-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jest obrażony bo załozyłąm szelki na stałe ,,,,,Nosi już kilka dni i nie podoba mu się ....Dobrze,ze tfu ,tfu ich nie przegryzł , -
Wczoraj był na długim spacerze na polach ze mna ,handzia i Jadzią .Ale był zadowolony .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Funiu.....:):) a grubasek Marcel tez tak ma prawda? Jego milosc do meza jest wielka?.......:):)[/QUOTE] odnosze wrazenie ,ze chyba mnie kocha bardziej ....Ja jestem z psami większą częśc dnia . -
Kochana bardzo dziekuje .Na razie wszystko zapłacone . Chyba ,ze na BDT w którym jest teraz u mnie 16 letnia sunia ....Mogę jej cos lepszego kupić ....Ale nie ma sprawy moze ktoś jest w większej potrzebie .Albo na kotke po wypadku która jest u mnie. Tysko proszę sama zadecyduj .;)
-
[B]Muszę zwrócić pieniądze Tyśko[/B] bo dostałam przelew z FB od Mai Z.na kwote 82 zł .Czyli Bart jest rozliczony . [B] Pieniadze w kwocie 60 zł mam odesłać na twoje konto ,tak [/B]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']A ja się w pełni zgadzam ;) Ksenia za pierwszym razem po prostu sie zesr..a (całkiem dosłownie) na mój widok. Po 3-4 spotkaniach to był inny pies, za każdym razem witajacy się wesoło i domagający pieszczot.[/QUOTE] A to ja potwierdzam .Zesr..się nie raz zwłaszcza na widok faceta ..... Ale gdyby znalazła swój dom kochałaby ponad zycie ...Tylko nie wiem jak z osobą w domu ...Czy wybierze jedną czy bedzie uznawała dwóch członków .Bo u nas woli mnie niz męza . -
[quote name='martu0']wybiegany pies= szczęśliwy pies! Bard szalał dzisiaj po południu ponad godzinę bez przerwy na łąkach pod lasem ze swoim nowym kolegą Frodo (retriverem) i własnie śpi jak zabity, nic go nie rusza :) niestety nie naumiałam się jeszcze wstawiać tu zdjęć bo mamy kilka fajnych fotek :([/QUOTE] fajnie .to czekamy na zdjęcia .
-
[quote name='Ty$ka']W takim razie ja podeślę 60zł, a resztę dośle Diana z bazarku. Także poproszę o nr konta na PW :)[/QUOTE] wysłałam konto .
-
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
funia replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Operacja nie doszla do skutku :-( Badanie przedoperacyjne przynioslo kolejne zle wiesci: rak ma wyjatkowo agresywna postac i zaatakowal juz kosc :placz: Nie mozemy juz pomoc Tosience,nie mozemy juz nic dla niej zrobic :placz: Tosiulek przyjmuje metacam i 31 stycznia ponownie do weta ale to tylko odroczenie wyroku.Dopoki jednak bedzie chciala jesc,pic i dopoki nie bedzie skarzyc sie na bol dopoty bedzie z nami :-([/QUOTE] też nie to chciałam usłyszeć ....nie to Madziu ..... Trzymajcie się . -
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
funia replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam około 20 tabletek Scanomune .Jęśli trzeba podeślę .POdajcie konto wpłacę grosine bo tylko tyle mogę .... -
do opłacenia został hotelik w kwocie 82 zł . Moge podać konto na pw .
