-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img580.imageshack.us/i/p4251395.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9624/p4251395.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/p4251392.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9035/p4251392.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/p4251393.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2383/p4251393.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/p4251405.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9567/p4251405.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/p4251398.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5187/p4251398.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Kurde daleko od Zamoscia ....A ile macie do Janowa Lubelskiego ? -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
podaj dokładnie miejscowość w jakiej jest pies -
MaDi zaraz kończy sie mój bazarek bedzie z niego coś ponad 200 zł . 100 zł prześlę koło 15 maja więc juz bedzie 300 zł .Na coś tam wystarczy aby zapłacic .Dalej trzeba prosic ludzi zwłaszcza na FB
-
FB czyni cuda wiem bo mamy identyczny przypadek pod Zamosciem .Sunia ON zagłodzona i łysa .Zebraliśmy ponad 3 tysiące .WIęc mamy na leczenie i hotelik .Reszte musimy dozbierać .ale dogo i FB bardzo nam pomogło , Jesli ktoś na Pay Pal też niech udostepni bo z zza granicy ludzie chetnie wpłącaja . Kochana biedula ,trzymam kciuki . Czy ten Ch..j bedzie ukarany za to co zrobił suni?
-
Moze i lepiej tak własnie dac jedną porcje podzieloną na rano i wieczór .Marcel z rana zostawiał nie rzadko a w ciagu dnia wyjadł.Znowu dostal na wieczór i stad jest jaki jest .... Dzisiaj wyczuwał burze o której nikt nie miał jeszcze pojęcia .Nie chciał za nic wyjśc z boksu ...Jak zaczeło pod koniec dnia grzmiec wiedzielismy ,ze Marcycho jest mistrzunio w meteorologii .( jak zwykle )
-
Sławciu pieknie dziękujemy za sliczne foty naszej łysolinki.
-
[quote name='IVV']....czekamy...z nadzieja[/QUOTE] Z wielką nadzieją .....
-
O ....Lepiej się zrobiło biduli i natura się odezwała ....Moje schroniskowe standardowo w drugim tyg .pobytu zaraz cieczki dostawały:razz:
-
U nas leje ..........
-
Przyzwyczai sie ,aby tylko podjeła wole walki o zycie .Nie takie dzikusy się oswajały .Trzymaj się łysolinko . W końcu zrozumie ,ze człowiek to całkiem fajna istota i ze warto się do niego przekonać .
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziekuje .Zapomniałam napisać ,ze na nosie pojawiją sie kolejne włoski i ogon zarasta .To super bo nie widac juz tak bardzo tej szczurzej końcówki ( a wygladało to bardzo nieestetycznie ) -
Dziekuję ,Piękna jest !!!!
-
Masz jakiś link aby jej foty zobaczyć ?
-
Moja pensjonariuszka z pseudo -przytuliska .Nie mogłam się oprzec i nie wstawic....
-
[quote name='MaDi']Z mojej strony na pewno:diabloti: Reszta zależy od urzędników.[/QUOTE] Rozumiem ,ze sprawa zgłoszona o zaniedbanie i znęcanie .To dobrze . MaDi a co z tą sunią co byłyśmy razem w Zdzisławicach ta ON wycieńczona ? Nie mam tego wątku w subskrypcjach i nie wiem jak jej losy sie potoczyły ...
-
Aha i ma pytanie .CZy ten Pan poniesie jakies konsekwencje ?
-
Sunia ile moze miec lat?
-
Dziwny troszkę ten tytuł wątku .....Pechowa Pati.....Soniu ja bym zmieniła coś w tym tytule.W stylu kochająca na zabój przylepa pokocha za zawsze ...Lub coś w tym stylu ....
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img842.imageshack.us/i/p4231297.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9081/p4231297.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img816.imageshack.us/i/p4231308.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/1920/p4231308.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/p4231311.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7049/p4231311.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/p4231309.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/4364/p4231309.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img705.imageshack.us/i/p4231303.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9584/p4231303.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/p4231307.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1800/p4231307.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img833.imageshack.us/i/p4231296.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1648/p4231296.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img847.imageshack.us/i/p4231310.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9346/p4231310.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]