Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. absolutnie nie leje bezwiednie bo podlewa określone miejsca ...Kąty ,pudełka .Duze rzeczy wystające ...Ale to nie jest(podobno) nienormalne ...On po prostu ma bardzo silny instynkt terytorialny .....Nigdy nie moge przyłapać go na gorącym uczynku....
  2. dzisiaj miałam taką niespodziankę od dziadka rano ,.ze oczy przecierałam ....Zrobił ogromną kupęeee do miski z wodą:crazyeye::evil_lol: PIerwszy raz ,ale jaki efektowny :diabloti:
  3. Po naszej pieknej sesji Argo tak zlał się w przedpokoju ,ze aż ściany zapryskane były ....Rece opadają ....Trzeba pilnowac bo nie wiadomo kiedy to robi ....
  4. [IMG]http://i40.tinypic.com/fxqx74.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i41.tinypic.com/2vsgnir.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i42.tinypic.com/1zgcg9s.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2qiw7d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/3484m0i.jpg[/IMG]
  7. w domu .Poczekam na ocieplenie i dopiero wtedy wróci ,
  8. Fajny filmik !!!Zojka jak fryga biega ,,,,A Ty Gabrysiu masz zdrowy oddech w ten mróz:evil_lol:
  9. [URL=http://fotosik.org/viewer.php?file=79827173203004936989.jpg][IMG]http://fotosik.org/images/79827173203004936989_thumb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotosik.org/viewer.php?file=75097663420683836548.jpg][IMG]http://fotosik.org/images/75097663420683836548_thumb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotosik.org/viewer.php?file=20181948917870641759.jpg][IMG]http://fotosik.org/images/20181948917870641759_thumb.jpg[/IMG][/URL]
  10. Niech ktoś mi madry powie jak wstawic normalne zdjęcie ?Nie mianiature i nie takiego kolosa ....:shake:
  11. [URL=http://fotosik.org/][IMG]http://fotosik.org/images/65302330220782213325.jpg[/IMG][/URL]
  12. O kurde ale wielkie :crazyeye: Przez fotosik poszło .....
  13. [URL=http://fotosik.org/][IMG]http://fotosik.org/images/06076538418942186820.jpg[/IMG][/URL]
  14. Co tak cicho ? jesteśmy poruszone losem suni a wiadomości jak na lekarstwo .... Czy są jakies działania w realu ?Czy tylko watek pozostał?
  15. Pesteczka zdrowa !!!Dzisiaj wróciła do hoteliku .Tayka zwariowała ...normalnie smiała się jak człowiek ,całowała Pesteczkę i lizała . Bedę pilnie obserwować jej stan .oby to było incydentalne Kupy bardzo ładne ,uformowane . aPETYT JEST .
  16. [quote name='MaDi']Biedaki...niestety lekarze bardzo często podają za duże dawki odrobaczenia:( Jak zdrowie ocalałego malucha?[/QUOTE] Zgadzam się ....Wiem ze są jakieś delikatniejsze srodki w postaci pasty.Kiedys tak uratowałam psa z całym brzuchem robali ...Dwa tyg był odrobaczany ta pasta /nie pamietam nazwy .U tego samego weta z reszta co zmarły maluszek był wożony .Jemu się udało ale było juz bardzi żle .
  17. [quote name='MaDi']Biedaki...niestety lekarze bardzo często podają za duże dawki odrobaczenia:( Jak zdrowie ocalałego malucha?[/QUOTE] Zgadzam się ....Wiem ze są jakieś delikatniejsze srodki w postaci pasty.Kiedys tak uratowałam psa z całym brzuchem robali ...Dwa tyg był odrobaczany ta pasta /nie pamietam nazwy .U tego samego weta z reszta co zmarły maluszek był wożony .Jemu się udało ale było juz bardzi żle .
  18. poddaje się ....Nie idzie nic ...Tylko te smieszne miniatury ,:shake: Spróbuje jutro .
  19. [url]http://images49.fotosik.pl/1310/7c607762eca0651dmed.jpg[/url]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7c607762eca0651d][IMG]http://images49.fotosik.pl/1310/7c607762eca0651dm.jpg[/IMG][/URL] Fotosik powalony też miniature mi zrobił ....
  21. KUrde w tym Tiny Pic tylko takie małe wychodza ...:angryy:
  22. [URL=http://tinypic.pl/ldp8l2144rzp][IMG]http://tinypic.pl/i/00160/ldp8l2144rzp_t.jpg[/IMG][/URL]
  23. Próbowałam na wszytkie mozliwe nie idzie .....Podaj swojego spróbuje ...A w nazwę uzytkownika co wpisać ?
  24. Nie moge wrzucić zdjęć przez ImageShack .....Czy ktos zna inny sposób??
  25. Dzwoniła Pani Beatka .Wszystko u nich jest w porządku .Henio śmiga ze szczeniakiem .Podarł troszkę kubrak bo się łazęga gdzieś przedostawał . JEst wpuszczany do domu .Zwłaszcza na śniadanie i kolację . Jednak stodołę wybrał sam ...TAm uwielbia zagrzebywac się w słomie . Bedą zdjęcia .Beatka chciała się zalogowac na dogo ale nie udało się ... Ma mi przesłąć na maila .Ale dopiero jak ktoś jej pomoze bo nie potrafi , Cieszę się ,ze tak szybko zadzwoniła . c
×
×
  • Create New...