-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Łysolinko pewnie już śpisz bo moje psiaki tak .....dobranoc Perełeczko i Teresko .Spokojnej nocy .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A tak się dzisiaj wybawiałam z psami .,ze wyszłąm od nich cała w kudłach i pyle oraz trawie .Były nawet tarzanka po ziemi .Tayka tak całuje w usta ,ze byłam cała oblizana .Na rączkach nosiłam naszą foczkę a ona mnie w ucho całaowała .Jest śmieszna i taka delikatna .Uwielbiam ją za jej charakter . Bardzo lubi być w domu ,ale bez Pestki czuje się nie pewnie .Jest weselsza jak są razem ( wszędzie ) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']nad tym nie masz sié co zastanawiac. oplaty od kazdego przelewu lácznie w miesiácu wynosily mnie tyle, ze starczyloby na miesiác hotelu dla psa - i to szlo w bloto. zbadalam rynek i najlepszy dla nas jest bank PKO BP (nie SA), bo od przelewu jednorazowego z mojego konta irlandzikiego na polskie PKO placé stalá prowizjé 5zl. raz na miesiác przelej kasé a potem internetowo z tego polskiego konta slesz gdzie chcesz. 1,50zl od przelewu chyba, ale to nic w porównaniu do calosci. dla porównania m-bank nie bierze nic za przelewy miédzu polskimi kontami ale za to za przelew z konta zagranicznego pobiera prowizjé w postaci PROCENTU OD KWOTY przelewu, co jest okropnym zlodziejstwem i pulapká, jak sié tego nie sprawdzi w poré zeby dziadów omijac. takze jak ktos ma konto w m-banku to powinien z góry zagranicznych przestrzec ze tak robi bank i od razu niech lejá na inne konto zeby uniknác tego zdzierstwa.[/QUOTE] O , widzisz!!! dobrze wiedzieć .... -
[quote name='magdamiecka']Zosiulku buziaczki w nosek:)))) Pozdrowionka dla Funi,Domku gdzie jesteś???????[/QUOTE] Pozdrawiam CIe również madzia . Zosieńka wylguje się na słonku bo u nas pogoda wspaniała!!!!!
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No niestety .....Gabrysia jest załamana ..... Prosiła abym ja napisała choć wolałabym aby To Gabrysia opisała wszystko ...... Reasumując cały dotychczasowy pobyt Zojki u Gabrysi to pasmo udreki ,stresu i nerwów i co najgorsze nie jest wesoło z najbliższą rodziną,która niestety nie rozumie problemu ... Gabrysia jest uwiązana bo nie moze pojechać nawet do wnuków na kilka dni bo nikt nie zajmie się Zojką bo ta nie da nikomu podejść do siebie .....I kolejny problem ...Na wiosnę swięto rodzinne na WYJEŻDZIE .....Nie zawiezie ZOjki bo ta dostałaby zawału przy tylu ludziach ,,, W domu sama nie podejdzie do głąskania chyba tylko jak Gabrysia leży na łóżku .A tak to zwiewa po całej chacie jakby ją kto chciał skrzywdzić .... Rozmawiam z Gabrysią i widzę ,ze nie ma w niej zadowolenia jest tylko smutek i troska jak to dalej będzie ..... Kolejny raz wspomina o oddaniu jej ....Ale zdaje sobnie sprawe,.ze to bedzie dla niej straszne .....ALe życie razem jak na razie też chyba takie jest .... [B]Gabrysia prosi o pomoc !!!!!!!![/B]MMYśli o oddaniu ale także o możliwości lokowania jej w razie W np.w jakimś hoteliku lub PDT. Martwi bardzo Gabrysię fakt tfu ,tfu np.choroby lub hospitalizaji gdyż na stałe przyjmuje leki ...Wtedy nikt nie zbliży się do Zojki bo zaczyna gryżć i koło się zamyka , Mążi syn Gabrysi nie istnieją dla Zojki.....Ucieka od nich ....Zero jakiejkolwiek przychylneej reakcji Gabrysiu popraw mnie jeśli coś żle przekazałam ...... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']smutno mi wchodząc na ten wątek... zuzka mimo swojej choroby nigdy nie narzekała, dobro psiaków było na pierwszym miejscu...[/QUOTE] mnie też jest smutno a najgorzej jest mi gdy zobaczę jej post i jej awatar ......Dlatego od jej śmierci nie cofam się w postach .... -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
niestety cisza .......wysłalam smsa i czekam . -
Majtki w grochy mnie tak rozbawiły ,.ze ryczę ze smiechu sama do siebie ...... ps.Agucha To co obiecałam to spełnię tylko nie wiem jeszcze kiedy .....:siara:
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Kurcze, Zuzka była bardzo schorowana:shake:[/QUOTE] Tzn,?Od dawna chorowała .Ale zmarła nagle ,tak ? -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
funia replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='Iljova']Teraz kiedy zobaczyłam ją na zdjęciu jeszcze większy żal czuję. Cudowne zdjęcie i taką niech wszyscy ją pamiętają . Krysiu-Zuzko[*] byłaś cudowną kobietą z ogromnym sercem i przepiękną duszą. Wiele serc płacze po Twoim odejściu, ale widać tak miało być. Ty teraz będziesz z góry czuwać nad zwierzaczkami.[/QUOTE] Tak,masz rację Iljova... -
Jóżek w o one Ciebie wrobiły!!!?? PS .MAsz jeansy lubie jak w nich chodzisz:eviltong:
-
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaraz walne !!!!!!!!!!!!!Ale sié cieszé !!!!!!!!!!!!!!!! [SIZE="5"]Agucha czy juz Ci mówilam ,ze Cié kocham?[/SIZE]:evil_lol::eviltong: Jak ochlone to tu wejde i sié skupie .Lece dzwonic do Pani ,która wiozla Werke do Chelma!!!!!!!!!!!!!
