-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='Żunia']Byłam dziś w schronie. Zdjęcia póżniej będą. Raaja 2 to dominantka- równo ustawia inne sunie. Na kwarantannie jest kolejna biała sunia- wychudzona, bezdomna , wymęczona przez psy ( po cieczce ). Utyka na lewą tylną łapkę. Ogólnie na kwarantannie psów coraz więcej- rozpacz ogarnia.[/QUOTE] Zuniu czy masz fotę tej biednej białej ?
-
[URL=http://img156.imageshack.us/i/p4231295.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6402/p4231295.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Jakby ktoś chciał to u mnie jest .
-
A to dzisiejsza Czarusia [URL=http://img811.imageshack.us/i/p4231290.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3757/p4231290.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/p4231294.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9862/p4231294.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/p4231295.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6402/p4231295.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
MaDi masz wieści ?
-
Jezu ....Ręce opadaja ...
-
Kupie dzisiaj gazete ,PEstunia kochana gruba dupcia tylko by sie podstawiała do czochranka.
-
Aha i pyta sie czy w niedziele ( nastepna ) do niej przyjdziesz ?:cool3:Bardzo jej na tym zalezy .... Co mam jej odpowiedziec ?:razz:
-
Patka pozdrawia świątecznie !!!!
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayka ma monopol na całuski w usta .Jak widzi ,ze konkurencja blisko to ta foczka leci tylko uszy fruwaja ....I oczywiscie z mokrym nochalem pcha sie do całowania . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wpłyneło 10 zł od Handzi dla Hunterka ,Dziekujemy , -
No to chłopina ma kaski troszkę ,postarała się mamusia chrzestna:cool3: Warszawiak jest szczęśliwy ,zadowolony ,gania ,skacze ,ociera się dziubków domaga ....Wiosna na niego tak zadziałała,ze nawet juz nie gnebi swojej ofiary .Odpuscił jej . Wczoraj Maja zazyczyła sobie wejśc na wybieg dla psów gdzie akurat był Melvin .Zdał pięknie egzamin na zachowanie przy wrzeszcącym i skaczacym dziecku ,które jeszcze na gwizdaku gwizdało .Horror .Ale Melvin widac lubi dzieci bo mu to nie przeszkodziło aby podejśc i dac sie pogłaskac .Widać ,ze z wielkiego miasta chłop i nic mu nie straszne .:evil_lol:
-
Bardzo jestem zmartwiona i ciekawa dzisiejszych nowin.Perelko wyzdrowiejesz maleńka .
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Jowitko :loveu: Wytrwaj jeszcze kilka dni. Kurcze, jaki ten los przewrotny.Wlasciwie Jowitka dala Lorci przepustke do wolnosci... Czy jestescie babeczki w kontakcie z Joodith w sprawie transportu? Obcykajcie pliss, zeby juz wiedziec na czym stoimy :lol: Funiu :lol: Jowitka tez na kwarantannie, wiec chyba nie jest zagrozona,pomysl jeszcze,moze jednak po Swietach dasz rade ja przyjac na te kilka dni do czasu jej wyjazdu.Nie naciskam, nie zrozum mnie zle :lol: ale nawet te kilka dni i nasza swiadomosc, ze juz w dobrych rekach - pozwala spokojniej spac :lol:[/QUOTE] Dusje dla mnie kwarantanna w schronie to fikcja ....Wiem co mówie bo ponad rok tam byłam wolontariuszem . Szczegółow nie opisze bo czytaja moje watki . Ja mam swoja kwarantannę zajeta i dlatego nie mam jak i gdzie suni ulokowac .Jak coś się zwolni dam znac . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Moze jutro zrobię fote jakąs ....Hunter w dobrej formie .A co z tym domem w bloku ? -
Madi nikt tu nie pisał ,ze Perełka machała ogonem, Swallow pisała o innym psie ....
