Dziewczyny on nie jest średni on jest malutki .On jest wielkości kota wypasionego.
Jeśli chodzi o zbiórkę kasy na niego to myślę ,zeby wpłacać do Murki ale z zastrzeżeniem ze to właśnie na niego ,Az uzbiera sie kwota
Kto chce być tą osoba ,która zamknie listę deklarujących :cool3:
KOMU 10zł ,komu??
Chociaż jakby dali 20zł to by było 210zł ,zeby pani z hotelu wiedziała ze w ZAmościu i okolicach dobre duszki mieszkają ;)
Stoneczko ja zdaję sobie sprawę dokładnie ,ze to dobra cena .Zmobilizujemy siły i zaraz po wylądowaniu Ady w Jarocinie idziemy całą parę .Liczę na was :cool3:
Żebranie nawet nie żle mi idzie ,muszę zastanowić się nad tym na poważnie:evil_lol:
CZekam na kolejną deklaracje ,koleżanka ma odzdzwonić zaraz .Trzymajcie kciuki moze kolejna dyszka wpadnie:lol:
Więc jeszcze raz
[COLOR=DarkRed]DEKLARACJE STAŁYCH WPŁAT NA HOTEL W JAROCINIE DLA ADY
[COLOR=Black]funia - 50zł
Lady swallow-20zł
stonka 20zł
funi siostra- 20zł
funi znajoma-20zł
Torusia- 10zł
[/COLOR]-----------------------------
mamy już 140zł brakuje tylko 60zł
[/COLOR]