-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2906/dsc00944k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img100/dsc00944k.jpg/1/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/dsc00944k.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3579/dsc00943.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img13/dsc00943.jpg/1/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/dsc00943.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] To jest siostrzyczka tej biednej z noskiem rozdwojonym ,co Jogi ja zabrała
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5640/dsc00960.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img410/dsc00960.jpg/1/][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/dsc00960.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]to reszta szczeniąt ze śmietnika.
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/825/dsc00957.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img262/dsc00957.jpg/1/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/dsc00957.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] To jest jeden z 4 piesków znalezionych dzisiaj przypadkowo ,w worku i wrzucony do kontenera na śmieci,Ma ok 3 tyg. nie wiem czy przeżyje .Kierownik podstawił je do suki która ma mleko,ta noc jest decydująca.
-
Już o 18 tej sunia została przekazana Jogi .;)
-
[quote name='ANETTTA']W SCHRONISKU W LUBLINIE JEST BERNARDYN 3 latek niewidomy ..szukałam inf o nim dzwoniłam do schroniska za wiele sie nie dowiedziałam ....i klikajac do kilku osób i co sie dowiedziałam ..kazdy z nich już tam nie bywa ..bo...??/bo ..?? psy maja co jeśc nie maja zle ale co do wlontariuszy ..... ..:-(:-(:-( jak ktos cos by wiedział o tym benku plisss o inf ///[/quote] To znaczy co ,bo nie rozumię:oops:,dlaczego tam nie bywają??
-
No i co ? jak wyglada wolontariat na dzień dzisiejszy??
-
No właśnie i ja też o tym cały czas myślę ,że to być moze odstrasza ludzi .Musi się trafić bardzo mądra osoba i oddana osoba;)Normanku ,znajdz dobry domek
-
kurcze ,Ada zasiedziałaś się trochę:roll:
-
[quote name='sacred PIRANHA']ja tylko dodam że w schornisku w Lublinie kazdy chetny na wolontariusza jest mile widziany bo u nich zawsze jest co robic...dodam ze wolontariusze nie sprzataja boksow a mimo to maja co robic...[/quote No nie do końca bym się z tobą zgodziła ....:roll:
-
Jesteśmy w kontakcie tel. ktoś od nas podrzuci szczeniaka Jogi do Janowa,albo jutro albo w poniedziałek .Dogramy to jeszcze
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja jestem w piatek sprawdzę wszystko i wyprowadzę ją na spacer.Jeśli mnie wpuszcza ,bo kierownik ma wystawiać opinie wolontariuszkom i może ja nie dostapię tej łaski :crazyeye: -
Boże ,załamalam się jak to przeczytałam .JOGI czy możesz nam przesłac opinię lekarską ,aby pokazać im tu w Zamościu na co skazali ja przez ten miesiąc. Powiedz mi tylko jedno ,czy ona żyjąc strasznie cierpiała ,bolało ją ?? czy gdyby u nas ją dobrze obejrzał to mógłby stwierdzić ,ze nie ma szans na przeżycie .Jestem juz zawyta całkiem ,a taką miałam nadzieję .Mam też zal do siebie ,ze się jej bliżej nie przyjrzałam,może mozna jej było skrócić cierpienie ?? Jezu jakie to wszystko jest straszne ,dlaczego znowu robi się wszystko w schronie na od*******,/
-
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
funia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Te zdjęcia Mai z twoim maluchem są cudne ,oby Maja szybko poszła do domu bo zaczna się do siebie z córcią przyzwyczajać:cool3: -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny co to by było bez was.!!!Tabs to kwestia czasu czekaj ;) -
Mała Pola zostaje na zawsze w DT:):):) Dziękujemy!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak Ewa taki jest plan ,koniec jak to mówią ''wiejskie typy '' gonienia się i robimy sterylkę :evil_lol: -
No jak tam ,dzwonił ktoś ????
-
Jogi napisz proszę co było powodem odejścia suńki.:-(
-
Mam jeszcze zdjęcia z kuchni padniecie , jak w stołówce dla ludzi .Ale nie dzisiaj już .
-
Boże ,ale dlaczego czyżby jakaś tragiczna wada wrodzona ? Czy Kur..a znowu takie leczenie:-(
-
Co u Normana słychać???
-
Ciekawe co u maluszków zamojskich ,Jogi napisz cos bo padnę z ciekawości:oops: