Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL=http://img580.imageshack.us/i/p4251395.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9624/p4251395.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/p4251392.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9035/p4251392.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/p4251393.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2383/p4251393.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/p4251405.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9567/p4251405.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/p4251398.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5187/p4251398.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Kurde daleko od Zamoscia ....A ile macie do Janowa Lubelskiego ?
  3. podaj dokładnie miejscowość w jakiej jest pies
  4. Jezu to pierwsze zdjęcie jest przerażające ...Az boli jak sie na nia patrzy . Czy jej oczko jest do wyleczenia ?
  5. MaDi zaraz kończy sie mój bazarek bedzie z niego coś ponad 200 zł . 100 zł prześlę koło 15 maja więc juz bedzie 300 zł .Na coś tam wystarczy aby zapłacic .Dalej trzeba prosic ludzi zwłaszcza na FB
  6. FB czyni cuda wiem bo mamy identyczny przypadek pod Zamosciem .Sunia ON zagłodzona i łysa .Zebraliśmy ponad 3 tysiące .WIęc mamy na leczenie i hotelik .Reszte musimy dozbierać .ale dogo i FB bardzo nam pomogło , Jesli ktoś na Pay Pal też niech udostepni bo z zza granicy ludzie chetnie wpłącaja . Kochana biedula ,trzymam kciuki . Czy ten Ch..j bedzie ukarany za to co zrobił suni?
  7. Moze i lepiej tak własnie dac jedną porcje podzieloną na rano i wieczór .Marcel z rana zostawiał nie rzadko a w ciagu dnia wyjadł.Znowu dostal na wieczór i stad jest jaki jest .... Dzisiaj wyczuwał burze o której nikt nie miał jeszcze pojęcia .Nie chciał za nic wyjśc z boksu ...Jak zaczeło pod koniec dnia grzmiec wiedzielismy ,ze Marcycho jest mistrzunio w meteorologii .( jak zwykle )
  8. Dzisiaj mielismy cały hotelik gości .Zjechała się rodzinka .Więc wrzawy i ludzi było sporo ,ale psy jak i Argo nic sobie z tego nie robiły .
  9. Sławciu pieknie dziękujemy za sliczne foty naszej łysolinki.
  10. [quote name='IVV']....czekamy...z nadzieja[/QUOTE] Z wielką nadzieją .....
  11. O ....Lepiej się zrobiło biduli i natura się odezwała ....Moje schroniskowe standardowo w drugim tyg .pobytu zaraz cieczki dostawały:razz:
  12. U nas leje ..........
  13. Przyzwyczai sie ,aby tylko podjeła wole walki o zycie .Nie takie dzikusy się oswajały .Trzymaj się łysolinko . W końcu zrozumie ,ze człowiek to całkiem fajna istota i ze warto się do niego przekonać .
  14. Dziekuje .Zapomniałam napisać ,ze na nosie pojawiją sie kolejne włoski i ogon zarasta .To super bo nie widac juz tak bardzo tej szczurzej końcówki ( a wygladało to bardzo nieestetycznie )
  15. Dziekuję ,Piękna jest !!!!
  16. Masz jakiś link aby jej foty zobaczyć ?
  17. Arguś przytulaśny bardzo ,skacze i przytula się jak szczeniak .
  18. Moja pensjonariuszka z pseudo -przytuliska .Nie mogłam się oprzec i nie wstawic....
  19. [quote name='MaDi']Z mojej strony na pewno:diabloti: Reszta zależy od urzędników.[/QUOTE] Rozumiem ,ze sprawa zgłoszona o zaniedbanie i znęcanie .To dobrze . MaDi a co z tą sunią co byłyśmy razem w Zdzisławicach ta ON wycieńczona ? Nie mam tego wątku w subskrypcjach i nie wiem jak jej losy sie potoczyły ...
  20. Aha i ma pytanie .CZy ten Pan poniesie jakies konsekwencje ?
  21. Sunia ile moze miec lat?
  22. Niestety podjęłam odchudzanie Marcela ......Dostaje raz dziennie jeśc a jeśli dwa razy to mniej niz zawsze .... Nie patrze mu w oczy kiedy nie dostaje wieczorem bo mi go szkoda starsznie ....Tak patrzy ...
  23. Dziwny troszkę ten tytuł wątku .....Pechowa Pati.....Soniu ja bym zmieniła coś w tym tytule.W stylu kochająca na zabój przylepa pokocha za zawsze ...Lub coś w tym stylu ....
  24. [URL=http://img842.imageshack.us/i/p4231297.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9081/p4231297.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img816.imageshack.us/i/p4231308.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/1920/p4231308.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/p4231311.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7049/p4231311.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/p4231309.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/4364/p4231309.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  25. [URL=http://img705.imageshack.us/i/p4231303.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9584/p4231303.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/p4231307.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1800/p4231307.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img833.imageshack.us/i/p4231296.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1648/p4231296.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img847.imageshack.us/i/p4231310.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9346/p4231310.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...