-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Noc upłynęła bardzo spokojnie .Zrobiłąm jej rano zastzryk przeciwbólowy .W domu czysciutka i nie absorbująca zupełnie .Dostałą rano jedzenie ,które pochłonęła błyskawicznie .I czekała na repetę. Chodzi na spacerach tak swobodnie i lekko ,ze zastanawiam się czy ona miałą operację :eviltong: W domu drugim ( czyli hoitelikowym ) pokazała jaka jest ważna .Rzucała się bez przerwy na babkę ( staruszka sunia )i nie dawała jej przejść .Czyl;i charakterek ma i jak poczuje się pewnie w domu moze próbować dominować słabsze psy lub mające słabą pozycje . WIeczorem wstawię fotkę .
-
[quote name='Marinka']Marcelek jest wspaniały, mądry, cieszy się ogromnym szacunkiem u wszystkich psiaków w hoteliku :)[/QUOTE] To prawda .Nikt mu nie podskoczy ....Chociaż nie kłamie ...Melvin próbował i to nieżle go zaczepiał karakan jeden ... Dziadek nie czekał zbyt długo na to by taki kurdupel go obwarkiwał i pogonił mu kota .
-
[quote name='Kamila Proc']czyli bylo blisko?[/QUOTE] No w sumie tak ....Tylko ,ze ona przyjechała zabrać już swoją sunie którą umiesciła na czas wyjazdu na święta ....Ale poproszę ją aby pamiętałą ,ze taki chłoptaś tu jest i czeka na swój domek.Moze ktoś z pracy od niej ..... Ona pracuje w TVN ....Kurde a moze byście jej na maila podesłały foty Argo i ona by komuś pokazała w Wawie ? Tylko ja dzwonić mogędo niej dopiero po 5 list.Bo wszystkie minuty poszły w zapomnienie ...Strach dotykać telefonu .
-
U nas dzisiaj wspaniała pogoda .Psy korzystają ze słońca wylegując się i bawiąc bez końca .Arguś chodził sobie po sadzie korzystając z jego uroków. W niedzielę byłą u nas znajomej córka reporterka znanej telewizji bo zostawiała psa u mnie na kilka dni ( znalezionego w lesie )I zakochała się w Argo !!!!!!!! Argo podszedł do niej z wielką ufnoscią i skoczył obejmując łapammi na wysokości szyi ( jest małą)Była tak zadowolona i wniebowzięta ,ze obcy psiak tak fajnie reaguje i daje robić ze sobą wszsytko .ze się rozczuliła...Marzy o takim psie jak on ....Niestety sunia ,któą znalazła w lesie zajeła miejsce innego psa. Osoba kochająca psy jak my dom marzeń ,choć w bloku .Ale dobrze ,ze suni się udało . Wierze ,że Argo znajdzie swój dom .To wspaniały pies .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Dostalam pw. od ciotki Taks w sprawie adresu gdzie trzeba wyslac kubrak dla Henia.[/QUOTE] Jezu zzapomniałąm znowu .Szarotko daruj mi .Dzisiaj podam . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Funiu, gdzie mozna kupić takie paski do budy?[/QUOTE] na allegro ,.we wczesniejszych postah jest link do strony .To fajna rzecz -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
mnie ciekawi temat szkolenia .,.....Ktore miało zostać podjęte.... -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek .Dusje poprawiaj i koryguj w razie co .... [url]http://www.dogomania.pl/threads/217152-Wybieramy-Miss-i-MIstera-Paskud-2011!!!!?p=17929057#post17929057[/url] -
[quote name='Tola']Jakb ktos nie doczytał na wątku suni - [B]Afra [/B]zostaje na stałe u Marleny:) [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5887/img7161e.jpg[/IMG][/QUOTE] Niesamowite ....A co ,zakochała się na zabój?
-
Ivonko ,zawsze dostają .Już nawet mam dawke na rano aby jej zrobić zastrzyk . Zosia ma się dobrze ,nawet bardzo dobrze . Chodziłą po dworze załatwiłą się i jest spokojna .Śpi teraz z nami w domu .Jutro zrobie foty .
-
Wątek jest w banerku więc sobie zajrzyjcie i wyrażajcie opinie .Macie do tego prawo żyjemy w wolnym kraju .;)
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Adamant Trudno, ale mam swoje powody by nosić je w podpisie . Spokojnie , wystarczyła jedna bużka ...... Ten wątek chyba nie odbiega za bardzo od mojego banerka .... Mnie też wiele rzeczy obraża i porusza na dogo,ale takie życie .
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='IVV']miesiąc pazdziernik Pestka 279zł Zosia 310 zł + sterylka Zosi 250 :roll:160 doplata ( na koncie ma podobno 90zl) Razem 749 zł[/ Moja POMYŁKA .jUŻ wyjasnione .Nie wiem jak ja to liczyłąm .....
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Te zdjęcia są balsamem na moją duszę .Wspaniale !!! -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Doszły pieniadze za hotelowanie .dziekuje . -
Zosia już po jest ok. byłąm niedawno lezy bidulka....Pózniej po nią jadę aby zabrać .Info wieczorem
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
......................................................................................... -
Ale ze mnie księgowa .....Dobrze ,ze pozliczałyście te wpłaty .Widocznie kolejne były dalej .Ja zsumowałam te pierwsze bo myslałam ,ze to tylko te .Sorki za wprowadzenie w błąd. Włąsnie za chwilę jedziemy na sterylkę .Badzmy wszyscy dobrej mysli .
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Co wiadomo więcej o tym niewidomym piesku ....Załamałam sie ....On stoi na łańcuchu ?:placz: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Fabiankowa, jak tam sprawuje się nasz lump i włóczykij? Spauzował z próbami ucieczek ?[/QUOTE] Właśnie .Też jestem ciekawa.Prosimy choćby o najmniejsze info -
Pieniadze na konto straży doszły .( 120 zł )
-
Tak chodzi o te od ,,Wery ,,
-
Włosy stają mi dęba !!!!
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Czyli co mam ją zmierzyć ?