-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja też bym sie sie narzucała .....Ja z tych co uważają ,ze to druga strona powinna zabiegac ....Smutno mi bo bardzo wierzyłam tej Pani .Brzmiała rozsądnie i ogromnie ciepło ..... -
Agucha ,wszyscy potencjalni wiedzą o jej chorobie tak ? I sa świadomi i chetni ? Jeśli tak to super !!!
-
Więści super ,ale czy nie za wcześnie na sterylkę ? Po takich lekach ja byłabym ostrozna .Mozna zawrzeć w umowie ,ze ma zostać poddana zabiegowi jak jej organizm nabierze sił . I wierzcie nie piszę tego aby pisać ....Mogę nawet link podać do podobnej sytacji ,gdzie sunia odeszłą w druga dobę po sterylce gdyż moim skromnum zdaniem jej organizm nie był gotowy na taki zabieg .Podobnie jak Wera byłą wcześniej głodzona i skrajnie wyniszczona . Sterylka nie zając nie ucieknie ....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Ładny ten pychol i nikt nie chce:shake:[/QUOTE] I jest bardzo kochany ,bardzo ....No i dobrota z niego wielka a to bardzo ważne bo otwiera mu drzwi do każdego domu . -
Kestem w szoku Wera ma [B] 1463 [/B]wyświetleń na allegro:crazyeye::crazyeye:
-
A tam cicho ....Zaraz będzie głośno:evil_lol: Wera wynagradza nam wszystko tym ,ze jest taka grzeczna i nie ma z nią problemów. Kochana sunia . Na jaki adres mam przesłąć scanomune ?Podajcie bo w końu straci ważność bo już troszkę stoi po otwarciu ,
-
No to ciekawa będę efektów .....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Niestety są bardziej zasiedziali .....A ja mam 5 psów swoich w tym trzy hotelowe zostawione .Mąż grozi rozwodem i odmawia pomocy przy hoteliku w razie choćby 1/2 psa .....NAwet pół psa ..... Zreszta nie dałabym rady mieć więćej ....Niestety . Henia kocham i byle komu nie oddam .Szuklamy pewnie dalej ,no bo co pozostało... -
[quote name='bianka0']Funiu, poczekaj jeszcze do jutra, dopiero rozgrywam bardzo trudną partię szachów.[/QUOTE] Jasne ,poczekam.Czyżby pod szachami kryło się,,rozpracuję Józia do rana '':cool3:
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzka zaglądam z wieczorka ...Jak się masz? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Też przestało mi się to podobać.....Chciałabym chociaż krótkiego tel.albo smsa ,ze są nadal zainteresowani ....... Heniek aleś ty7 się uparł na to siedzenie u mnie. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Też przestało mi się to podobać.....Chciałabym chociaż krótkiego tel.albo smsa ,ze są nadal zainteresowani ....... Heniek aleś ty7 się uparł na to siedzenie u mnie. -
A .ja czekam i czekam a to się okazuje ,ze jutro tak ?
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
wszystko racja dziewczyny,tylko Gabrysia jest załamana tym wszystkim i uważam,ze lepiej zrobić ,,to ,,wcześniej niż póżniej ....Tylko pytanie o z nią zrobić ? schron =wyrok śmierci ,hotelik =kolejny stres po oddaniu z domu .....eutanazja ? Uważam ,ze jest to bardzo ciężki temat i moze macie jakieś pomysły ? Ale bardzo chciałabym, pomóc Gabrysi i Zojce bo wiem ,ze dom jaki jej stworzyła i to jak się nią opiekuje to najwspanialsze co mogło się suni przytrafić...Tylko ,.ze teraz to wszystko moze runąć jak domek z kart . ps .Gabrysiu tak sobie pomyślałąm z tym wychodzeniem na spacer .Zapnij jej szelki i podaj mężowi smycz niech nie patrzy ,ze ona się go boi ....Po prostu niech weżmie smycz i z niąi dzie ...Raz bedzie żle ,drugi trzeci ale za 15 razem moze zaskoczy i zobaczy ,ze mąż nie chce żle .... MUszą bycpróby i ćwiczenia bo inaczej nie sprawdzicie czy to się sprawdzi . Musimy spróbowac wszystkiego inaczej . Proszę innych o rady jeśli oś podpowiecie bedziemy wdzieczne . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Gabrysią.Myśli na poważnie o oddaniu Zojki .Powodem jest to ,ze nadal nie przystosowała się i nie akceptuje nikogo po za nią . Nie mam czasu więcej się rozpisywać na ten temat .Mam nadzieję ,ze sama Gabrysia napisze więcej .... -
Pieeniądze są.Tylko nie wiem czy mam słąć na to stare konto ,czy Tereska ma jakieś inne moze ?
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.roztoczedlazwierzat.pl/[/url] To jest strona .Numer jak chcesz dam Ci na pw bo to komórka prywatna ,. -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/p9063529.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/161/p9063529.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/p9063507.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3143/p9063507.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/p9063515.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/549/p9063515.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/p9063516.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/120/p9063516.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/p9063518.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2338/p9063518.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/p9063520.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/585/p9063520.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/p9063491.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2845/p9063491.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p9063493.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9395/p9063493.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/p9063496.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9703/p9063496.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/p9063499.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7949/p9063499.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p9063501.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1738/p9063501.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/p9063466.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1796/p9063466.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/p9063471.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9003/p9063471.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/p9063479.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1739/p9063479.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p9063482.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8545/p9063482.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/p9063483.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2220/p9063483.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Renatko pieniądze cały czas są u mnie i czekają na wpłatę bo członkini Fundacji ma mi podac jeszcze dane adresowe niezbędne do przelewu .