Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Jutro postaram się sama napisać ten tekst .Nie ma czasu na czekanie ,poprosze tylko aby Agnieszka w razie co uzupelniła i poprawiła gdyby coś wedug niej było do zmiany .
  2. Aga bedziemy pisać tekst do ogłoszenia dla kSeni,czy mogłabyś to opisać co tu napisałąś na jej wątku ?
  3. [quote name='agnieszkal2']I tak było u mnie Halciu...Nukunia była z nami od dzidziusia... pokochaliśmy ją natychmiast,jeszcze w klatce... w domu każdą sunię przyjmowała serdecznie i to dzięki niej każda się szybko aklimatyzowała. Kochała wszystko bezgranicznie i była całkowicie bezbronna wobec agresji. Ksenia i Tania wyrzuciły ją na margines,była ostatnia w hierarchii...próbowałam to zmienić,faworyzowałam ją...guzik to dało,wręcz sunie za moimi plecami odbierały sobie "należne honory" i dokuczały jej. Jedynie Kuleczka ,też atakowana, była jej towarzyszką w niedoli....Całę dnie Nukunia spędzała u Patryka w pokoju,czasem godzinami z niego nie wychodząc,tak się bała... Była taką moją Najukochańszą Psią Córeczką... nie zdążyłam wynagrodzić jej tego niezasłużonego poniżenia... minęło pół roku,boli tak samo:([/QUOTE] Aga boleć bedzie zawsze ilekroć sobie przypomnisz ....I nic tego nie zmieni . Ja teraz dałam czas do końca lata aby zabrano Ksenie od nas ....Ksenia zżyła się niemiłosiernie i również wystepuje ryzyko ataku moich psów ( zazdrość) .Dlatego uważam ,ze powinna znalaezc juz swój dom . Całkowicie odizolowany od innych zwiertzat .Bo pomimo ,ze Ksenia potrafi sie bawic z psami /sukami to przyjdzie taki moment .ze 100 razy bedzie OK a 101 moze byc ostatnim dla jakiegos psa .Przykro mi ale nie ufam jej wcale na tym ,,polu ,,. Do czasu kiedy nie zatakowała Pestki biegała z Argo duzym psem .W tej chwili niestety z obawy przed jej nieprzewidywalnoscią nie robie juz nawet tego .PO prostu sie boje . Ksenia korzysta z olbrzymiego wybiegu ma zabawki ,spacery ale zwierzeta widzi tylko zza siatki . Smutne to bo widac jak ona pragnie kontaktu z nimi ,ale ja nie podejmę sie takiego ryzyka .....
  4. Adres do wysyłki dostałam . Jutro wysyłam .
  5. nie ma . Poczekam na pw od Oli .
  6. nie mam pw od Ciebie .
  7. ale udany model!!!
  8. Będe u Krystyny za jakis czas zrobie zdjęcia . dziękuję bardzo za chęc pomocy w ogłoszeniach .Odezwę się jak już bedę je miała .
  9. Dorota Ty jesteś niesamowita !!!! Sunia piekna i faktycznie budzi respekt;)
  10. Marysiu trafiłaś w sedno .....Walczę i to strasznie ....Dzisiaj zaspy po pachy ....Zawiewa w zastraszającym tempie i wogóle porażka pogodowa .Psy uciekają nie chcą być na dworze .
  11. poroszę w takim razie o adres na jaki mam wysłać scanomune . W marcu wpłace na konto Strazy grosika z przeznaczeniem na te bidy Ps .Olu czy suczka w najgorszym stanie przezyje ?
  12. [quote name='ranias']Argus pewnie walczy ze śniegiem, u mnie sypie i wieje....[/QUOTE] A gdzie tam....Lezy jak panisko w koszu na kocach /
  13. [quote name='Tola']Kolejne psie i kocie nieszczęścia:-( Dzisiaj dowiedzieliśmy się o samotnie mieszkającej kobiecie i jej gromadzie psów, kotów a nawet wróbli.(czegos takiego nie widziałam) Byłam tam z Tz - zawiezlismy jedzienie; psów jest ok 10, kotów nie mogłam zliczyc:( Koty mieszkjaą w domu, psy na podwórku, a wróble w obórce. Kobiera przygarnia bezdomniaki, ale ma tez te podrzucane; przygarnęła też kilka psów i kotów po zmarłym sąsiedzie. Większość to niewielkie gabarytowo pieski (szorstkowłose, w typie gryfona, pudlowato sznaucerowate i "co komu pasuje". W domostwie wciąż są nowe szczeniaki:-( Ta suczka jest od niedawna - włóczyła się po wsi cięzarna, juz urodziła szczeniaki - kobieta ją dokarmia. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg39/scaled.php?server=39&filename=suniai.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg849/scaled.php?server=849&filename=p1050317t.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] Daleko od Zamoscia?
