja nie znam suni,mieszkam daleko od jej schronu i nie mogę nijak się wypowiadać na jej temat.Z tego co mówiła Kasia,to nie ma jak sprawdzić suni pod kątem zwierząt,czyli musiałybyśmy w takim razie iść na żywioł i dopiero u Dark okazałoby się,czy sunia toleruje jej zwierzęta.Wszystko niby jest ok,ale co zrobimy,jak sunia zaatakuje kotka,albo suczkę Dark?Musimy mieć jakiś plan B,bo szkoda,żeby mała marniała w schronie,tym bardziej,że domek kochający na nią czeka. -
Tosieńka dużo odpoczywa sobie w wanience,ale generalnie chyba dobrze się czuje.Nie jest smutna,ani osowiała,ma apetyt,ładnie się załatwia.Dziewczynki wykazały się ogromnym zrozumieniem dla Tosieńki,bo już się nie pchają do niej do wanienki,co miało miejsce wcześniej.Psi instynkt i nasze tłumaszenia sprawiły,że panienki nie zaczepiają Tosi,dzięki czemu Tosia może w spokoju dochodzić do zdrowia.To są bardzo mądre suczki,bardzo ze sobą zżyte i kochające się na wzajem.Nie wiem jak to będzie,gdy przyjdzie im się rozstać.Będą za sobą bardzo tęskniły,no i za nami też:placz:.
-
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morwisiu niedługo mikołajki...:razz: Może już któraś z cioteczek rozmawiała z Mikołajem? Może to Asia? -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zonia']ja ciągle robię ogłoszenia, na allegro też jest(zbiorowym moich psiaków ze schroniska..)ale nic...:shake: A jutro zrobię zdjecie jej budy to zobaczycie ciotki jaką ma wypasioną:cool3:[/quote] No to czekamy na zdjecia:razz: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Kasiu jak będziesz w schronie,to zobacz jak sunia się czuje.Trzeba podjąć decyzję,bo Dark czeka,a sunia pewnie w coraz gorszym stanie...:-( -
Sunia prosi o domek:placz:
-
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dałam go już też na www.bono-polska.pl 47. www.ojej.pl 48. www.pajeczyna.pl 49. www.pineska.pl 50. www.animalia.pl 51. www.wegetarianie.pl 52. www.gielda.bai.pl 53. www.gumtree.p reszta ogłoszeń później...:roll: -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
Lionees replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ta pchełka ma 13 lat:crazyeye:? -
Bydgoszcz - prześliczna lisiczka Foksi porzucona w lesie. MA DOM:)
Lionees replied to reddie's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha śliczną lisiczkę?:-( -
Calina-prześliczny kudłaczek ze schr.Radom- już w swoim domku!
Lionees replied to red's topic in Już w nowym domu
Sunia się przypomina i prosi o domek...:-( -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
Lionees replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sunia się przypomina...:-( -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam mu na razie na pajęczynie i pinesce.W dzień nie mam czasu,muszę posiedzieć w nocy i zrobić -
Ło matko...wygląda jak prosiaczek z pyszczka...
-
sznaucer olbrzym, nie mam gdzie go dac!! Bobik w DOMKU!!!!!!!
Lionees replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Ło matko,jaki kochany mopek...:placz: