Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Zaraz jadę w paszczę lwa ..........:mad:
  2. niestety nie moge się zdeklarować ,mam juz zbyt wiele zobowiązan.Ale jeśli któryś z moich opuści hotelik to obiecuję przerzucić kasę na tego biedaka .
  3. Nie wiem co zastanę w piątek ,mam nadzieję ze nie jest z nim zle:roll:
  4. Właśnie otrzymałyśmy rozwiązanie umowy o wolontariat bo ten debil kier. powiedział ,ze nie wykonujemy zadań jakie nam przydziela .Walczymy ,ale nie wiem czy mnie wpuści w piątek na teren schronu .:shake: Jeśli faktycznie słowo stanie sie ciałem ,psom będzie znowu żle :placz: Zawsze coś sie zauważyło i jakaś psina była uratowana a teraz...........
  5. Kama to cudowne psie dziecko ,jak rozwinie skrzydła to pokocha z całego serduszka do samego końca .Więc jej przyszły właściciel musi być wyjątkową osoba bo Kama właśnie taka jest. Niech tylko uwierzy w człowieka
  6. super!!!!:loveu::loveu:
  7. Czy Gajowa na tej wizycie będzie jej się pokazywała ,czy tylko z ukrycia zobaczy?:-o
  8. :placz::placz::placz::placz::placz:
  9. [ Przy tej furtce wyczekuje na Gajowa :-( [IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/DSC04038.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/DSC04042.jpg[/IMG]
  10. Lara bardzo Cie prosze nie podpisuj zdjęć w ten sposób bo ja juz nie chce płakać ,:placz:
  11. Wczoraj jak zasypiałam to myślałam o tym jak Gajowa napisała ,ze Zuzia leży na Ganku i nie chce wchodzić do domu i bardzo mi sie smutno zrobiło .Ale myśle ,ze z czasem to minie .Kochana suczynka :roll:
  12. Mnie sie tam traktuje jak wroga numer 1 ,zadymiarza i aferzystę :shake:
  13. Stoneczko o czym ty mówisz ,:crazyeye:,czy jest realne takie miejsce ...
  14. [COLOR=black][FONT=Verdana] Tą sunie wyniosłam z boksu z żebrami na wierzchu .Zamknieta była z około 20 suczkami i walczyła o jedzenie .To młodziutka sunia ,bardzo potrzebuje miłości ,aż piszczy zeby zwrócić na nia uwage i choć troszkę przytulić .Proszę weż mnie ,tak mówią jej oczka ..... [/FONT][/COLOR][/quote]
  15. [quote name='Tola'][LEFT][COLOR=black][FONT=Verdana]Suczki i psy z tego wątku przebywają obecnie w zamojskim schronisku. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Czekają na swoją szansę; na stałe miejsce w ciepłym domu i sercu. [/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Dopiszcie ich historiom szczęśliwe zakończenia...[/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/COLOR][/LEFT] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Coco[/B][/COLOR][/FONT] [/COLOR][LEFT][COLOR=black][FONT=Verdana]ta [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/520/p1020894.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/LEFT]
  16. Serce rośnie jak sie patrzy na takie zdjęcia :loveu:
  17. dzisiaj juz głód nie jest taki jak kiedyś pilnuja sie ,choroby skórne są ale w małym stopniu widoczne .Nie to co kiedyś .I co Emir nie zadziałał ?? Dzięki temu ,ze cały czas tam jesteśmy .Kierownik jakoś przestał często w terenie działać ,jest na miejscu .Kto mi powie ,ze to z jego własnej woli :roll: Przestał zwozić psy z całego świata ,na pewno nie dlatego ,ze chciał ;) Jeśli uda mi sie to zrobić to zamieszcze ,opinię z interwencji inspektor z Warszawy z przed ponad roku ,Zobaczycie co pisała i jakie zdjęcia zrobiła ,
  18. Albo ,milczą wtedy gdy opieprza inne wolontariuszki ...
  19. Aha my najlepiej,zebyśmy posprzątały ,pomyły miski ,obrały kiełbasę i poszły w cholerę jasną . A panowie pracownicy do końca dnia siądą na słoneczku i bedą dbali o opaleniznę .
  20. Nastepny schiz Pana kierownika i reszty ,powitali dzisiaj wolontariuszkę świstkiem ,ze rozwiązują z nami umowę bo nie wykonałyśmy poleceń kierownika ,chodziło o mycie misek .Ale kur.a ,to ze przez godzinę obierałyśmy parówki z folii zamiast zajmować się psami to juz mało ważne .To jest chore ,tego się już chyba nie da leczyć .To ,ze zamiast być z rodziną w wolne dni i cieszyć się wolnym czasem i pogodą bo było to 1 maja ,to nikogo nie obchodzi tylko rozlicza się czy umył miskę i czy wykonał plan pana kierownika . A plan jest taki ,zadać robotę tak zby zostało mało czasu na zajmowanie się psami ,bo po co ?Niestety nie ceni się ludzi którzy kosztem wyrzeczeń przychodzą do zwierząt . Kierownik niech lepiej pilnuje jak ma polączone psy ,bo kolejny raz wyjęłam sukę w cieczce zamkniętą z dwoma psami ,Mam to nagrane mogę pokazać jakby co :cool3: To się nadaje do zrobienia kolejnej afery...
  21. daję 10zł (tylko proszę o przypominanie bo mam tego trochę)
  22. Mówie wam z taka durna babą nic nie zrobicie .Postraszcie ciemniaka Policja ,czereśniaki wstydzą sie jak Policja staje pod ich domem .Powinna wtedy wspołpracować Ja jak jadę na interwencję mam taką duża skórzaną aktówkę z dokumentami i palę głupa od razu ,ze ja jestem z org.takiej i takiej ,nazywam się i tu puszczam kit .Czy zezwala pan nam na wejście i obejrzenie czy też dokarmienie ------czy mamy wezwać policję bo już jesteśmy z nia umówione ,czekaja na posterunku na nasz telefon.Co prawda chcieli z nami jechać ,ale mówiłyśmy ze próbujemy polubownie to załatwić no i miałyśmy racje bo przecież Pani ,Pan są w porządku i nie mają nic do ukrycia . Słuchajcie to działa ,naprawdę we wszystkich przypadkach mnie to zadziałalo :razz:Spróbujcie !!!
  23. No to luna juz chyba robi się po woli bardziej kobieta z ogładą :evil_lol:
  24. [quote name='stonka1125']ile to kutno od jarocina jest?[/quote] wedlug mnie jak patrrzę na mapę to ok.120 km,ale moze mniej deczko:oops:
  25. Jeśli Ada Pojedzie Ja daję 10zł na bidoka ;)
×
×
  • Create New...