Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Diabełkowa sie wylogowała ,no to pech .... Dawałam jej dwie wiadomośći na PW jak jeszcze była ,nie wiem co teraz .:roll:
  2. Diabełkowa odezwij sie bo kierowca mi sie rozmyśli :roll:
  3. O kocie wiemy ,test został juz kilkakrotnie przeprowadzony ;)
  4. Reja ale jaja nie spojrzałam ,ze ty z Krakowa i w nocy spać nie mogłam bo myślałam kto mi sprawdzi ten dom .:roll:Ale Toli mąż zadzwonił do Soemy ,a soema chyba do Foksi i DZekusia .Dzieki Foksi za sprawdzenie :loveu:
  5. [URL=http://img30.imageshack.us/i/dsc006961640x480.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9327/dsc006961640x480.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://img30.imageshack.us/i/dsc007041640x480.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2701/dsc007041640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. Właśnie jest pytanie ,czy zgadzacie sie aby z tej kwoty co została zapłacić za Maniusia przejazd do nowego domku .Bo mam kierowcę ,który za 200zł zawiezie ,a to tym bardziej pilne bo zanim coś się wyklaruje na transportowym to moze potrwać .A pan Maniusia bardzo prosi o jak najszybsze jego przybycie bo Zona jego ma tydzień wolnego i chciałaby z nim pobyć aby się lepiej poznać .To chyba super o niej świadczy .;) Decydujcie szybko ,bo jeśli tak to jakoś będę dogrywać :razz:
  8. Zaraz poproszę o ogłoszenia inne;)
  9. Właśnie pan myślał ,ze Maniuś jest w Krakowie ale jak powiedziałam ze jakoś sie dostarczy to pan przystał na to .;)
  10. TRansport potrzebny do Krakowa na gwałt.!!!! {tzn,zaraz dostanę potwierdzenie od osoby wizytującej ,ale wierzę ze to w porzadku dom}
  11. [quote name='malagos']Nie dajmy im spaść... Jak nazwiemy rudą sunię?[/quote] powinna miec na imie Tragedia,no ale tak jej nie damy. Może Muszka:oops: Nic o nij nie wiem poza tym ze jest w szoku
  12. [quote name='beka']i moje też. Funia ile ona ma czasu?[/quote] Po naszej dzisiejszej rozmowie Magda stanie na głowie i przetrzyma do oporu.
  13. Miałam dzisiaj telefon w sprawie maniusia .Z allegro .Pan z Krakowa ,bardzo sympatyczny ,zgadza sie na wizyte przedadopcyjna.pewnie zaraz odwiedzi ten watek bo dostał link do niego . Trzymajcie kciuki moze to wielki dzień dla tego biedaka'
  14. W jakim miejscu w Zamościu jest ten pies ,ja go juz gdzieś widziałam .Jeśli zobaczy go Pan ze schroniska to go tam weżmie niestety ,ale jeśli nie to moze wpaść pod samochód.....Trzeba działać .
  15. Jutro będę jeszcze gwałcić 2 osoby :razz:
  16. Moja koleżanka Katarzyna ksywka ''Siwa '',deklaruje 10 zł ;)
  17. Ale swietne zdjęcie !! kiedy trzeba odnowić Allegro?
  18. Sunia ma 5 lat i jest w Szczebrzeszynie to jest 10 km od Zamościa . Jest bardzo łagodna ,tylko goni koty i ptaki :roll: Moja robi to samo :oops:
  19. okey ,ja dzwonię do pani elizy i uzgadniam .
  20. Właśnie wrzucałam ,ale mnie wyprzedziłaś :cool1:
  21. [URL="http://img200.imageshack.us/i/dsc00660vp3pp9640x480.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5052/dsc00660vp3pp9640x480.jpg[/IMG]http://www.dogomania.pl/forum/f85/stare-zrozpaczone-psie-serce-czeka-na-cud-kostus-ma-dom-117993/[/URL]
  22. [URL="http://img200.imageshack.us/i/p1000396bs2640x480.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3834/p1000396bs2640x480.jpg[/IMG][/URL]
  23. Mam przykrą wiadomość Kostuś odszedł w czwartek ,do końca biegał.:-( Ostatnie dwa dni po prostu przestał jeść i bardzo wymiotował .Trzeciego dnia juz bardzo się męczył ,oszczędze wam szczegółów.Trzeba było po prostu skrócić mu cierpienie . Był szczęśliwy do samego końca ,był kochany przez te 10 miesięcy i miłość swą oddawał po stokroć .Chylę czoła mojej przyjaciółce Krystynie ,która z takim oddaniem i miłością zajmowała się z nim . żegnaj Kostuniu ,mam szczególny sentyment do Ciebie bo byłłeś jednym z pierwszych moich piesków ,które zabrałóam będąc wolontariuszką .
  24. [URL="http://img34.imageshack.us/i/umiechasiedonas640x480.jpg/"]http://www.dogomania.pl/forum/f85/zuzia-w-typie-beaucerona-juz-w-ds-126123/[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4531/umiechasiedonas640x480.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=http://img7.imageshack.us/i/17012009038.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9524/17012009038.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...