-
[quote name='ladySwallow']Już kolejny wątek, na ktorym uderza mnie podejście dogomaniaków - to, że pies dotąd merdał ogonem, cieszył się i biegał oraz funkcjonował to nie znaczy, że jest super zdrowy i będzie się nadawał do adopcji... Wystarczy spojrzeć na Tequillę, leczoną w sumie 3 miesiące, którą niedawno trzeba było uśpić, mimo że merdała ogonem i do wszystkich się cieszyła, broiła, skakała - ale zrosty w płucach, zwężenie tchawicy nie pozwolily jej dalej żyć. Znam MaDi i wiem, ze gdyby szansa na wyzdrowienie była duża, to ona by nie pisała, że to walka o życie...[/QUOTE] Nie wypisuj na kolejnym watku swoich mądrości .Przeciez wiemy ,ze jest problem skoro tyle z nas tu chce pomóc .... Pani profesor zbulwersowana zwróciła uczniom uwagę ....jak zwykle ... Nie trzeba nikogo znac aby wierzyc czy nie ,ze pies walczy o zycie .[B]Pani Mądralo [/B].
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Funiu i co z tymi pieniążkami od Darii J. z fb? Wpłynęły na Twoje konto?[/QUOTE] Tak wpłynęły juz dawno nawet nie zauwazyłam,PIeknie dziekuje pomniejsze Heniowi o 70 zł najbliższe rozliczenie -
Perełko bazarek się udał sa pieniązki !!! Prosze kochana bądz silna .
-
[quote name='MaDi']Nie mam pozytywnych informacji,mogę śmiało napisać że to walka o życie:( Wybaczcie,że tak mało zaglądam ale jestem ciągle w terenie.[/QUOTE] JAk to ? Przeciez biegała i była w miare normalna ...Perełko musisz przezyc ....
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Niestety ....Nie mam mozliwości przetrzymania Jowity ...I zrobiłabym to bez pieniedzy .Zajeta kwarantanna wyklucza jakiegokolwiek nowego psa u mnie .Tym bardziej że w schronie parwo było podobno .... Czasami jak mam w domu miejsce to brałam na krótki czas ,ale teraz lato i moje trzy psy są z nami ...Więc nie ma jak . Ale ,jesli coś się zmieni odezwe sie. -
[quote name='handzia']Agniesiu, a ja myślałam, że Ty panienka jeszcze? :lol!:[/QUOTE] Handziu a dlaczego tak myslałaś ?:eviltong:
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jezu coś musimy wymyslec .Martwię sie ogromnie .Nie mogę wziąc więcej psów ( tzn,ja bym wzięła ale chłop by mnie zabił) ale przez Heńka spać czasmi nie mogę bo mysle jak on jest długo u nas .zżyty jak swój ,Nikt go nie chce ....Czas leci .ALe mam takie nawet głupie ,ze on nigdy domu nie znajdzie ....Henio jest psem jakie kocham .Ma wspaniały charakter .Ten pies to marzenie dla ludzi ,którzy nie potrzebuja obrońcy i psa na pokaz ....Henio tylko jako wielki przyjaciel do końca... -
[quote name='Agnieszka_K']obiecuję w przyszłym tygodniu nowe ;) a jeszcze dzisiaj mój mąż wrzuci filmik z pyszczulkiem psinki!:)[/QUOTE] OJ ,to czekam z niecierpliwoscią .....
-
Czarusia rozkręca się na całego .Dzisiaj na spacerze tańczyła wkoło mnie ,tarzała sie po trawie .Karmienie z reki sprawia jej wielka frajdę więc dzisiaj tak zjadła kolację. przybiega na zawołanie ,przytula sie i lize po twarzy . Burczy na inne psy . Czy byla zabezpieczona przed kleszczami ? Jeśli nie- podam Frontline .OK ?
-
[quote name='Becia Lublin']Witam! Przeczytałam wątek suni i cieszę się, że jest już w klinice. chciałabym jej (WAM) jakoś pomóc, ale nie bardzo wiem jak (jestem tu początkująca), pozdrawiam[/QUOTE] Mozesz wpłacic pieniążki na piewrszej stronie watku jest podane konto .Bardzo potrzebuje pomocy i opieki medycznej a co się z tym wiąże duzych kosztów . Mozesz też kupic coś na bazarku . Kliknij w link i popatrz moze coś znajdziesz dla siebie .