-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='IVV']i co z kubraczkiem?[/QUOTE] Na dniach mam dosatć od Bianki ubranko dla Zosi .
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Babka wlazła w legowisko kota ....I nawet się zmieściła.. Uploaded with ImageShack.us Babka zaatakowana przez węża ... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Jesli potrzebne są koce to ja mam.[/QUOTE] Dziękuje .Jak się skończy zapas odezwę się .Babce zmieniam często bo brudzi . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Nie dziękuj bo nie ma za co :) jak będą jeszcze jakieś koce to na pewno podrzucę bo wiem że to szybko się niszczy. Ciesze się że Jadzia się bawi zabawkami :) Tam w worku były uszy dla psiaków, nie wiem czy wyjęłaś, żeby Ci nie zasmierdziały :) To ja pomyśle jak by tu wykombinować to mięcho dla dziewczynek i jak najszybciej dostarczyć z Roboranem :) Oj cieszę się że się przyda.[/QUOTE] Tak ,tak .Jadzia dzisiaj zjadła jedno a dziewczynki zjadły po jednej kostce . Puszki dostały na noc . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[SIZE="4"][B]Martuniu Ksenia dziekuje za ubranko !!!JEst idealne !!![/B][/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/pc214868.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6959/pc214868.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/pc214870.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3832/pc214870.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/pc214872.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9928/pc214872.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/pc214873.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7479/pc214873.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/pc214877.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8363/pc214877.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/pc214874.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/9529/pc214874.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Bartuś bo tak do niego mówimy jest bardzo grzeczny i mądry . Juz dzisiaj zaczął bawić się piłeczka .Wraca na zawołanie .NA smyczy nie bedzie większych problemów . Kupa dzisiaj była ładna .Apetyt ma średni .Więcej interesuje go otoczenie i inne psy .Ale najbardziej chce być z człowiekiem . Na moje oko jest psem rocznym bo ma stałe zęby . Łapie za nogawki i chce się bawić .
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/pc214895.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6283/pc214895.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/pc214897.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6504/pc214897.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/pc214898.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4164/pc214898.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/pc214889.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1251/pc214889.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/pc214890.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5473/pc214890.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/pc214891.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/7272/pc214891.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/pc214892.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7642/pc214892.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/pc214893.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9922/pc214893.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
NAJSMUTNIEJSZA PRZERAZONA ON TOSCA juz ma DS w Sochaczewie
funia replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vutz']tylko, czy przy takim wychudzeniu możliwe i rozsądne będzie jej sterylizowanie ??? w jakim jest wieku, mniej więcej...?[/QUOTE] dobrze by było odczekać aż bidula dojdzie do siebie . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Owieczko bardzo dziękuje !Jedzonko dotarło ,zabawki Jadzia chyba poznała bo szaleje z nimi cały czas .Kocyki się przydadzą .Bardzo dziękjuje:loveu: -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Wszędzie nowe przypadki porzuconych psów, a robi sie coraz zimniej:( A nasze dziewczynki cudne - te zaśniezone mordki przesłodkie:loveu: Tylko to ich zarobaczenie niepokoi - moze faktycznie ta chudosc jest tego przyczyną?[/QUOTE] niestety nie tylko ....Jedzą niskiej jakosci karme na której nie ma sie czego spoodziewac .( nawet nazwy nie ma )...Dostałąm jej sporo .Rozumie brak kasy ....Ale trzeba bny było choć worek Ariona kupic i mieszac .ALe na tej na pewno wiele nie przytyją .Acana sie kończy od Zadry ...Dostąją ja wieczorem . -
[quote name='IVV']dziendoberek Pesteczko :) jak tam twoj katar ?[/QUOTE] Jest ok .wyglada na to ,ze już po nim .Tfu ,tfu .... Ale ona teraz tylko patrzy aby ja kochać pierwsza ..Byłą pod opieką jako chora szczególną i teraz jest jak jest ...Całuj i kochaj na okrągło .,.;)
-
Niczego nie robię bez uzg.z wetem .Bard nie wymiotuje robakami ,zwymiotował po jeżdzie autem .WIęcej wymiotów nie było .Ma się dobrze ,biega i jest wesoły .Gdy tylko dzieje się coś co mnie niepokoi moje psy mają zapewnioną opiekę weta. Jak kazdy bezdomniak ma w standardzie pchły i robaki . Jest izolowany od innych psów do czasu pełnych szczepień i dwukrotnego odrobaczenia. Wieczorem wstwię zdjęcia. .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/pc204861.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6460/pc204861.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Martuniu doszło ubranko ,Jak zwykle piekne .Jutro zmierzę bo odebrałam pózno z poczty . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/pc204804.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/5694/pc204804.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/pc204805.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9620/pc204805.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/576/pc204806.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/9444/pc204806.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/pc204816.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1480/pc204816.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/pc204818.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5263/pc204818.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/pc204857.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6780/pc204857.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']O cholercia:shake:dlatego ciągle głodne i chude...[/QUOTE] No właśnie .I takie były nawet wydęte .....Dopóki nie będą solidnie odrobaczone to z wagą też pewnie bedzie szło po mału . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/pc204800.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9776/pc204800.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/pc204791.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4376/pc204791.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny mają tasiemca ....:shake: Bedziemy obserwowac kupy . .Za tydzień robimy wirusy , -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/pc204790.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/256/pc204790.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/pc204794.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9570/pc204794.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/pc204764.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7172/pc204764.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/pc204768.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9935/pc204768.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/pc204788.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8139/pc204788.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/pc204831.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4023/pc204831.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/pc204832.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2503/pc204832.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/pc204833.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6591/pc204833.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/pc204822.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1490/pc204822.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/pc204827.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7366/pc204827.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/pc204829.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8919/pc204829.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Jutro dostanie na czczo Dolpac bo to sprawdzony środek . W wymiocinach nie było zwojów glist bez przesady ,ale nawet kilka to znak ze jest w nim tego cholerstwa sporo .:shake:
-
Bard jest zapchlony i zarobaczony .Sierść aż się rusza od ilości .Zwymiotował Glistami .Pomimo ,ze Magda podała mu wczoraj Fiprex nadal biegaja po nim .Byc moze do jutra padną .Jeśli nie dokupię jutro dodatkowe zabezpieczenie plus Doplac na robaki bo to priorytet . Za tydzień robimy szczepienia . Bard jest wesołym i przyjacielsko nastawionym psiakiem .Ulokowany został w boksie wewnętrznym ,dostał nową ocieplaną budkę .Zjadł kolacje i niestety był nie pocieszony zamknięciem troszkę sobie popiskiwał . Jutro nowy dzień i więcej zaobserwujemy . Zdjęcia również jutro bo dzisiaj juz nie było kiedy .
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kiedy ma być ?