-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Na pewno w tym tyg .dostanę telefon . -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
funia replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Nie bardzo rozumiem, czy sunia została uśpiona z powodu biegunki? Czy próbowano tę biegunkę leczyć czy od razu eutanazja? Dla mnie dziwne i niezrozumiałe postępowanie lekarza weterynarii. Biegunka często pojawia się po odrobaczeniu, a szczenięta często udaje się wyciągać z ciężkich stanów.[/QUOTE] jestem w kontakcie z Krystyna ....Wczoraj pytałam o to samo .... . Wet uspił bo maleństwo było w agonii...Robale pewnie trując się zrobiły spustoszenie w maleńkim organizmie . -
Obawiam się .ze Argo bedzie w domu notorycznie obsikiwał katy lub poszczególne przedmioty . U nas leje nawet w domu tzn.zaznacza .... Na dłuższą mete niestety jest to trudne do przyjęcia .To duzy pies i jak siknie to zdrowo zaznaczy . Oby szybko zeszły mrozy bo bedzie musiał wrócić do hoteliku . Z jego zdrowiem wszystko dobrze . Muszę ustalić jaki rachunek za ostatnie leki .
-
U niego chęc zabawy przeważa nad rozwaga . To żle świadczy o Owczarku ,ze atakował nadal psa który się poddał ....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
List wyśle rano Handzia .POtem już pójdzie szybko .Na pewno otrzymamy telefon jeszcze w tym tyg. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu sere me się raduje na takie widoki !!!! [B]Setny raz powtarzam ,bardzo Ci dziekujemy .Jesteś psim aniołem Zojki !!![/B] -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
funia replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Madziu jak u was ?? -
[quote name='Iljova']a ja uraczę Was czymś co może Wam się spodoba i pomoże się odprężyć: [url]http://www.youtube.com/watch?v=9W0Z9_hMg8Q&feature=player_embedded[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=XWfVyNZeRVs&feature=player_embedded[/url] warto zobaczyć i posłuchać[/QUOTE] Piekne .... Lejus poszedł spac .
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Czy macie jakieś szelki niezniszczalne ?Jakiś link ? Patrzyłąm trochę na allegro ale nic nie znalażłam .:roll: -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
To fakt ,ze on zmarzlak .Nie lubi dużych mrozów i łąpki podnosi .Ale ma taki wypas w boksie ,ze narzekać nie moze za nic .... Marcela się boi bo go tamten ofukał ... Omija go szerokim łukiem . Dzisiaj na jego nieszczęście spadła miotła ( urwał się zaczep )zaraz za nim jak wychodził ...Pisku było ....Matuniu .Nie wiedziałam co się stało bo przecież stał koło mnie przed sekundą a za chwilę skowyczał uciekając . Teraz pewnie na jej widoik bedzie wiał . Oj Miśku ,MIśku .Chyba jajko nad tobą wyleję .... -
[quote name='Havanka']Dostałam dziś maila w spr. Marcela. Cyt: "czy aktualny i czy napewno za damo gdzie go można odebrać". ogłoszenie było na Tablicy. Trochę "zimny" tekst. Odpisałam panu, zeby napisał coś więcej o warunkach, jakie oferuje psu. Zapytałam gdzie miałby zamieszkać pies i czy zgadza sie na wizytę pa i podpisanie umowy.[/QUOTE] WOWW!!!Ktoś się nim zainteresował ...Dziadeczku ...Sprawdzić porzadnie bo dziadeczek wart tego . Za darmo ......hm.....no troszkę dziwne to pytanie .....ALe nikt bez sprawdzenia domu dziadunia nie odda byle gdzie .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']podroz juz jest zaplanowana. razem z Andrzejem pojedzie nasza corka, zeby Taya czula sie pewniej. wyjazd 17 lutego, maja wrocic 27 lutego. mysle, ze odbior bedzie na dwa, trzy dni przed ich wyjazdem ale to jest jeszcze do ustalenia. pozdrawiam renata[/QUOTE] Już jej przekazałam .Dama siedzi na kanapie i patrzy na mnie tymi swoimi bursztynowymi oczami .... -
On nawet obsikuje suczki ...Podbiega i podnosi nogę ,a ze jest duży i chce prysnąć koło niej to wychodzi ze osikuje je na plecach ,,,,dzisiaj go przegoniłąm bo obsikał Pestce całe plecy. O ile trafi mu się dom z ogrodem to włąściciele muszą zabezpieczyć drzewa .Nasze 10 letnie tujki popalone są już w wielu miejscach .
-
Melin ma zmienioną budę na mniejszą i założoną kurtyne do budki .Co raz dokłądam słome ,zeby była nie wytłuczona .Co dzięń ciepły posiłek i jest dobrze. Robi krótkie spacerki chyba .,ze się zabawi szarpakiem lub piłką wtedy szaleje długo bez względu na mróz.Bierzemy go też do domu .Jest bardzo zadowolony. Nie widzę aby jakoś bardzo cierpiał z powodu zimna ,Niestety kubraka nie lubi .Zakłądam mu na siłę ,Przytył i ledwo się w nim dopina ...
-
[quote name='Iljova']No niestety i nie ma na wirusy leku ... Więc trzeba przetrwać i już ... Niestety, ale co tam ... Damy radę :-) Argusiu jak tam z Tobą poprawiłeś swoje zachowanie ? Czy też sikasz gdzie popadnie ?[/QUOTE] No z tym sikaniem to masakra ....Złał podpiwniczenie tak ,ze aż dech zapiera jak się wchodzi ....Oby wiosna przyszła szybko bo siki będa dominującym zapachem z naszego domu ... Mąż przykrył sprzety typu myjki ciśnieniowe albo sprężarki tekturą ...I dobrze zrobił bo wszytko oblał...
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
funia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
ma już wątek ? -
Aha jeśli chodzi o odwiedzanie przez potencjalnych chętnych to muszą to być osoby zdesperowane i z Zamoscia bo kto bedzie dojeżdzał i się z nia zapoznawał:roll: Fajne to by było ,ale chyba nie realne . Kilka osób dla niej włąśnie do mnie przyjechali siedząc kilka godzin ....I rezygnowali .... Ale ja nie uważam ,zeby to nie mogło się zmienic . [B]Madra ,wykalkulowana adopcja w pełni świadomi problemu opiekunowie .[/B]