-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Bazarek Czeka .I Perełka tez .!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/206424-Dior-bulgari-lacoste-d-amp-g.na-leczenie-pere%C5%82ki[/url]
-
No to zapraszam na mój bazarek dla Perełki .Jest bardzo chora i bardzo mi jej żal .Cały czas o niej myśle ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/206424-Dior-bulgari-lacoste-d-amp-g.na-leczenie-pere%C5%82ki?p=16736632#post16736632[/url]
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Perełki [url]http://www.dogomania.pl/threads/206424-Dior-bulgari-lacoste-d-amp-g.na-leczenie-pere%C5%82ki?p=16736632#post16736632[/url] -
Zapraszam na mój bazarek dla bardzo chorej suni z przytuliska z Rachowa . [url]http://www.dogomania.pl/threads/206424-Dior-bulgari-lacoste-d-amp-g.na-leczenie-pere%C5%82ki?p=16736632#post16736632[/url]
-
MAGENKO DZIEKI ZA CHĘC POMOCY .jEŚLI MOZESZ TO CZUWAJ I PODPOWIEDZ .tO MÓJ PIERWSZY .oTO oN . [B]ZAPRASZAM !!!! Perełka potzrebuje tych pieniążków ,nie zawiedzmy jej . [url]http://www.dogomania.pl/threads/206424-Dior-bulgari-lacoste-d-amp-g.na-leczenie-pere%C5%82ki?p=16736632#post16736632[/url][/B]
-
porobiłam już foty i zrobię bazarek dla Perełki .Nie wiem jak mi wyjdzie bo to pierwszy mój .I nie wiem jak to ugryzć ....:shake:
-
Winter7 dziekuje Ci pieknie w imieniu Werki:calus:
-
Dziewczyny obiecałam perfumy na bazarek dla suni ,ale jest tragiczna sytuacja u łysej suni .Jest w klinice a nie ma grosza .Czy nikt sie nie obrazi jeśli przekaże fanty własnie na nia ?.Na imie ma Perełka i zabrana została z Rachowa (przytulisko ) . Wstawie potem link.
-
[quote name='IVV']no i gdzie ta kobieca elegancja ;) ? co bylo do picia ?[/QUOTE] Lepiej nie pytaj .....Tayka kołowata tylko bo wiedziała ,ze musi rano wstać ...A Pestka ? Wstyd po prostu...
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
POszedł sobie do sadu i nie chciał wracać .... A jak wrócił to się połozył na ławeczce i zasnał . Wiosna u nas !!!!!!!!!!!!! -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jakieś nowe pomysły na Henia z rana ?:razz: -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
A jak z wizytą P/A ? zrobiona ? -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj zawiozłam kał do badania .Na cito jak stałam bo zobaczyłam ,ze zrobiła a to trzeba dowieżc do badania w ciągu nie całych 2 godz. WIęc kal jest w porzadku ,Nie ma w nim zupełnie nic . Koszt badania 20zł .Dojazdu 10 zł . Razem 30 zł . Ale ,ze jestem winna Marcelowi 10 zł i Argo 15 zł .Zostajemy rozliczeni na czysto .Bilans jest na zero . -
Perłko cały czas jetem z tobą myślami .Kochany biedny psiaku .Tyle dobrego przed tobą ......Musisz być dzielna .Mam nadzieję ,ze to nie ciąża ....
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Rozumie twoją troske to oczywiste .;) Jak tylko zauważe coś niepokojącego zaraz kontaktuje sie z wetem. Trzeba robić ogłoszenia i prosic również o allegro .Do czasu ewentualnych telefonów i tak minie sporo czasu więc to sprawa priorytetowa w tej chwili. Hunter jest gotowy do adopcji. Koszt jego utrzymania zmniejszył sie więc szanse wzrosły . -
Kurde ja nie mam adresu hoteliku ,trzeba poczekac na Agę .Wielkie dzięki winter 7!!!!!!!!!!
-
Olu a moze Perełka w ciąży ,co ?
-
No w końcu tu trafiłam ....Ogromnie się cieszę ,ze jest juz pod opieką lekarska . Faktycznie jak swinka wietnamska . Pamietajcie o mojej 100 zł po 15 maja . Zaraz dam znac mojej siostrze z Lublina .Mam nadzieje,ze nam pomoze....
-
Patyśka i jej wirtualna opiekunka sonia [URL=http://img823.imageshack.us/i/p4171192.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4595/p4171192.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/p4171188.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5651/p4171188.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Czyżby moja troska Perełka pojechała do kliniki ? O jezu jak sie ciesze ...Czy ona ma wątek ?Czy tu zagladac po wiadomości /?Bedzie dobrze . -
[URL=http://img689.imageshack.us/i/p4181219.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9448/p4181219.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]