-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj mogłam tylko popatrzeć zza siatki na Maniusia ,niestety tak juz będzie .Jest jakiś skulony smutny i patrzył na mnie tymi pięknymi smutnumi oczami . Bezsilność jest straszna ,nawet nie mogłam go pogłaskać :-(,on tego nie rozumie ,ze k....a nam zabronili być wolontariuszami .... Mam zdjęcie ,ale z dala robione i zza siatki -
Sunia będąc jeszcze w schronie była bardzo zalękniona :shake:
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/miniaturowa-celinka-blaga-o-dom-137877/[/url] Proszę wątek Celinki ;) -
[URL="http://img191.imageshack.us/my.php?image=dsc01233640x480.jpg"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8857/dsc01233640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/my.php?image=dsc00601640x480.jpg"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5926/dsc00601640x480.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5258/dsc00597320x200.jpg[/IMG] dzisiaj byłam w odwiedzinach w schronisku ,pracownik od razy do mnie podszedł i zapytał co chciałam ,powiedziałam ze nic po prostu przyszłam w odwiedziny ,Za 10 minut dziwnym trafem przyjechał kierownik swoim autem i udawał ,ze mnie nie widzi . Celinka,dzisiaj wybiegła od razu jak mnie zobaczyła .Jest bardzo kochana ,tylko w jej oczach jest jakiś smutek ,rezygnacja ..... Pomóżmy jej uwierzyć w człowieka :-(
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='diabelkowa']alleluja! to robie bazarek dla maniusia ! :) a jak wilus nie znalazlby domu w ogole...?[/quote] Nie ma takiej opcji ;) -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Klikam na link do allegro i nic :oops: -
Cudownie ,ale dlaczego ja płacze ....
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kuna66']Wszystko ładnie pięknie tyle ze kochana lunka przezarła juz podwójnie wszystkie pieniądze, które były na nią przelane. Teraz to fundujemy ją z własnej kieszeni, bo coś jesc musi jak tego suchego nie może. Nie kupimy jej puriny bo jest po prostu za droga, a my nie mamy już szmalu. Poza tym takie gdybanie na co może byc uczulona a na co nie jest bez sensu. Ona już dawno powinna mieć zrobione badania uczuleniowe. Stonka jeśli uważasz, że luna jest nie tak zywiona i ze ma u nas źle to oddamy ci te forse i weź ją do siebie. Twoje suki są zdrowe, a ty nie wiesz jak to jest miec psa alergika. Ja wiem. Czasami naprawde można kur....cy dostac jak patrzysz a ona znów się drapie. ----------------------------------------------------------------------- szczerze mówiąc jak to przeczytałam było mi bardzo,bardzo przykro ........ dla dobra Luny wyjaśniajmy sobie wszystko ,zeby nie było zadnych niedomówień. -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
............................................. -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Stoneczko ,trzymam kciuki !!!!! -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
One nadal są zamknięte w odosobnionym pomieszczeniu i tylko raz dziennie pracownik wnosi tam jedzenie . Ja juz nie wiem co to będzie -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja dalej chciałabym wiedzieć czy potrzeba dodatkowych wpłat na wyżywienie Luny . Napisz Kuna jak ona się czuje . -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wet-siostra']Co prawda nie znam suńki,ale mogę założyć wątek i go pilnować,o ile chcecie....:oops:[/quote] Dzięki za zainteresowanie ,dzisiaj nasza wolontariuszka ma chrzest bojowy i zakłada swój pierwszy wątek i bedzie to właśnie bezimienna sunia . Dam jej na imię Celinka .:oops: -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzenka']Czyli - jeśli pójdzie - na jej miejsce wskoczy bezimienna sunia:roll:?[/quote] Ona ,albo Maniuś bo zanim hotel sie zwolni to ile to jeszcze czasu minie:shake: -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='diabelkowa']czyli bazarek na maniusia i sunke czy tylko na maniusia i ta kasa wilusiowa bedzie dla maniusia czy tej sunki tez?[/quote] Ja myślę ,ze uzbierajmy całą kwotę na Mańka i wtedy martwmy sie o resztę ,wątpie czy uda nam się trójce od razu zapewnić pełne kwoty. Wilek siedzi bezpieczny ,bardzo go kochaja tam lecz nie zmienia to faktu ze on tez musi szukać domu . -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
To jest Szczecinek,zachpom. Hotelik będzie przy nowym schronisku. Będą to boksy drewniane,gotowce z budami. Jak już ogarnę wszystko, zrobię jeszcze pomoeszczenia hotelowe w środku. Koszt - pies sam w boksie 15/ doba 2 w boksie 10/ doba Jedzenie gotowane.Sucha na przegryzkę. W cenę w liczona podstawowa opieka wet. Opieka wet. cala doba. Schronisko nowe, budowane według nirm UE. 29.05. zakończenie inwestycji,potem odbiory. W lipcu przenosimy nasze psy z przytuliska z tych kojców.Mam nadzieję ,że hotelik uda mi się uruchomić ok 15.07. pozdrawiam pozwoliłam sobie skopiować ,to co napisała mariamc. -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Napisałam do mariamc ,czekam na odpowiedz. Byłam wczoraj ,ale nie pozwolił mi do niego podejśc :placz:,mogłam tylko z oddali zobaczyć go przez siatkę .Stał ,smutny i patrzył na mnie .Jest z nim pies z którym w miare sie dogaduje i z tego co zerknęłam jest w miarę ok.Ale ja byłam 10 minut a on siedzi tam 24na dobę . Trzymajmy kciuki aby nie walnęli go na boksy ogólne . Randa jesteś kochana ,to zbieramy dalej moze coś wyjdzie z tego hoteliku. -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dobra ,zeby zrobic tu porzadek . Wiluś siedzi do oporu ,jest bezpieczny. Z kasa na wilusia nie wiem co zrobić ,on jej na razie nie potrzebuje . Jeśli chodzi o Maniusia wchodzmy na jego wątek i tam uzgadniajmy . Bezimienna sunia ,nie ma watku i niestety nie dam rady wszystkich dopilnować bo sprawy rodzinne wymagaja ode mnie czasu. Suka,która od dzisiaj zajmuje miejsce na tymczasie ,po sterylce prawdopodobnie idzie do nowego domu , . -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Kuna ,jeśli uważasz ze musisz dokładać do jedzenia Luny to napisz proszę jaka kwota zabezpieczyłaby temat . Ile trzeba by było dołożyc ,zeby każdy był zadowolony :roll: -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Ania jest mi przykro ,ze spotykaja Cie takie przykrości :shake: -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
O to chodzi lady ,ze ja sama nie wiem co robić :oops:.Moze ogłoszenia ,ale kto weżmie dzikie szczeniaki .? -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Sunia będzie musiała poczekać ,nie zrobimy wszystkiego na raz . -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Wiluś jest bezpieczny w 100% ,nie pali się z nim .Ale niestety wyskoczyła nam sprawa ważna i musimy jutro zabrać sukę ,która musi być na tymczasie tam gdzie myślałam ,ze damy Mańka .Pani w szpitalu i sunia nie ma opiekuna :shake:. Sama się juz w tym gubię ,ale uważam ze robimy bazarek na Maniusia bo on jest bez szans . -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Maniuś czekaj ,zaraz idę do Ciebie;)