Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='IVV']hmmm...moze podziebiona malenka ? zmartwila mnie ta wiadomosc ... a o zdjecia w nowym kubraczku mozna poprosic ;)?[/QUOTE] oczywiście .Ivonko jak najszybciej się postaram tylko mam pooperacyjnego psa i jakoś się syrobić nie mogę. Nie martw się o Pesteczkę .Czuwam nad tym katarem i jak się coś rozwinie będę działąć . Jest w domu z nami a na dworze jej ogranicczam pobyt .Ale wysięk z nosa jest jakby mniejszy .
  2. Całkiem ,całkiem .Dziękujemy .Jutro wet .Zdjęcie szwów .Zobaczymy co powie .
  3. Wspaniała nowina!!!Póżniej zajrze i aktywnie będę propagowac .Super !
  4. komu przesłąć zdjecia fantów? tylko dopiero za kilka dni
  5. [quote name='IVV']a Zosi nie jest zimno czasem ? moze ciotki by sie zrzucily na prezent gwiazdkowy w formie kubraczka ;) ?[/QUOTE] JAkby co to u Handzi na bazarku moze coś jszcze jest ... Zośka nie ma czasu ona bez przerwy biega .JAk ona się pięknie bawi ,....Mozna patrzeć i patrzeć ....
  6. Dobrze ,nosi ale jest obrażona . Ma od kilku dni katar .Bierze leki i kropelki do oczu . Ogólnie jest dobrze ,ale kichała i dlatego pojechałąm z nią do weta .Nie wiem czy to nie alergia ...
  7. Dziewczynki już w drodze . Będą u mnie około 16,30 .
  8. [quote name='Owieczka']A co z tym żarłem co jeździ u mnie w bagażniku ??[/QUOTE] Owieczko daj to Izie .Pati C niedługo tam bedzie . Jakby co mój numer 601 071 963 ,Znikam i zajrze pózniej .
  9. A ksiązeczkę Jadzi kto ma ?
  10. Dziewczynki opuszczą Izę koło 11 .
  11. Idę się myć ....zajrze potem .
  12. Pati moze jechac jutro .....
  13. Dobiło mnie to [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Dzwoniłam 370 zł od Izy do mnie pod dom .Paliwo poszło w góre od lata i stąd deko więcej .Decydujcie bo moze potem znowu nie wyjsc bo Pati C moze miec inny transport /
  15. zobaczcie co dostałam na pw Już nie mam spokoju .... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. Załamałam się .......... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Co mam robic bo Patic musi wiedziec .Decydujcie bo ja nie chce wyjśc na niesłowną i krzyzować komuś planów . Uważam ,ze dzisiaj trzeba ustalić wszystko bo czwartek już zaraz .
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ZObaczcie .....Załamałam się i wyc juz nawet nie mam sił ......
  19. Zobaczcie jakie dostałam pw ....Jestem wstrząśnięta ...Myśląłam ,ze dzisiaj będę spokojnie spać ........... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [quote name='sleepingbyday']zbiórkę gdzie?[/QUOTE] A ja wiem ....Tak napisałam ......Nie zastanowiałam się nad szczególami .Teraz dziewczyny robiły cegiełki na leczenie psa i zebrały troszkę .WIęc tak sobie pomyślałam.....:oops:
  21. [B]Wysłałam fakture od weta .Ponad 550 zł ....[/B].Termin płatnosci 14 dni .Proszę o zapłatę w terminie gdyż wtedy zawsze w razie potrzeby będę mogła nie mając pieniedzy pomóc innemu psu .
  22. Muszą być decyzje szybkie bo Patic ma plany bo wozi psy w rózne miejsca i nie możemy jej blokowac terminu .Jeśli nie musze odwołac .
  23. Nawet boję się powiedzieć Przemkowi ,ze sunia moze być brudna albo ,,pachąca ,, On by moze przeżył ,ale nie wszyscy są wyrozumiali .... Nie wiem zrobiłam co mogłam ....Takie są możliwosci .I trzeba uszanować to ,ze chce wziąc psa za darmo i zrobić wszystko aby nie mieli gehenny podczas 5 godzinnej jazdy .Czy sunie jechały bez żadnych obrozy ,szelek no nie wiem ,smyczy ? Nie mają nic ? Ps .Czy są zaszczepione na wirusówki ??
  24. Nie ma mowy o kontenerku bo tak jak pisałam jedzie pełny skład i cały bagażnik jest zajety bagażami osób jadących . Koszt przewiezienia suni od Izy do Punktu gdzie odbierze je pan Przemek kosztuje 160 zł .PatiC ma w jedną stronę 130 km . Nie wiem moze lepiej wziąć taksówkę i wyjdzie taniej .....Tak głosno myślę ....
  25. Ale pati C wiezie tylko od Izy do wawy .Praga Północ .Dalej jadą z Przemkiem w 5 osobowym skłądzie i jedna sunia wciśnięta z nimi .....
×
×
  • Create New...