Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. jeszcze w schronie ,jutro jest zabierany
  2. Trzeba zrobić mu zdjęcia jak tylko wyjdzie ze schronu i umieścić na watku zamojskim .Napisac opinie weta .Ja podejrzewam ,ze moze mieć zapalenie płuc .Mozna to wykorzystać jako kolejny niepodwarzalny akt znecania sie nad zwierzetami w tej mordowni.Nie mozna podarowac kolejn ego psa zagłodzonego w tym schronie .Sa zdjęcia z lata na których pies wyglądał normalnie ,domyslam się ze pewnie był zaraz po kwarantannie ......
  3. Rewelacja ,Lucy kocham Cię:multi:
  4. Prostuje Marika K. to właśnie Handzia więc mamy nie 120 zł tylko 110zł stałych deklaracji
  5. Ale dawno tu ktoś był ,smutek .....
  6. Empatii nie posiada nikt kto ma wpływ na polepszenia i zmiany w schronie .Cały ratusz i inne organy kontrolne ogluchły i oślepły .....Dlaczego ,chcieliśmy pomóc .Wiele pomóc i razem zrobić wzorcowy moze nie dofinansowany ale dobry schron gdzie widok wolontariusza przytulającego psy to widok normalny i częsty . Jak przytulałam psy będąc wolontariuszką mówili ze to jest zakład pracy a nie zabawianie się ze zwierzętami .
  7. EWA .to proste już Ci wyjaśniam .Od momentu kiedy robione zdjęcia zaczeły ukazywać się w lokalnych gazetach i internecie i pokazywały straszny stan zwierząt i warunki w jakich sie znajdowały oni po prostu uważają ze każde kolejne zdjęcia będzie kolejna afera. Watek zamojski ,którego notabene nie potrafię znależć w nowym cholernym dogo jest na to przykładem ,sa naweet wpisy osób stojących za schronem .Wpisy ich to żenada ,zapraszam tam do poczytania bo jest co ,nie wspomnę o zdjęciach które są żywym dowodem na męczeństwo konkretnych psów . Jeśli chodzi o mnie to ja ich pieprzę i wywalam bezczelnie aparat i robię zdjęcia .Jesli zdarzy mi się zakaz to wezwę policję i zażądam podstawy prawnej . Oni mnie nienawidzą .Bo zawsze po moich wizytach były jakieś zadymy ,które pokazywały ich totalny brak empatii na swoich podopiecznych .
  8. moja koleżanka ,Handzia 10 zł deklaracja stała
  9. Widzę ,ze u naszego oświęcimiaka gwarno cieszy mnie to .Jeśli ten pies nie przeżyje to będzie nasza wielka porażka . Co za cudowne miejsce to nasze schronisko .....mają drogę na skróty za TM gwarantowaną Co za empatia ze strony pracowników i asystenta ,nie no kur..a ,co za gady
  10. Niestety nie było Tiffany ,Ale ja Ciągle mam nadzieję ze ona gdzieś jest nie raz tak było. Fabiana też .... Focus oprócz poszarpanych uszu ,zmarznietych łap i błagalnego wzroku jakoś sie trzyma .Nie jest chudy ,czyli do miski sie dostaje .
  11. Mamy kolejne 20zł ---moja siostra i ciocia:multi:
  12. Właśnie wróciłam ze schronu jest - 19 mrozu.Tragedia ,Bursztyn resztka nadziei i siły wydzedł i patrzył na mnie błagalnie . Proszę pomózmy mu !!!!!!!!! Zdjęcia nie oddaja jego wycieńczenia i wygłodzenia
  13. Karmę kupujemy ,potrzebny dom dla Tofika i dwoch małych kocurow ktore tam sa
  14. Jutro jadę po Tiffany ,modlcie się zebym zdazyła z roboty dopaść przed zamknięciem schronu
  15. Przecież to normalka ,karmia szczeniaki tym nawet tee które jeszcze nie potrafią gryzc .sama byłam swiadkiem .To jest niereformowalny zespół , Oni muszą odejść .
  16. Marta tylko potrzebny mi bedzie kontenerek ten duzy plastikowy
  17. Dobra ,super .Wiec ja staje na głowie i w sobote tam pojadę i sprawdze .
  18. Madalenna pojechałabym uwierz mi ,ale mam gorący okres w pracy .siedze od 10 do 18 .Schron jest czynny od 11 nie wpuszcza mnie tam nie ma mowy .Jestem tam spalona ,byłam tam wolontariuszka a teraz swiadkiem w sprawie przeciwko kierownictwu , W godzinach otwarcia oczywiście .Ja postaram się zobaczyć w sobote bo do 15 jest czynne,jeśli zdąze po pracy to pojade Ona jest na pewno,ale gdzie ją przechowam ? nie mam zupełnie mozliwości ..... Służe pomocą ,ale nie mam gdzie jej przetrzymać .
  19. [quote name='zadra']Dziewczyny co sie dzieje ??? Wszedzie tylko platny tymczas.Gdzie sie podziala bezinteresownośc?[/QUOTE] Zadra jak zwykle swoim zwyczajem sączy jad nawet tutaj ,wystapiłam z fundacji z tego powodu ale widze ze z zamojskiego wątku tez bedę musiała bo tych filozofii po prostu nie da sie czytac .Jest to przykre . Dziwnym zbiegiem okoliczności ,ze znalazłam taki płatny tymczas rozwija sie ta zbedna dyskusja . Prosze bardzo ,Burzsztyn jest w stanie tragicznym powiedz mu to ,ze nie ma juz dobrych ludzi ci co biora pieniądze to oszuści i niedorajdy które nie potrafia inaczej zarobić . Osoba którą mogła wziąć Burzsztyna ma 10 psów i 20 kotów .Na pewno nie wydałaby tych pieniedzy na przyjemności tylko na bieżące potrzeby ,czyli na karmę . Uważałam ,ze każdy pomysł jest dobry kiedy liczy sie życie psa ,zwłaszcza tego który z dnia na dzień wygląda coraz gorzej . Ale niestety sianie fermentu na wątku jest ważniejsze .
  20. Tofik pomimo ,ze są z Korą sami przez cały dzień bardzo trzyma się jej i domu .Cieszy się jak odwiedzamy go wieczorem i bardzo grzecznie na polecenie wraca na podwórek . Kto pokocha Tofika ?
  21. Znajdzie się na pewno ,nikt jej nie wziął .Jestem pewna
  22. Biedak patrzy tak mądrze jakby widział:-(
  23. [quote name='Szarotka']Dobranoc Atos :):)[/QUOTE] Śpij cieplutko piesku
  24. Marta założenie mu wątku to dobry pomysł ,ale on juz nie ma czasu .....Tu trzeba coś decydowac A Tifany jest na pewno tak jak Fokus zaszyła się w budzie i pewnie spi .Tak myślę
×
×
  • Create New...