-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Mam przykrą wiadomośc ...Rudy ugryzł dzisiaj moją corkę Maję ( młodszą )w nozkę. Są ślady po zębach ...Podczas normalnej zabawy kiedy dziecko skakało i bawiło sie( ja stałam obok ) podskoczył i momentalnie zrobił to co zrobił .... Tak jak pisłam wcześniej ,ze miał dziwne zapędy ale maz uważał ze to zazdrosc ze go skarci i po sprawie .Okazuje się .ze nie jest po sprawie bo jednak ją ugryzł .... Nie wiem co bedzie ale przebywanie dziecka i Rudego stanie się nie mozliwe .A trzymanie psa w kojcu lub w wydzielonym miejscu jest bez sensu . -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
CHYBA TAK ,dozorcy z nich kiepscy bo wpuscili by kazdego i jeszcze polizali ....I jeden i drugi nie nadaje się do pilnowania .Oni kochaja ludzi . -
Wercia ,cześc puchata dziewczynko !!!
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
O ,kurde tu takie wiadomosci !!!!!!!!!!! -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
obejrzałam teledysk i jest mi ogromnie przykro ....Wyc sie chce ....A to apropos czegoś ? -
Czara została dzisiaj zakropiona pipetą frontline dla psów od 10 do 20 kg .[B]Koszt 35 zł .[/B] Miała dzisiaj przyjemność poznac moja Maje i olała ja całkowicie .Do mojej suki tez podeszła olewająco a psa obrzuciłą pogardliwym wzrokiem . Pieknie reaguje na wszystkie komendy ,na smyczy troszke ciągnie ale to się wyćwiczy .Wariuje na mój widok i rozpacza gdy znikam jej z pola widzenia . Za kilka dni odrobaczamy .Wybrałam najpierw frontline bo kleszcze są juz niestety i boję się aby nie złapała. Jaką tabletka ? Dolpac ( wyzsza półka około 20 zł i za 2 tyg znowu 20 zł ),czy Cestal 10 zł i 10 zł za dwa tyg .
-
Pyroxywet to szampon w którym kapie się psa co drugi lub trzeci dzień przy np.grzybicy .Wiem bo miałam kiedys takiego psiaka .Leczenie było długie ,ale efekt imponujący .Oczywiscie wraz z podawanymi lekami .Szampon ten spienia się i zostawia na 10 minut a nastepnie spłukuje .
-
Moja kochana Łysolinko wytrzymaj troche ...Tyle nas Cie wspiera .
-
[quote name='IVV']a kiedy na pieguska kolej do kapieli ? cale towarzystwo teraz bedzie takie pachnace ;)[/QUOTE] Stoi w kolejce .ALe ona ma łupiez więc muszę kupic taki sam szampon jak Patka ma na ta swoja przypadłośc , Wsystko zależy od pogody ,musi być naprawdę gorąco aby mogły dokładnie wyschnąc na słonku . po mału na kazdego przyjdzie kolej .
-
link nie działa...............
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Czekaj a moze sprawdzic na mapie pomocy dogo czy ktoś z Opola Lubelskiego nie jest czasem na dogo ? -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Trudna sytuacja ....A moze ktoś ze znajomych by podwiózł ? Masz kontenerek aby go tam umieścic ? To byłoby bezpieczne i dla Ciebie i psa ... -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Kurcze ...Psina musi być u weta jak ma zapalenie płuc to podawanie na oko tabletek nie wiele pomoze tu trzeba podac zastrzyk i zając sie nim.A czy nie macie lecznicy gdzie mógłby przeczekac okres choroby ( odpłatnie ) ? -
Bedzie piekna to kwestia czasu!!!!!!!!dzięki Aga
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img819.imageshack.us/i/p4251381.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4401/p4251381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img708.imageshack.us/i/p4251371.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9423/p4251371.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img847.imageshack.us/i/p4251374.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6683/p4251374.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://img35.imageshack.us/i/p4251372.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4088/p4251372.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/p4251375.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5408/p4251375.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://img690.imageshack.us/i/p4251382.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8771/p4251382.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wielkim plusem Huntera jest to ,ze kocha i ma wspaniały kontakt z dziećmi . O ile mnie wyrywa mocniej piłkę czy węzeł to dziecku robi to o wiele delikatniej;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img695.imageshack.us/i/p4251445.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/486/p4251445.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/p4251443.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5839/p4251443.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img860.imageshack.us/i/p4251477.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/4341/p4251477.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/p4251485.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8368/p4251485.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img40.imageshack.us/i/p4251441.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6941/p4251441.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/p4251444.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4405/p4251444.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/p4251448.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/914/p4251448.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/p4251470.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6844/p4251470.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/p4251480.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7451/p4251480.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img685.imageshack.us/i/p4251406.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2995/p4251406.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/p4251421.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4441/p4251421.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://img848.imageshack.us/i/p4251429.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1914/p4251429.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/p4251432.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2208/p4251432.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]