-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
2 szczeniaki wyrzucone w gliniankach + 1 szukają domów
Lionees replied to paros's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiem co napisać...:shake::-( Jedynie same niecenzuralne słowa się cisną na usta:angryy: -
STARSZY POGRYZIONY ,uratowany dzięki PODOBIEŃSTWU w DS
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynka nie mogła wejść na dogo:angryy:,z przyczyn technicznych...jak zwykle bywa Jak tylko będzie mogła wejść to się odezwie -
[quote name='kinga-kinia']jak by było się trzeba dołożyć do transportu dla Barego to dajcie mi znać[/quote] I mi,i mi....:cool3:
-
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']A my dalej nic o szczeniaczkach wlsciwie nie wiemy:cool3:Tylu ludzi "tu przygnałyśmy" ale jak Ci wszyscy wejdas, to w zasadzie niczego sie nie dowiedza oprocz tego, ze kasa potrzebna:cool3:To troche mało na poruszenie srec..jak myślicie cioteczki??Powinny byc podawane informacje na bieżąco...przynajmniej raz dziennie..a tu ...eh....:-([/quote] Gonia,jeżeli nie znasz sytuacji,to nie wyciągaj pochopnych wniosków,bardzo Cię proszę.Ludzie,którzy znają Jagnę i Justynę,wiedzą,że jeżeli dziewczyny nie piszą,to coś się dzieje i dlatego się nie odzywają,tylko czekają,aż któraś z dziewczyn się odezwie. Justynie muli dogo :angryy: i nie może wejść.Jagnie zaginęła suczka,którą ma na dt,która była 8 lat w schronisku.Jagna ją wzięła parę dni temu.Dziewczyna cały czas szuka suni,jak będzie już w stanie wejść na dogo,to pouzupełnia wpłaty. Sunia-szczeniaczek,która dostała surowicę,czuje się lepiej...natomiast Kaj jest jeszcze w szpitaliku schroniskowym,też jest z nim lepiej,ale NA CITO szuka dt. Więcej napiszą dziewczyny jak wejdą na dogo -
Zdjęcia robione na spacerku wieczornym,Satka była na smyczy,bo strzelali z petard i bałam się,żeby nie uciekła. Satka wącha wszystko,bo jedna z dziewczynek Krężlowskich ma cieczkę:p
-
Cały czas czekamy na fotki...;)
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Trzymajcie za nas kciuki w środę :diabloti:[/quote] Znaczy się już jutro...:thumbs: :smilecol::sweetCyb::bigcool::smilecol: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']wiecie, jak oddawałam Maksia Kasi to tez myślałam, że mi peknie o Maksia jestem zupełnie spokojna, z Kasią mam stały kontakt... :):):) [/quote] Oby Dieguś znalazł domek gdzieś blisko... -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']ale wiecie u mnie to trzecie pietro i małe mieszkanie jesli zachoruje (odpukać!) to kto go będzie nosił :( ja już nosiłam Mojżesza 25 kg na górę codziennie... i wiem, że to się może bardzo źle skończyć dla kogoś kto nosi i dla psa też :( ja nie wiem za ile się wyprowadzę z domu i dokąd, a muszę to brać pod uwagę :( no rodzice i tak dają sobie go zostawiać na głowie ;) co jest ogromną pomocą, ale nie mogę nadużywać :( na razie jest bardzo dobrze nam :) [B]ale domu szukamy... [/B]:roll:[/quote] Chyba wam serce pęknie jak ten dom już się znajdzie...:shake: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agniecha82x']Ewunia czeka na super domek!!![/quote] Czeka już 10 długich lat...:-( -
wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Szkoda,że tylko my jesteśmy nią zainteresowane...:shake::-( -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
Tyle czasu już go nie ma,nikt go nie widział...co jest? -
czy musi umrzeć zapomniany??? Łaciatek ma dom ;0)
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Hopamy,hopamy,a domku nie możemy wyhopać...:shake: -
[quote name='Ziutka']Dokładnie....schronisko się zaczyna przepełniać :shake:[/quote] Kurna mać...:shake::mad:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Hej,hej..jest tu kto? Co robimy??? -
Luka - piekna sunia z torunia - ZNALAZŁA DOM!!!
Lionees replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Luka,nie siedź długo w dt,bo się zakocha w tobie na amen:razz: -
Malutki, pręgowany MISIACZEK- po 2 latach czekania w DOMU! WROCŁAW
Lionees replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='viverna']ok to będą, ale mam małą kolejkę ogłoszeniową, więc nie dziś[/quote] Ważne,że będą:loveu: -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morwisia też pewnie przydałoby się wrzucić na stronkę adopcyjną starszych psów,co? -
Niedawno stara, schroniskowa Lola.Dzisiaj kochana w NOWYM DOMU Beti!
Lionees replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Napisane jest,że Lola nie jest wysterylizowana,a przebywa w kojcu z psem(i suczką).Czy nie grozi to ciążą?chyba,że pies jest wykastrowany...