-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Reniu !!!!Jaki to balsam na moje serce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tayunia swobodna ,biegająca i podchodząca do Ciebie ...Ryczę jak wariat . Warto było tyle czekac .Boze jak bardzo warto było .:cunao::buzi::Rose: Ps .Miecio pieknisty !!!! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Te zdjęcia są rozczulające!!! Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Jadzia jest piękna inaczej itp, ona jest cudowna, śliczna, jedyna w swoim rodzaju!! Proszę Jadziuszki nie obrażać, cudowne te zdjęcia, w szczególności to z całuskiem w jej główke!! Jadziu jesteś najpiękniejsza!!![/QUOTE] dla mnie też jest najpiekniejsza bo taka urodę kocham ,ale niestety takie Jadzki nie mają lekko w zyciu ....Wybierane są ładniejsze .Taka jest prawda .Wyadoptowałam od siebie ponad 40 psów więc cos wiem na ten temat . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mam kilka zdjęć wstawię jutro .dzisiaj juz nie dam rady . -
Sprawdzałam kilka razy .Nie ma nic . Jest tylko 150 zł od Ciebie IVV za ostateczne rozliczenie Zosi .To wszystko .Nie ma więcej żadnych wpłat .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']fajniusia psinka:)[/QUOTE] Oj niby tak ....ale nie zawsze .... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p3145763.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2117/p3145763.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/p3145756.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5377/p3145756.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p3145754.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8969/p3145754.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p3145760.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1952/p3145760.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No to macie zbója ... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/p3145734.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1415/p3145734.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/p3145739.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/8823/p3145739.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p3145740.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9840/p3145740.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/p3145741.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5663/p3145741.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/p3145753.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1999/p3145753.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzka jest tak wspaniała ,ze jej serce jest większe od jej postury ....Ona daje taką wielką dawkę uczucia ze wystarczy dla kilku osób . To co z tego .ze jest ,,piękna inaczej ,,i kulawa ? Ona ma piekne wnętrze ....I szukamy dla niej kogoś kto ja za to właśnie pokocha na zawsze . Człowieku zobacz jakie to cudeńko .:razz: -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/p3145708.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4817/p3145708.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p3145709.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3049/p3145709.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p3145713.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8479/p3145713.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/p3145716.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1420/p3145716.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/p3145724.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3236/p3145724.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/p3145677.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3971/p3145677.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/p3145693.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3167/p3145693.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/p3145696.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7499/p3145696.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/p3145699.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6851/p3145699.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/p3145706.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3986/p3145706.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Funiu, od stycznia ja ponoszą koszta utrzymania Baja w hotelu. Ale jest jeszcze dług za dwa miesiące poprzedniego roku, czyli za listopad i grudzień 2011. Jeśli możesz wpłacaj na spłatę tego długu, jeśli nie - to trudno! A pro po, czy ktoś jeszcze mógłby wesprzeć Baja jakimś bazarkiem na likwidację długów???[/QUOTE] Jeśli Baj pójdzie do domu zapłacę za marzec i kwiecień .Tyle moge pomóc . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jutro wyśle smsa z zapytaniem . A z wyjazdem to na razie ja nie mam jak niestety ....Muszę się bardziej zorganizować . -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/p3105645.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/616/p3105645.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/p3105646.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5559/p3105646.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p3105648.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9629/p3105648.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Kolejna Pani zarabiająca ogromne pieniądze na czarno, masakra jakaś. W dodatku nikt jej nie zna i nic o niej nie wiadomo. Czy ta pani ma chociaż jakiś papier na to fachowe zajmowanie się ciężkimi przypadkami? Kolejkę u Jamora można zawsze zarezerwować, czasami psy nagle znajdują domy i warto mieć rezerwację, to nic nie kosztuje.[/QUOTE] To ,ze nie jest znana na dogo nie znaczy ze jest anonimowa i nie znająca się na szkoleniu .WIele ludzi ,szkoleniowców pouciekało z dogo bo tutaj sa fachowcy walący w klawiature i znający się na wszystkim zza komputera . Ta osoba została polecona .Ja nie decyduje o losie Kseni . Zdecydowałam się na awaryjny DT płatny na krótki okres bo mnie o to poproszono . -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p3125659.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4656/p3125659.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/207/p3125660.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9769/p3125660.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/p3125661.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/745/p3125661.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
LUna ma problem se skórą .Dokładnie ma łojotok .Musiałam zakupić dawkę specjalistycznego szamponu .Koszt 6 zł jedna kąpiel a potrzebujemy 5 kolejnych .Kapiel jest raz w tygodniu .Jesli po 5 kapieli skóra się uspokoi to zamknie się to w[B] kwocie 30 zł .Doliczam te kwote do hotelowania za marzec .[/B] Koszt odrobaczenia podam na dniach bo teraz odrobaczam tylko Dolpac a kupię go tam gdzie jest taniej . Bardzo proszę o zakup obrozy Kiltix bo kleszcze zaraz się pojawią .Ja juz widziałam pod sosną u nas to dziadostwo .Sprawa priorytetowa gdyż nastepstwa mogą byc tragiczne . [B]Ps .Luna została zabrana na teren mojego domu[/B] .Niedługo tu powstanie kilka kojców bo przenosimy hotelik do domu .Ona bedzie biegała luzem a spać moze z moimi psami . Myśle,ze to dobrze ze tu jest bo ma kontakt z zupełnie innym otoczeniem.Obok ulica,ludzie chodzący chodnikiem i odgłosy uliczne .Była w szoku ale dzisiaj jest trzeci dzień i juz mniej jest wypłoszona . Ale czasem zastanawiam się czemu ona się tak boi ?? Jak idę szybciej zwiewa i sika pod siebie .MOja córka którą zna też ją przeraża i ucieka ....Normalnie nie wiem co o tym m,yslec .... Jednak mam nadzieję .ze ta zmiana wprowadzi ją w przyszłośc i otworzy się na kolejne nieuniknione w jej życiu .
-
nic nie mam na Paypal .Puste . Dziekuje za rozliczenie Zosi.
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']U Jamora koszty chyba podobne.....[/QUOTE] mniejsze o 50 zł .Ale u Jamora trzeba czekac ... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Fajna fota !!!Ale najlepsza i bezcenna jest ta z butami .Super !!! Moje serce się raduje .MOja kochana Szwedenia .:multi: -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Znalazłam hotel ze szkoleniowcem .Pan Marek z Bogatyni koło Zgorzelca . Ma miejsce od zaraz .Koszt 400 zł plus karma ,ale powiedział ze moze byc i za 400 zł z karma ale trzeba czasem worek podrzucić . Pracuje z takim psami i ocenia je po obserwacji . Ma tylko 10 psów .Więc komfort pracy jest . Transport u PatiC to koszt koło 900zł bo to bedzie ponad 1500km .W nocy poda mi dokładną kwote bo nie ma dostępu do neta bo jest w trasie . W ten czwartek ma wolny termin na taka trasę . KOszt ogromny ,ale nie ma wyjscia .... Decyzja nalezy do opiekuna psa. Zrobiłąm co mogłam ., -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dobrze . Na Jamora stronie nie widziałam Kseni ujętej w kolejce .Sa trzy psiaki . Ksenia uwielbia zabawy tym mozna ją ,,kupić ,, Z resztą uwielbiam jego podejscie do psów i cenie za to co robi .Fajnie by było gdyby sie nią zajął .