-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Karma RC dla starszych psów juz jest .Babka bedzie zajadac od jutra . -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A dziękujemy ....Babka zadziwia zjadła swoje gotowane niezłą michę i poszła do kuchni wyżarła druga michę Tayce . zauważyłam jak przyszłam od psów ze miska skacze po podłodze :evil_lol:...Chyba bedzie rewolucja bo taka ilośc przerobić w jej wieku to nie realne:diabloti: -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
funia replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Dusje jak u was ?? -
Wspaniałe wieści !!! Czekamy na relację po pierwszej nocy .Bartuniu wiedziałam ,ze będziesz grzeczny:loveu:
-
Nie niestety mam zdjęć ...Chociaż Jacek cos tam pstrykał ....Pogoda koszmar ,wieje ,leje i ziąb jak cholera .Ani grama słońca ,szaro ,brudno i depresyjnie ....Brrr...
-
Bart wyjechał przed 40 minutami z Beatka i Jackiem .Beatko Jacusiu bardzo wielkie dzięki ,:loveu: PS .zostanie do rozliczenia Barta za 6 dni stycznia =72 zł plus 10 zł transport do lecznicy .[B]Razem do zapłaty za styczeń 82 zł .[/B] Na spokojnie.
-
doszedł .Dzieki !
-
wstawiłem zdjęcie Pestki na wątek na którym poszukuje się suni.
-
zrobione .
-
U dziadka wszystko w porzo:eviltong: Młodnieje dziadek ..On chyba się jakos konserwuje :cool3:ale jak ? Dzisiaj wszystkie psy dostały chipsy z naturalnych składników .I wiecie kto darł japę aby dawać więcej i wiecej ?:evil_lol:Oczywiscie senior hotelowy :diabloti:Stary a lubi nowoczesne wynalazki .Znaczy zna się chłop na rzeczy i wie co dobre :cool3:
-
Melvin kradnie wszytkim psom zabawki i zabiera do siebie .Wczoraj wszystkie dostały piłeczki z jelit preparowane a jemu nie wystarczyła swoja ....Zabierał drań komu popadło ...I jeszcze warczał .Taki z niego aniołek . a jak na myszy i szczury jest cięty .I ma swoje miejsce gdzie na nie czatuje ...Ale Jak do tej pory nie zamordował .Kończy się na próbie morderstwa:diabloti:
-
Patrząc na jego zachowanie to wygląda ,ze jest ok .Dotykając tych spraw wydaje się,ze do końca nie jest ok .Leki podaje mu w zastrzyku co dzień . Biega ,sika ,kupa to wszystko gra . Zjada karmę tylko syczy !!!Chyba klimat mu tu bardziej służy :diabloti: Oblał swój boks od góry do dołu ....:mad:I najgorsze ,ze robi to co dzień :roll: Nie trudno się domyśleć ,.ze jak tak dalaej pójdzie zrobi w nim obore ....Mam nadzieje ,ze to przejsciowe .
-
ja pytałam ,ale niestety nikt w tym czasie nie jedzie ...
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
niedługo też odrobaczamy .Dolpac do jej wagi 30 zł ostatnio brałam dla innego psa. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Monika popraw ...Hotelowanie kosztuje nie 460 tylko 440 miesiecznie .Obniżyłam na zawsze . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Wylicze tylko pobieżnie .... Sterylka ponad 200 zł Linka 100 metrowa koło 170 zł szkoleniwiec pewnie jeszze ze dwa spotkania 100 zł wychodzi koło 500 zł .... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Patrząc w przyszłość . Gdyby nie fakt ,ze miałąm na koncie pieniądze przeznaczone na szkoleniowca Kseni zabrakłoby na hotelowanie . Ksenia potrzebuje linki aby mogła na otwarej przestrzeni sprawdzać jej przywoływalność kolejnych szkoleń i sterylki .Jak nie naciągnąć kołdry to wychodzą nogi ..... [B]Proszę Ladymonia o zwarcie szyków i koncepcję .Ksenia trwa w zawieszeniu ..[/B]...zżyłą się ze mną uważam ,ze za bardzo ....To nie dobre dla przyszłego domu .... Ksenia jest na tyle co maiłąm zalecenia podszkolona ,smycz opanowana ,.zna komendy ....Ale nie moze u mnie mieszkac na stałę .Martwię się o niąi jej przyszłość . Ksenia jest specyficzna i wszyscy na tym wątku wiemy ,ze nie łatwa to sprawa ale czas chyba na jakieś kroki do przodu . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiesci !!!Więc czekamy cierpliwie na zdjęcia . -
[url]http://www.boz.org.pl/prawo/110916_uoz_uoz.pdf[/url] [B]Tak wynika z terści ustawy .Art 11 a punk.4[/B]
-
nie liczyłąm schronu ....Rozumie .
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Aimez .dobrze. -
[quote name='IVV']to kidys trwa juz 51 miesiecy :([/QUOTE] dlaczego 51 miesięcy ?
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']to Tayunia juz gotowa !!!! kiedy ma nastapic ta cudowna zmiana w jej zyciu ???[/QUOTE] Koło 15 stycznia .