Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Dzisiaj mogłam tylko popatrzeć zza siatki na Maniusia ,niestety tak juz będzie .Jest jakiś skulony smutny i patrzył na mnie tymi pięknymi smutnumi oczami . Bezsilność jest straszna ,nawet nie mogłam go pogłaskać :-(,on tego nie rozumie ,ze k....a nam zabronili być wolontariuszami .... Mam zdjęcie ,ale z dala robione i zza siatki
  2. Sunia będąc jeszcze w schronie była bardzo zalękniona :shake:
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/miniaturowa-celinka-blaga-o-dom-137877/[/url] Proszę wątek Celinki ;)
  4. [URL="http://img191.imageshack.us/my.php?image=dsc01233640x480.jpg"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8857/dsc01233640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/my.php?image=dsc00601640x480.jpg"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5926/dsc00601640x480.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5258/dsc00597320x200.jpg[/IMG] dzisiaj byłam w odwiedzinach w schronisku ,pracownik od razy do mnie podszedł i zapytał co chciałam ,powiedziałam ze nic po prostu przyszłam w odwiedziny ,Za 10 minut dziwnym trafem przyjechał kierownik swoim autem i udawał ,ze mnie nie widzi . Celinka,dzisiaj wybiegła od razu jak mnie zobaczyła .Jest bardzo kochana ,tylko w jej oczach jest jakiś smutek ,rezygnacja ..... Pomóżmy jej uwierzyć w człowieka :-(
  5. [quote name='diabelkowa']alleluja! to robie bazarek dla maniusia ! :) a jak wilus nie znalazlby domu w ogole...?[/quote] Nie ma takiej opcji ;)
  6. Klikam na link do allegro i nic :oops:
  7. Chyba ja muszę przyjechać i zrobię jej ten fryz ,trudno zamknę zakład na jeden dzień:lol:
  8. Cudownie ,ale dlaczego ja płacze ....
  9. [quote name='kuna66']Wszystko ładnie pięknie tyle ze kochana lunka przezarła juz podwójnie wszystkie pieniądze, które były na nią przelane. Teraz to fundujemy ją z własnej kieszeni, bo coś jesc musi jak tego suchego nie może. Nie kupimy jej puriny bo jest po prostu za droga, a my nie mamy już szmalu. Poza tym takie gdybanie na co może byc uczulona a na co nie jest bez sensu. Ona już dawno powinna mieć zrobione badania uczuleniowe. Stonka jeśli uważasz, że luna jest nie tak zywiona i ze ma u nas źle to oddamy ci te forse i weź ją do siebie. Twoje suki są zdrowe, a ty nie wiesz jak to jest miec psa alergika. Ja wiem. Czasami naprawde można kur....cy dostac jak patrzysz a ona znów się drapie. ----------------------------------------------------------------------- szczerze mówiąc jak to przeczytałam było mi bardzo,bardzo przykro ........ dla dobra Luny wyjaśniajmy sobie wszystko ,zeby nie było zadnych niedomówień.
  10. .............................................
  11. Stoneczko ,trzymam kciuki !!!!!
  12. One nadal są zamknięte w odosobnionym pomieszczeniu i tylko raz dziennie pracownik wnosi tam jedzenie . Ja juz nie wiem co to będzie
  13. Ja dalej chciałabym wiedzieć czy potrzeba dodatkowych wpłat na wyżywienie Luny . Napisz Kuna jak ona się czuje .
  14. [quote name='Wet-siostra']Co prawda nie znam suńki,ale mogę założyć wątek i go pilnować,o ile chcecie....:oops:[/quote] Dzięki za zainteresowanie ,dzisiaj nasza wolontariuszka ma chrzest bojowy i zakłada swój pierwszy wątek i bedzie to właśnie bezimienna sunia . Dam jej na imię Celinka .:oops:
  15. [quote name='grzenka']Czyli - jeśli pójdzie - na jej miejsce wskoczy bezimienna sunia:roll:?[/quote] Ona ,albo Maniuś bo zanim hotel sie zwolni to ile to jeszcze czasu minie:shake:
  16. [quote name='diabelkowa']czyli bazarek na maniusia i sunke czy tylko na maniusia i ta kasa wilusiowa bedzie dla maniusia czy tej sunki tez?[/quote] Ja myślę ,ze uzbierajmy całą kwotę na Mańka i wtedy martwmy sie o resztę ,wątpie czy uda nam się trójce od razu zapewnić pełne kwoty. Wilek siedzi bezpieczny ,bardzo go kochaja tam lecz nie zmienia to faktu ze on tez musi szukać domu .
  17. To jest Szczecinek,zachpom. Hotelik będzie przy nowym schronisku. Będą to boksy drewniane,gotowce z budami. Jak już ogarnę wszystko, zrobię jeszcze pomoeszczenia hotelowe w środku. Koszt - pies sam w boksie 15/ doba 2 w boksie 10/ doba Jedzenie gotowane.Sucha na przegryzkę. W cenę w liczona podstawowa opieka wet. Opieka wet. cala doba. Schronisko nowe, budowane według nirm UE. 29.05. zakończenie inwestycji,potem odbiory. W lipcu przenosimy nasze psy z przytuliska z tych kojców.Mam nadzieję ,że hotelik uda mi się uruchomić ok 15.07. pozdrawiam pozwoliłam sobie skopiować ,to co napisała mariamc.
  18. Napisałam do mariamc ,czekam na odpowiedz. Byłam wczoraj ,ale nie pozwolił mi do niego podejśc :placz:,mogłam tylko z oddali zobaczyć go przez siatkę .Stał ,smutny i patrzył na mnie .Jest z nim pies z którym w miare sie dogaduje i z tego co zerknęłam jest w miarę ok.Ale ja byłam 10 minut a on siedzi tam 24na dobę . Trzymajmy kciuki aby nie walnęli go na boksy ogólne . Randa jesteś kochana ,to zbieramy dalej moze coś wyjdzie z tego hoteliku.
  19. Dobra ,zeby zrobic tu porzadek . Wiluś siedzi do oporu ,jest bezpieczny. Z kasa na wilusia nie wiem co zrobić ,on jej na razie nie potrzebuje . Jeśli chodzi o Maniusia wchodzmy na jego wątek i tam uzgadniajmy . Bezimienna sunia ,nie ma watku i niestety nie dam rady wszystkich dopilnować bo sprawy rodzinne wymagaja ode mnie czasu. Suka,która od dzisiaj zajmuje miejsce na tymczasie ,po sterylce prawdopodobnie idzie do nowego domu , .
  20. Kuna ,jeśli uważasz ze musisz dokładać do jedzenia Luny to napisz proszę jaka kwota zabezpieczyłaby temat . Ile trzeba by było dołożyc ,zeby każdy był zadowolony :roll:
  21. Ania jest mi przykro ,ze spotykaja Cie takie przykrości :shake:
  22. O to chodzi lady ,ze ja sama nie wiem co robić :oops:.Moze ogłoszenia ,ale kto weżmie dzikie szczeniaki .?
  23. Sunia będzie musiała poczekać ,nie zrobimy wszystkiego na raz .
  24. Wiluś jest bezpieczny w 100% ,nie pali się z nim .Ale niestety wyskoczyła nam sprawa ważna i musimy jutro zabrać sukę ,która musi być na tymczasie tam gdzie myślałam ,ze damy Mańka .Pani w szpitalu i sunia nie ma opiekuna :shake:. Sama się juz w tym gubię ,ale uważam ze robimy bazarek na Maniusia bo on jest bez szans .
  25. Maniuś czekaj ,zaraz idę do Ciebie;)
×
×
  • Create New...