Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Morwisiu słoneczko jak tam Twoje serduszko?
  2. Kochany Michałku,coś zagubiłeś się w tej lawinie psich nieszczęść...:shake:
  3. Niedawno byłam ze swoim psem u weta,nikogo nie było już w poczekalni,bo przyszliśmy przed samym zamknięciem przychodni.Drzwi do gabinetu były niedomknięte,słychać było rozmowę wetów z właścicielami.Pies chory,po wdrożeniu leczenia-na dwoje babka wróżyła...po chwili decyzja o uśpieniu.Właściciele zostawili psa i wyszli uśmiechnięci na papierosa.Naprawdę nie wiem z czego się cieszyli,może to była ich taka "nerwowa"reakcja na fakt uśpienia...ciężko powiedzieć.Widziałam przez chwilę ta biedną,małą sunię i jak została sama w ostatnich chwilach z obcymi ludźmi...płakałam mimo,że nie znałam psiny.Za chwilę wetka wyniosła ciałko zapakowane w kartonik,ot taka niepozorna paczuszka.Właściciele z uśmiechem odebrali paczkę,wsiedli w samochód i pojechali,a ja taka zapłakana weszłam do gabinetu...
  4. Że musi znaleźć dt w Rudzie Śląskiej lub w okolicach...
  5. Dołączyłeś do swojego kolegi Dymeczka...teraz razem biegacie po zielonych łąkach:-( [*]:-(
  6. Ale super:multi:...powodzenia Dropsiku:loveu:
  7. To jest wypowiedź Dark: [B]Jak nie znajdzie do marca domu to zostanie dłużej, jakoś sobie poradzę, po prostu wiosną, będzie w dzień więcej czasu spędzać na dworze pod moją opieką oczywiście. [/B] Myślę,że trzeba dać suni szansę...
  8. Mru....:-( Ja też adoptowałam w sierpniu staruszka 13-letniego(prawie 8 lat był w schronie),bardzo chorego na serduszko...w nocy jak śpi koło mnie to słyszę jak mu to serduszko skrzypi i raz zwalnia,raz przyspiesza,mimo spokojnego snu..i wiem,że kiedyś się zatrzyma,a ja nie będę mogła NIC zrobić.Boszsze,zwariuję wtedy..tak bardzo go kocham Mru...biorąc starszego psa po prostu MUSIMY się liczyć z tym,że będzie on z nami krócej,niestety... Dymeczku... [*]
  9. Czyli to jest fakt już stwierdzony. Jak czytałam posty jej "koleżanek" to przypuszczałam,że to przekręt.Dobrze,że to jest sprawdzone. Cholera,szkoda suni...:shake:
  10. O matko bosko!! Nikogo od wczoraj u Ewci nie było:shake: Czyżby cioteczki pojechały wpieprzyć Mikołajowi i mnie nie wzięły?:mad:
  11. Znowu wpadłam:razz:...ale widzę,że jestem sama:mad::evil_lol:
  12. Będziemy podnosić aż do skutku...no bo co jeszcze możemy zrobić..:-(
  13. Bez ogłoszeń to maleńka ma marne szanse na domek wśród dogomaniaczek...my wszystkie zapsione po pachy
  14. Podnoszę również i [COLOR=Red][B]błagamy o pomoc dla bidulka..[/B][/COLOR]
  15. Lavinia snuje przypuszczenia,że wszystkie posty "koleżanek"żuraw(ia) były pisane z jej komputera...może moderatorzy mogliby to sprawdzić?
  16. Halo:helo:...dziewczynki się przypominają i proszą o domki
  17. Kto pomoże tej biednej suni,no kto?:-(
  18. To od bidy na kastrację już mamy,jeżeli jest bardzo pilna...ale na dt nie mamy:placz:
  19. Kotek mu się podoba:crazyeye:...dziwne.Kurde a kastracja tez pewnie ze 200zł,co?
  20. Z tego co wyczytałam,to psina jest na razie bezpieczna u Ani,tak? To może niech Ania da mu dt płatny.Po co wozić psa na koniec Polski,dojdą do tego koszty transportu...Mamy już 100zł,może jakby uzbierać jeszcze ze 100zł,to Ania zgodziłaby się go trzymać? [COLOR=Red][B]Prosimy jeszcze o jakiekolwiek wpłaty[/B][/COLOR]...
×
×
  • Create New...