-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
dzwoniłąm do Pani Sabuni .Saba jest trochę wystraszona i zdezorientowanana ,ale apetyt ma .Zdarzyły się wpadki kupa i siku w domu ,ale to na tle nerwowym .Bo Saba jest super czysta. Jeden piesek powarkuje na Sabę bo jest zazdrosny . Porozmawiłyśmy sobie ,Pani bardzo miła i wyrozumiała. Bedziemy w kontakcie . Kupiłam Sabie szelki 23 zł ( które zdązyłą przegryżć na chwilę przed odjazdem ,ale jakoś je powiązałam ) i adresówkę 3 zł .Doliczę do końcowego rozliczenia za Pażdziernik w Listopadzie . Rozliczenie Sabuni zamknie się w kwocie 80 zł hotel za 8 dni+ 23zł szelki +3 zł adresówka=[B]106 zł [/B] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio pojechał z adresówką hoteliku i namiarami na mnie .Jak pojedziemy to zawieziemy mu drugą .Czy jest ktoś chętny zamówić mu na allegro z jego imieniem i numerem moze nadal moim bo P.Beata często nie odbiera.... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Pani dzwoniła.Dzisiaj cały dzień pracowali przy grochu ?albo fasoli zapomniałam .....I nasz Heeniuta asystował cały czas .Chodzi za P.Beatą nawet do ubikacji nie opuszza na krok .Wczoraj poszedł na smyczy z Panią po dzieci do szkoły i tak mu sie spodobało ,.ze ciągle chce po za ogrodzenie i nawet dziurkę znalażł ( już zabezpiezona ) do wychodzenia ,nawoływany nie słuchał za bardzo .....A na podwórku obok rzadzą duże psy ...ALe w koncu przyszedł ten czort:eviltong: SAmakuje mu surowe mięso :crazyeye:bo coś tam jak to na wsi zostało obrabiane i Henio żywo się zainteresował więc dostał kaczuszkę bodajże :oops: Zaczyna koty ganiac a zwłaszcza te obce sąsiadów choć i swemu pokazuje też kto tu rządzi , Pania Beata bardzo się przejmuje aby Henio jej nie uciekł i m,ana tym punkcje obsesję bo powtarza to zawsze kilka razy . Buda ocieplona i obita saidingiem .Pani stwierdziłą ,ze powina mi się podobać :p Henio jednak nie koniecznie chce w niej spać ....Wybiera łóżko w pomieszeniu jakimś typu gospodarczego . W dzień leżał w budzie jak Beata byłą w pobliżu .Z Cały podwórek obsikany ,Teren zaznaczony jak trza:diabloti: Tarzanko w słomie dzisiaj miało miejsce więc chyba nie jest żle.... -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Napisałam do moda o przeniesienie wątku do woj.lubelskiego. Baster i Lusi dziękujemy serdecznie !!!! -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jak to zrobić diano ?nie potrafię chodzi o FB -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
wspaniale .ze są takie cudowne osoby na FB. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
rozumie.andegawenko . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Poleć jej taką sunię. to jest sunia do budy [URL]http://i53.tinypic.com/2ytscb7.jpg[/URL] [url]http://img687.imageshack.us/img687/9005/nowy939600x450.jpg[/url] [URL="http://i53.tinypic.com/2ytscb7.jpg"] [/URL][/QUOTE] ....Napisz coś więcej .Tam są małe dzieci ,kaczki kury i gęsi ( chyba ) .Gdzie ta sunia jest ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dusje ,ale o jakich kalendarzach mówisz? -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
pomyłka..... -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
.Dziękujemy za deklarację !! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
to trochę już mamy konkretów .Teraz ustalmy ostatecznie nagrody 1 miejsce ----50 zł ( ale ja daję ogólnie ,czyli po 25 zł na sunie i psa ) 2miejsce----- ? 3 miejsce ---? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
MYcha jest pierwsza bo od niej się zaczęło ...I nie ma zmiłuj ... Uwazam ,ze psy włąsne też mogą być bo gro osów z dogo ma je właśnie z odzysku i są w śród nich perełki jakich my szukamy:evil_lol: A zgłaszajacy też mogą głosować bo zawsze to kolejny grosz na nasze laski ,no nie ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dusje 10 zł to moim zdaniem za dużo ......Jak uważacie ? Lepiej małą łyżeczką ,ale do syta:eviltong: Czyli ogólnie bazarek ma na celu zbiórkę na Jadzkę ?Paskudę nr 2 po Mysiuni mojej ?:mad: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
JUtro napiszę smsa ....Dzisiaj odpuściłam . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
.[B]Dusje jaki Plan odnośnie bazarku na Miss i Mistera paskud ...[/B] 1.Wstęp napiszę 2.zasady bazarku [B]a/[/B]czas trwania ( do ustalenia jeszcze) [B]b/[/B]zgłaszający paskudę płaci np.5 zł za zgłoszenie ze zdjęciem i opisem psa /suki [B]c/[/B]Czy wybieramy dwa miejsca -pies suka ,czy ogólnie jedna paskuda wygrywa ...([B] [B]d[/B]/na co zostaną wydane pieniądze bo mozemy mieć duzo paskud i co za tym idzie dużo kasy [B][B]e/[/B][/B] co wygra Miss Paskud ( napisz Dusje co a ja skopiuje ) ja dorzucam 50 zł nagrody pieniężnej od siebie .Moze jeszce ktoś coś ufunduje to bazarek bedzie atrakcyjny . Kurde dalej nie wiem .... -
Nastepna ofiara ,,hodowli ,,Na szczęście już pod opieką fundacji >nie wiadomo czy sunia przezyje ... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/29962925651886772497216.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6312/29962925651886772497216.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
dostałąm smsa ,( wysłałam zapytanie)Henio podobno biega i jest zadowolony . -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
A nowy dom nic nie dołoży ?nawet trochę? W ogóle napiszcie coś więcej o tym domu .Pytałąm już wcześniej kto robił tam wizytę ale nie dostałąm odp. -
zdjęcie tego Pana przy grobie psa tak mnie rozwaliło,ze nie mogę się uspokoić ...... Anita to dobre miejsce na nawiązanie rozmów ,znajomosci oraz na moze zaproponowanie psiaka który szuka domu ......
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zadzwońcie do PatiC ona wozi psy na dogo .Ale ten transport bedzie kosztowny . -
Mam kilka zdjęc ze scgronu .Nie zbyt dobrych .Byłąm w niedzielę na chwilę bo miałam sprawę .Wstawię pózniej . Są dwie suki onki i dwa psy onki .
-
Aha ,Zdjęcia Wery jak lezy wyluzowana na podłodze w domu doprowadziły mnie do łez....Szczęscia oczywiście ;)
-
Teraz trzeba zrobic rozliczenie .Ile zostało ,ile zostawiamy Werce na np.jakieś potrzeby .I wspólna decyzja co zrobić z reszta pieniędzy .