Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. A jak to jest ..Przy okazji ......Kazdemu moze się znudzić pies /suka i obligatoryjnie zostanie przyjety do schronu ? Wiem ze zaraz będą wywody typu ,ze lepiej do schronu niz do lasu czy na ulicę ...ale jak jest z odpowiedzialnością takiego właściciela .
  2. Idę spac bo padam na ryjowca.
  3. No tak ...co? funia ....ładnie ....A kto ?Kasia ...tak ?
  4. [quote name='bianka0']Smycz, szelest woreczka i otwieranie bramki na spacerki, kojarzą się pewnie Melvinowi z osobą handzi i spacerkami z Nią. Dzięki Handziu :loveu:[/QUOTE] NO wiesz:mad: A ja to co ?
  5. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/p1245198.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1919/p1245198.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/p1245202.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9144/p1245202.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/p1245203.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5504/p1245203.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/p1245204.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4441/p1245204.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Oto co kupiłam za 20 zł od Aimez .Niestety te ogromne dojdą do sklepu dopiero na sobote .Ale ta największą obrabiała ponad 3 godz .WIęc super .Jak zostanie sama bedzie dostawała taką i moze nie bedzie wariowac .Taka wielkośc kosztuje 15 zł a te dwie mniejsze są po 2,50 sztuka . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/p1245194.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8079/p1245194.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [quote name='handzia']Funiu, co to ma znaczyć? ;) Oczywiście, że to na mój widok tańczy :evil_lol: Już nie mogę się doczekać jutra :) Uwielbiam te nasze spacerki ;)[/QUOTE] Tak ,tak .Handzi a na końcu woreczek z mięskiem ......
  8. [quote name='bianka0']Czyli Melvin tańczy na widok handzi, smyczy i handzi ze smyczą. Mądry psiaczek :p[/QUOTE] Nie ..Kolejnośc jest taka .Na widok smyczy ,szeleszcenia woreczka ,otwierania bramki a na końcu Handzi.:diabloti:
  9. [quote name='Tola']Dzisiaj do swojego domu pod Lublinem pojechała Balbinka - jeden ze szczeniaków z wątku o głodujacych psach. Druga sunia nadal szuka domu. [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/1059/balbinka.jpg[/IMG][/QUOTE] Super!! Czy zrobia sterylkę w przyszłości ?
  10. [quote name='zadra']Właściciel rottweilera przyjechał do znajomej po psa jeszcze wczoraj wieczorem.Sunię również zabrał.Poinformował jednak,że wlaściciel nie chciał po nią przyjechać i w zasadzie może ją umieścić w schronisku.Dodam,że suka ma cieczkę.Nie mam pojęcia.czy psiana wylądowała w schronie,czy też nie.[/QUOTE] [B]W zasadzie moze ja umieścić [/B]....Boze jak mnie to wnerwia ....
  11. Chodziło mi .ze tańczy na widok smyczy a wyszło ze na widok Handzi ...ALe z jej towarzystwa jest również kontent:evil_lol:
  12. Marysiu jestem z Toba wiem co czujesz .....:-(
  13. Załamałaś mnie Marinko...... Ksenia właśnie zajada sobie kostkę od [B]Aimez [/B]Wracając zastałąm ją witającą mnie z kolejną oderwaną listwą z której sterczał gwóżdz......:shake:
  14. dziękuje Kochana Aimez.Pieniążki są na koncie . Niedługo jadę do miasta i przy okazji kupię wielgachną kość dla Kseni. KSenia robi już regularnie ogromne kupska w kojcu i sika .Nigdy dopóki nie było za sciana suk tego nie robiła ...Wyrzuca całą słomę z budy i na nią sika i robi kupę .. Oszczędziłąm wam tego widoku bo zastanawiałąm się czy zrobić zdjęcie ....Nadal dewastuje bude .Dobrze ,ze chociaż wiatrołapu w budzie nie zniszczyłą bo byłby spory problem .Plastikowe paski zatrzymują sporo siepła w budzie . Jutro idziemy do lasu na spacer niestety bez towarzystwa a szkoda bo mam wolontariuszkę Handzię do pomocy . Ja Już nie zaryzykuje spaceru z nią i innym psem .
  15. Też tak myślę,ale muszę[B] mieć Twoje pozwolenie [/B].....Sama się nie odważe ...A jak pójdzie w las skuszona zapachami ....Mam nadzieję,ze wróci nie jestem w stanie tego przewidzieć .... MYślę ze Pestka wolałaby ciekawsze życie i wiecej ruchu ale nie mnie decydować ... Ona ma w sobie wiele z psa myśliwskiego .czasami przypomina mi HUntera, identycznie węszy ,
  16. dziękujemy Patrycjo !
  17. Żyje .Ma się dobrze . Jutro idziemy z Handzią do lasu porobimy zdjęcia .Oby tylko nie kurzyło . MAm co środę wolontariuszkę u siebie .Wtedy jest fajnie bierzemy po dwa psy i idziemy w lasek i na pola . Melwin już skorzystał kilka razy .Oprócz tego o wychodzi ze mną.Ładnie chodzi na smyczy i na jej widok tańczy na dwóch łąpach
  18. ok.Dzisiaj nasikał na śnieg i kolor moczu wydaje się być ok .... Wczoraj oglądali sunię u mnie do adopcji a on siedział taki bidny i patrzył ...Jakoś tak mnie ścisnęło ....Czy nikt oprócz mnie go nie pokocha ?
  19. ogromnie mnie ten fakt ucieszył ....A jak się odnalezli ?
  20. No niestety lub stety ..... Jeden dzień to za mało na cokolwiek .....Byłam widziałam ....Zero jakiejkolwiek agresji ...Męczący ,namolny szczeniak w typie bernardyna nie jest ratlerkiem którego mogłaby zjeśc gdyby nawet chciała ( a ona nie z tych )więc nawet cierpliwemu psu zdarzy się burknąć w akcie ostateczności .Rozumiem obawy o swojego psa nie oceniam ale ona nie dostała szansy ....Tyle .Kropka. Pies to nie człowiek i jego obawy ,leki i frustracje ,zmiana otoczenia oraz noc bo już było ciemno to wszystko wpłynęło na zachowanie . Ale jutro też jest dzień i mam nadzieję ,ze dopiero najlepsze przed nią .
  21. tak własnie pomyślałam.....
  22. [quote name='IVV']juz jestem ! Pestuniu mizianki dla ciebie . Funiu ,a czy Pestunia chodzi juz bez smyczki ?[/QUOTE] witaj !! Nie na spaerach nie puszczam bo się boję czy wróci ,,,,,Zaryzykowac ?Samą mnie korci ......
  23. aha ....biedaki .Razem wyrzucone ?ciekawe...
  24. I co z nimi zrobiła ?
  25. znalazlam ...w historii .Tylko nie wiem czy chcecie to czytac .... To jest treŚć zażalenia do prokuratury .
×
×
  • Create New...