  14. [quote name='IVV']i jak ? przeprosila sie Zosienka z kubraczkiem ? czy dalej mrozi doopsko ;)?[/QUOTE] Nosi cały czas .U nas wieje strasznie i sypie .... Jak przestanie zrobię zdjęcia .
  15. [quote name='IVV']jak brzuszek ? juz wszystko ok ?[/QUOTE] Wszystko w najwiekszym porzadku .Za kilka dni wykonamy badanie kału .I podamy Dolpac.
  16. U nas jest Armagedon!!! Dziadek walnął kupala i sikala i zwiał do budki ....Zawiewa sniegiem z prędkościa zawrotną ....
  17. mam 20 tabletek [B]Scanomune[/B] mogę wysłać . [B]Właściwości: [/B] Beta-1,3/1,6-glukan jest polisacharydem izolowanym ze ściany komórkowej Saccharomyces cerevisiae, całkowicie oczyszczonym i poddanym zabiegom technologicznym w celu uzyskania odpowiedniej proporcji wiązań 1,3 i 1,6 glikozydowych w jednej cząsteczce polimeru. Beta-1,3/1,6-glukan zawarty w Scanomune swoiście oddziałuje z receptorami błonowymi makrofagów, komórek NK, limfocytów oraz neutrofili, stymulując ich aktywność fagocytarną i produkcję cytokin. Skutkiem działania Scanomune jest szybkie i bardzo silne pobudzenie odporności komórkowej, z następczą stymulacją odpowiedzi humoralnej układu immunologicznego. Scanomune aktywuje również układ dopełniacza. W rezultacie preparat silnie pobudza układ immunologiczny. [B] Wskazania: [/B] - Immunostymulacja profilaktyczna i w okresie leczenia. - Zapobieganie chorobom zakaźnym wywołanym przez wirusy, bakterie, grzyby i pierwotniaki. - Wspomaganie leczenia istniejących zakażeń. - Poprawa skuteczności antybiotykoterapii. - Skrócenie okresu rekonwalescencji po przebytych chorobach zakaźnych. - Wspomaganie leczenia chorób nowotworowych. - Każde inne wskazanie utrzymania lub pobudzenia aktywności układu immunologicznego (stres, okres jesienno-zimowy, zmiana środowiska).
  18. Byłam wczoraj u Krystyny i widziałam ślicznote!!!Biega i dokazuje ...nosi buty i bawi się nimi ...Buty 10 razy wieksze od niego targał po kuchni .Jest sliczny !!!Dobre zdjęcia i znajdzie dom .
  19. Martwimy się wszystkie ...TYm bardziej ,ze sunia nie moze czekać ....
  20. I ja cieszę się z wami razem i będę zaglądać .
  21. szczerze mówiąc jak to ogladałam to zamykałam oczy ..... Wiem ,ze gdyby nie kaganiec Ksenia szybko zrobiłaby robote ..... [B]Ps .Moniko nie do maja tylko do sierpnia .[/B];)
  22. Dziekuje Marinko za przypomnienie Kseni , Wracając do sprawy . Z połową sierpnia przenosimy hotelik do domu ,pójdą z nami psy które nie zostana wyadoptowane do tej pory . Z bólem serca ......ale nie mogę Kseni wziąc ze sobą ....Byłoby to zbyt ryzykowne . [B]Dlatego też bardzo proszę aby ruszyć z akcją ogłoszeniową bo dawanie jej w kolejne miejsce to dla niej przeżycie ,które znowu odbije się negatywnie na jej juz i tak rozchwianej psychice .[/B] Ksenia ma u mnie indywidualny duzy wybieg i ogromny koks i uważam ,ze cos takiego w DS powinna mieć . Czyli skupiamy sie na szukaniu domu z duzym SOLIDNIE ogrodzonym terenem .I ludzmi ,którzy mają doswiadczenie w obchodzeniu sie z psami .
  23. nie ma problemu .....na dwa lata taki prezencik to żadna sprawa .Sama kiedyś w gacie narobiłam na ulicy ...bo nie zdążyłąm ,,,,:oops::-o
×
×
  • Create New...