Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. A co z tym co miał trafic na ulicę ? Wiesz coś MArta ?
  2. Jest dużo do opowiadania .A trzeba to ubrać w słowa .Teraz nie mam jak .Napiszę wieczorem ,a swoją opinie napisze Sylwia a ja wstawię na wątek . Nie jest żle z naszą dziewczynką !!!
  3. Jutro o godz 11 jesteśmy umówione na spotkanie ze szkoleniowcem .Bardzo duzo sobie obiecuje po tej wizycie i mam nadzieję kolejnych .P.Sylwia jest dobra .Zasięgnęłam języka w temacie . Ksenia dzisiaj wariowała z Argo do tego stopnia ,ze po zabawie razem zgodnie wypili z jednego poidła około 4 litrów wody na raz !!!! Ksenia lubi dużych chłopców a Argo chyba lubi duże dominujące kobiety:evil_lol:
  4. Porobimy nowe .Niech no tylko jakieś słoneczko zaswieci .Zrobimy mu sesję na kanapie moze ktoś się skusi na parówę ?
  5. [quote name='sonia71']funiu dziękuję bardzo -zrobię przelew i Patynka będzie rozliczona z hoteliku,oczywiście gdybyś coś sobie jeszcze przypomiała to proszę pisz (rozmawiałyśmy o karmie którą Patka zabarała ze sobą ,może dolicz kwotę za nią )[/QUOTE] Karma w prezencie ode mnie dla niej.
  6. Jakie cwaniary z Wawy:eviltong:
  7. Ostateczne rozliczenie PAti [B]4 dni listopada = 40 zł [/B]
  8. Zosia czuje się rewelacyjnie .Trochę ją powstrzymuje bo fikac chce za bardzo ....Apetyt ma jak złoto !Jest wesoła i grzeczna ,W domu czysta i sygnalizuje potzreby popiskiwaniem .
  9. Ja zastanawiam się jak on zachowa się w aucie i czy da się zabrać bez opiekunki ....
  10. Już wysyłam pełne dane do Szarotki i Handzi z namiarami .Pani napisała ,ze wszystko Ok .
  11. Zaksięgowałam wpłatę na szkolenie Kseni .( 100 zł ) .Dzisiaj zadzwonie w spr. najbliższego terminu .
  12. Życzę mojej kochanej podopiecznej ,która kradła serca kazdemu kto do nas przyjechał o mnie juz nie wspomnę .... [B]Patyńku bądz szczęsliwa na zawsze !!!!! [/B]
  13. [quote name='Owieczka']A co tu pisać... Siedzi sama prawie całe dnie :( Iza nie ma czasu w nos się podrapać więc z Jadzią nikt się nie pobawi... Ona nie będzie miała większych szans dopóki nie znajdzie się w domowym tymczasie :( Szkoda mi jej bardzo bo jest zimno i mokro... A Ona nie ma teraz nawet się do kogo przytulić... ;( ;( Jutro do niej zajrzę i dam znać jak się trzyma dziewczynka.[/QUOTE] wiesz owieczko nie chce nikomu zrobić przykrości ,ale Jadzka już w schronie siedziała zamknieta tam pojechała aby mieć lepiej i kontakt z człowiekiem . Czy wiadomo kiedy wychodzi i na jak długo na spacer ?
  14. Ksenia ma się wspaniale ,!!!w dosłownyn tego słowa znaczeniu .Jest wolna ,biega sobie kiedy ma ochote ,Wychodzi na spacery dostaje porządnie jeść ma opiekunów którzy ja szanują i kochają .Tylko bardzo martwią się o jej przyszłośc ..... Nie wyglada ona rózowo .
  15. Ja mam mniej zabawowy nastrój niz niektórzy na tym wątku . Jakie znaczenie ma czy faktura doszła ?Jak nie doszła to dojdzie Moniko spokojnie .
  16. Adres jest tylko nie mam kodu pocztowego .Czekam na zwrotny sms .
  17. Nie wiem dlaczego hydroksyzyna jest policzona dwa razy ...wysłąłąm rachunek na jedną .
  18. [quote name='zadra']MNialam kilka telefonów,niestety wszystkie domy po wstepniej rozmowie okazały się beznadziejne.[/QUOTE] A ten koło Wojtka?
  19. Czy można liczyć na nowe info o Jadzce?
  20. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/pb014175.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3540/pb014175.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/pb014183.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6979/pb014183.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. Zosia czuje się bardzo dobrze .Nie kombinuje ze szwem i to mnie ogromnie cieszy ,tfu ,tfu .;)
  22. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/pb034196.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6114/pb034196.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/pb034195.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9421/pb034195.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. Ania super to było !!!Nuka jak nie ona ....Trzymam kciuki i będe zagladać .
  24. Dziękeuje Aimez .Ksenia czuje się rewelacyjnie ,kwitnie ale co z tego .....Nie ma na szkolenie ,Nie mogę się umówić ze specjalista i siedzi aby siedzieć .Nic się nie dzieje zupełnie nic....
×
×
  • Create New...