-
BEz z mian .CZyli wszystko u nas w porzadku .Patka zapomniala ,ze miala operacje.JEst bardzo grzeczna w domu .Nie chce spac w koszyku tylko spi w szafie w pokoju bo tam nie ma szuflad (sá wyjéte bo sié zepsuly)i wychodzi z tego alkiem fajna wnéka do kimania.
-
Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)
funia replied to mmd's topic in Już w nowym domu
No,to fajnie ,jestem spokojna .Dziékujé. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu wspaniały filmik .To raz a dwa powalasz mnie tym ,ze potrafisz wstawiać filmiki na forum ....Ja długo się tego uczyłąm i za kazdym razem nie wiem jak . Wielkie gratulacje !!!! Za to ,ze nie masz ,,z górki,,z Zojká i za serce jakie jej dajesz .:Rose: -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
funia replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
JAk się ma Kama ?Czy przyzwyczaja się po woli ? -
[quote name='Agucha']Poproszę ;)[/QUOTE] dzieki .Czzekamy zatem na naszą warszawską mordencję.
-
Agucha a czy jest szansa na jakieś malutkie zdjęcie ?Zeby choć zobaczyć te zmiany na pyszczczku ?:cool3:
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
funia replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Aby nie zaśmiecać i oczywiście bez zadnych podtekstów napiszę ,ze mam 16 letnią Korę na BDT którą po śmierci swojej matki syn oddał do schronu .Wspaniałym zbiegiem okolicznosci wypatrzyłam ją i wspólna pomoc pomogła mi ją uratowac .Sunia miała ropomaicze ,które dzięki naszej walce ,troskliwej opiece weta żyje i ma się w miarę dobrze.Pewnie niewiele jej zostało ,ale odejdzie w cieple ,najedzona i kochana .... Przez zwykły przypadek poznałam historię suni .WIem gdzie mieszkała ....to 300 m. od mojej ostatniej pracy .Pamiętam nawet jej Panią ,która z wielką miłością i oddaniem zajmowała się swoim psiakiem .Do czasu jak żyła .Póżniej już wiecie . My widzimy świat oczami psa ,który zostaje a jego Pan ,,znika ''wczuwamy się w sytuację zwierzęcia .WIem pozostają dzieci ,wnuki ,męzowie i żony .....Ale oni rozumieją i i wiedzą co się stało ....Czas i wspólna bliskośc pozwoli im razem przez tą tragedię przejść ..... Niestety dla wielu psów to koniec świata . RZadko ,któremu psu udaje się znależć dom bo ludzie chcą młode i łądne a te ,,inne ,,zostawiaja dla takich jak my amatorów...I dzięki bogu ,ze jesteśmy . -
Madzia bardzo dziękuję za to ,ze jesteś i chcesz pomóc :loveu: Patka ma się bardzo dobrze.Chce wracać do psów stoi i popiskuje troszkę pod bramą ,.. Na razie jest skazana na nasze towarzystwo.ONa i Henio lubią sie bardzo .
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
funia replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Synu Zuzki bardzo się Cieszę ,ze jesteś i napisałeś to wszystko. Proszę nie gniewaj się ,ze moze ktoś ( moze ja ) napisał coś co Cię uraziło .... Ale informacja była ,ze psy muszą zostać zabrane jak najszybciej( bo jak nie, to trafią do schroniska ) i stąd moja moze nazbyt emocjonalna reakcja ....Uwierz ,wszystko z troski o mamy psy ....O nic więcej mi nie chodziło . Jeśli to mój wpis Cię uraził .Przepraszam . Twoja mama była cudownym ,ciepłym człowiekiem .Cały watek naszego Henia był inny od wszystkich ....Ciepły i domowy .I te jej piękne kwiatki ,które zawsze wstawiała. Pewnie bardzo kochała kwiaty ..... -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
funia replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Mam nadzieję,ze syn Zuzki lubi psy bo jakos mam dziwne przeczucie ....Czy można za jakiś czas zadszwonić i dowiedzieć się czy on jest w domu Zuzki czy aby gdzieś nie ,,zniknął''? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
funia replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kama jest piękna !!!Ma takie błyszczące futerko i te piękne oczka ,Kamuniu trzymaj się kochana .Dobrze byłoby aby znalazła szybko DS ,aby znowu się nie zzyła z DT.