Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL=http://img194.imageshack.us/my.php?image=dsc01224640x480.jpg][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5303/dsc01224640x480.jpg[/IMG][/URL]
  2. Kasia ma mi dać znać dzisiaj ,albo jutro .Mają spore zamieszanie bo nowi lokatorzy przybywają .Jeśli sie zgodzi to Maniuś jest uratowany .
  3. Zadzwonię do Murki i zapytam czy przyjęła by go do 31 do siebie
  4. Aha ,jak pytałam o szczeniaki w sobotę to pracownik szybko zamknął drzwi do szpitalika ,zebym czasem tam nie weszła i nie zamordowała psów bo ja jestem bardzo niepoczytalna wiecie :diabloti:,zwłaszcza jak się wk....ę. Mogłabym psom krzywdę zrobić i byłby na nich ,ze zeszły z tego świata .....
  5. asystent do spraw schroniska czyli potocznie kiero ,zabronił mi przebywania w schronisku ,jezeli nie mam zamiaru wybrać pieska ,aha i robić zdjęc i natychmiast opuśćić schronisko bo cmokam i drażnię psy ,O tam już sie gryzły jak pani tam ćmokała ,Ja pytam a inni nie ćmokają ----a on na to ,ze tak jak ja nie ćmokają >K...a komedia ,paranoja ,groteska ,państwo w państwie .Nie wiem jak to nazwać . weszłam w godzinach otwarcia ,a on pyta jakim prawem otworzyłam bramę zamiast zadzwonić dzwonkiem ??!!!:flaming: Nie wspomnę ,ze chodził za mną przez całe schronisko krok w krok Tak wygląda wielka miłość do zwierząt ,poświęcenie .Mając 250 psów i jedną wolontariuszkę raz w tyg. Gdzie tu normalny człowiek moze ,zrozumieć :shake:
  6. [quote name='Murka']Ufff... Tylko mam nadzieję, że Pan nie zadzwoni znów za jakiś czas, że Tola znów coś zmalowała...[/quote] No ,właśnie .....
  7. Zdjęcia ,które są wyżej są z poniedziałku .Jak pracownik do nich wchodził sprzątać to kuliły się jak katowane psy ,Jesli nikt nie stara się ich oswajać ,pracować z nimi to dlaczego ***** zabrania się tego wolontariuszom:mad: Ten schron to tragedia ,zero współczucia ,zero .Sam cham i prostak.
  8. nIESTETY ,tymczas sie nie zgadza bo trzy psy to za dużo .Musimy czekać az Zibi pojedzie ,:shake:
  9. [quote name='xmartix']a ten schron jest pod czyją opieką? TOZu?[/quote] POD OPIEKĄ URZĘDU MIASTA ZAMOŚĆ:mad:
  10. [quote name='robkowa']czy ogłaszać sunię i na kogo namiary?:roll:[/quote] mAGDA OGŁASZAJ ,DAJ MÓJ NUMER TEL.
  11. No ,piękne zdjęcia .Lunka ładna dziewczynka ;)
  12. On jest prosty jak cep ,składa się z trzymaka i bijaka:eviltong:
  13. No właśnie ,zaraz jeszcze spróbuje zaatakować tymczas Wilusia:p
  14. Jak mają sie przyzwyczaiś do ludzi skoro drugi tydzień nie widzą nic oprócz ścian i krat .Wolontariuszy wypieprzyli ,została jedna która się dogaduje z kierownikiem i wozi taczki z gównami przez całą długość i szerokość schronu:-oJak to zobaczyłam to oczy przecierałam :crazyeye:
  15. [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=dsc01394640x480.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8730/dsc01394640x480.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://img299.imageshack.us/my.php?image=dsc01396640x480.jpg][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5656/dsc01396640x480.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://img245.imageshack.us/my.php?image=dsc01395640x480.jpg][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1990/dsc01395640x480.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zibi wyjeżdza 31 maja ,więc w ten sam dzień można zabrać Maniusia na ten tymczas gdzie jest Wiluś .Tylko pytanie czy on to jeszcze wytrzyma ,czy stan psychiczny spowodował jego dzisiejszy tragiczny wygląd :shake:
  19. Mówię wam ja już głowy nie mam ,jeśli byłoby gdzie juz bym go zabrała.A jeśli tylko Zibi pojedzie to miejsce się zwolni i zaraz go tam zabiore .Po dzisiejszej nerwicy w schronie dopiero mnie teraz puśćiło .... Piszę skargę do wojewody ,ale tam wygarnęłam tylko czy kogoś to wzruszy ?\ Wojewoda lubelski to Genowefa Tokarska . Czy nad prezydentem miasta czuwa wojewoda?:oops:
  20. Byłam dzisiaj rano ,coś żle z nim bo w ogóle głowy nie podnosił tylko leży w tej samej pozycji i jego oczy są jakieś nieobecne . Kazał mi dzisiaj wyjść ze schronu jeśli nie kupuje psa ,rozumiecie :crazyeye:
  21. wpuścił mnie ,na sekundę zeby zrobić zdjęcie pieskom są dwa skulone przerazone i natychmiast kazał mi wyjść . Wrzucę wieczorem:shake:
  22. Celinka bardzo smutna ,chciała głaskania no ale co ja poradzę jak ten typo zabronił mi nawet po schronie chodzić ,Brak juz na to siły .
  23. Trzymaj w pogotowiu ,niech leżą bo moze trzeba będzie niedługo
  24. Anita na razie sie wstrzymujemy bo Wiluś bezpieczny ,niech pieniążki czekaja ;)
×
×
  • Create New...