-
dziewczyny sprawa wygląda tak ,ze jeśli faktycznie suczka jest tak skoczna i chodzi po siatce to hotelik u mnie odpada .Ja mam ogrodzone wybiegi siątka i dla niej to żaden problem . A to ryzyko bo u nas lasek i pola . Sytuacja jest straszna bo ona bedzie byc moze szukała drogi ucieczki aby wracać do ,,domu ,,Moze tak nie być ,ale biore tą gorsza opcję pod uwagę . Mam w tej chwili trzy psy ,którymi muszę się zajmować bo wymaga tego ich stan.Mam pod opieką 12 psów .W tym jednego który wymaga ciągłych wizyt u weta . Uważam ,ze powinna trafić tam gdzie jest ich mniej i poświęci się jej dużo czasu i zaobserwuje w czym rzecz....Z doświadczenia wiem ,ze moze to być wymówka aby się po prostu pozbyć . Teraz mam sunie która skacze przez ogrodzenie i nie chciałabym wiceej mie takiego problemu bo to olbrzymia odpowiedzialność a ona ( ta u mnie ) skacze sobie tak lekko jak Adam Partyka ...Tylko on miał tyczke a Figa jej nie ma i świetnie sobie radzi ,.:roll: Psychika mi siada jak czytam o tych domach co oddają po takim czasie przecież już swojego psa......
-
rozumie ,ze Pani jest zadowolona z niej ?
-
[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, a czy Zosieńka ma aktualne ogłoszenia? Może jej zrobię, cooo?[/QUOTE] Ja nie wiem ....ale na pewno sie przydadza .;) [B]Ps .potwierdzam wpłynięcie 120 zł z Faceebuka .[/B][B]z konta fundacji ZEA[/B]
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']Abis juz przyjechal do Szwecji teraz czas na Tayunie!!! nie jestem pewna czy bede mogla przyjechac w ostatecznosci Andrzej przyjedzie sam. bede was na biezaco informowac. renata[/QUOTE] Szkoda Reniu ......Moze Ci się jednak uda .....Taya boi się męzczyzn i jeśli ma wybór to zwiewa gdzie pieprz rośnie ...Ona już taka wystraszona chyba pozostanie .... -
wysłąłam smsa z zapytaniem.....
-
Ja również ....
-
[quote name='Cantadorra']Ciekawe jak Bartuś spał w nocy i jego Pani?[/QUOTE] jestem bardzo ciekawa .....
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zauważyłam ciekawą cechę charakteru u naszego konusika ....Raz to zobaczyłam to myslałam ,ze to po prostu przypadek ale zauważyłam to juz kilka razy i smiało moge powiedzieć ze Misio to rozjemca . Otóż gdy zdarza się spięcie czasami miedzy psami ( w przypadku reakcji Misia chodzi o spięcie miedzy suczkami ) Misio pcha się miedzy suczki i karci bezbłednie tą co zaczęłą:crazyeye:i ustawia do tej pory aż się podda i zrozumie ..... Jest to tak delikatne i fajnie wygladające .ze patrzyłąm z otwarta gębą na to .... Gdy bawię się z psami i poklepuje je Misio przybiega na ratunek i delikatnie łapie mnie za ręce zeby powiedzieć nie bij ,jej ..... To bardzo wrażliwy ale mądry psiak . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Powiem wam ,ze To raczej Taya jest za Pestką a odwrotnie to nie aż tak bardzo ....Pestka niestety tylko za mną oczy wypatruje ....Chodzi krok w krok jak kiedyś moja Tosieńka ...Nie chciałabym przezyc podobnej sytuacji ,zeby serce mi pekało .... Pestka musi znalezc dom marzeń i ludzi z wielkim sercem . Pestka nie bawi się z psami ,unika ich stoi na uboczu ,zawsze krok dalej od wrzawy i gwaru ....Ona jest jak kot ma swoje ścieżki i nie wdaje się w żadne znajomości .Od jakiegoś czasu przeniosła ogromną miłość i zainteresowanie na mnie ..... Bardzo mnie kocha i okazuje to bez przerwy .Boję się tego ....Bardzo ....Kosztuje mnie to wiele łez i stresu .Mam nadzieje ze dom z bajki czeka tuż za rogiem ..... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wyślę smsa z zapytaniem co u naszego kochanego Henia .Jak patrze na jego dawny boks to łza się w oku kręci ....