-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/fxqx74.jpg[/IMG]
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Fajny filmik !!!Zojka jak fryga biega ,,,,A Ty Gabrysiu masz zdrowy oddech w ten mróz:evil_lol: -
[URL=http://fotosik.org/viewer.php?file=79827173203004936989.jpg][IMG]http://fotosik.org/images/79827173203004936989_thumb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotosik.org/viewer.php?file=75097663420683836548.jpg][IMG]http://fotosik.org/images/75097663420683836548_thumb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotosik.org/viewer.php?file=20181948917870641759.jpg][IMG]http://fotosik.org/images/20181948917870641759_thumb.jpg[/IMG][/URL]
-
Niech ktoś mi madry powie jak wstawic normalne zdjęcie ?Nie mianiature i nie takiego kolosa ....:shake:
-
[URL=http://fotosik.org/][IMG]http://fotosik.org/images/65302330220782213325.jpg[/IMG][/URL]
-
O kurde ale wielkie :crazyeye: Przez fotosik poszło .....
-
[URL=http://fotosik.org/][IMG]http://fotosik.org/images/06076538418942186820.jpg[/IMG][/URL]
-
Pesteczka zdrowa !!!Dzisiaj wróciła do hoteliku .Tayka zwariowała ...normalnie smiała się jak człowiek ,całowała Pesteczkę i lizała . Bedę pilnie obserwować jej stan .oby to było incydentalne Kupy bardzo ładne ,uformowane . aPETYT JEST .
-
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
funia replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Biedaki...niestety lekarze bardzo często podają za duże dawki odrobaczenia:( Jak zdrowie ocalałego malucha?[/QUOTE] Zgadzam się ....Wiem ze są jakieś delikatniejsze srodki w postaci pasty.Kiedys tak uratowałam psa z całym brzuchem robali ...Dwa tyg był odrobaczany ta pasta /nie pamietam nazwy .U tego samego weta z reszta co zmarły maluszek był wożony .Jemu się udało ale było juz bardzi żle . -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
funia replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Biedaki...niestety lekarze bardzo często podają za duże dawki odrobaczenia:( Jak zdrowie ocalałego malucha?[/QUOTE] Zgadzam się ....Wiem ze są jakieś delikatniejsze srodki w postaci pasty.Kiedys tak uratowałam psa z całym brzuchem robali ...Dwa tyg był odrobaczany ta pasta /nie pamietam nazwy .U tego samego weta z reszta co zmarły maluszek był wożony .Jemu się udało ale było juz bardzi żle . -
poddaje się ....Nie idzie nic ...Tylko te smieszne miniatury ,:shake: Spróbuje jutro .
-
[url]http://images49.fotosik.pl/1310/7c607762eca0651dmed.jpg[/url]
-
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7c607762eca0651d][IMG]http://images49.fotosik.pl/1310/7c607762eca0651dm.jpg[/IMG][/URL] Fotosik powalony też miniature mi zrobił ....
-
KUrde w tym Tiny Pic tylko takie małe wychodza ...:angryy:
-
[URL=http://tinypic.pl/ldp8l2144rzp][IMG]http://tinypic.pl/i/00160/ldp8l2144rzp_t.jpg[/IMG][/URL]
-
Próbowałam na wszytkie mozliwe nie idzie .....Podaj swojego spróbuje ...A w nazwę uzytkownika co wpisać ?
-
Nie moge wrzucić zdjęć przez ImageShack .....Czy ktos zna inny sposób??
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła Pani Beatka .Wszystko u nich jest w porządku .Henio śmiga ze szczeniakiem .Podarł troszkę kubrak bo się łazęga gdzieś przedostawał . JEst wpuszczany do domu .Zwłaszcza na śniadanie i kolację . Jednak stodołę wybrał sam ...TAm uwielbia zagrzebywac się w słomie . Bedą zdjęcia .Beatka chciała się zalogowac na dogo ale nie udało się ... Ma mi przesłąć na maila .Ale dopiero jak ktoś jej pomoze bo nie potrafi , Cieszę się ,ze tak szybko zadzwoniła . c