Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. O matko ! Czy nie ma sposobu, aby zahamowac te ataki ? Nie miałam doswiadczenia z psiakiem z padaczką. To jakis horror:-(
  2. Zdjecia, jak zawsze prosze do mnie:lol: [email][email protected][/email] Koniecznie trzeba na miejscu przeprowadzic wywiad, czy ten pies ma dom. Ludzie na ogół wiedzą takie rzeczy.
  3. Co z Lizą ? Czy jest poprawa ?
  4. Chyba nic tu po nas, skoro decyzja podjeta... Szkoda, ze oferowana szansa trwała tylko 3 miesiace.:-(
  5. Biedny Bruno, mielismy nadzieje, ze dasz rade, ale chyba cierpienie Cie przerosło:-( Spij spokojnie, biedny piesku:-(
  6. Tak bardzo mi zal tej suni, ze brak słow :-(
  7. Pieniądze z bazarku Macka w wys. 183 zł juz są na koncie Barnisia. :lol: Przyszła równiez wplata od Dorot131 - 40 zł.:lol: Jeszcze raz , wielkie dzieki :Rose: w koncu mogłam zaplacic listopadowy czynsz na hotel Barnaby:lol:.
  8. [quote name='winter7'] PS. Wysłałam wiadomość do Pani z FB z Majorki[/QUOTE] Dziekuje bardzo, wszak cuda sie czasem zdarzaja... Nie wyobrazam sobie, aby w styczniu skazac go na smierc:-(
  9. Brawo Helenka ! Sliczna wystraszona Myszko :loveu:
  10. Zapisuje, matko, jakie biedaki :-( Dobrze, ze juz odebrane.
  11. Co to za potwór, ktory tak krzywdził tego biednego psiaka:shake:
  12. Ja tez oczywiscie ZA pomocą dla Kazana !
  13. Biedny, trzeba go stamtąd zabrac, bo moze nie przezyc zimy:-( Czy za hotel u stzw płaci sie z gory, czy z dołu ?
  14. Bardzo dziękujemy Macku, oczywiscie potwierdze:lol:. Dziękuje tez ali123 za listopadową wpłate - 50 zł.:loveu:
  15. Czasem warto jednak zmienic psu i miejsce i szkoleniowca. Nie macie nic do stracenia.
  16. Dziuniek pójdzie w slady Yody i będzie miał domek marzen! :lol: Alez sie ciesze :multi:
  17. Postarajcie sie moze o miejsce w tym hotelu, w ktorym przebywa Donald. Dziewczyny płacą za Donalda 450 zł/mc.
  18. Jesli chodzi o biedaka z Siewierza, to deklaruje 10 zł/m-c. Mysle, ze STZW dala dobra cene. Chyba u Ulki12 nie byłoby taniej. Płacilismy za Majka 360 zł. A jaki on jest duzy ? Jak ONek ? Po zdjeciach nie moge sie zorientowc.
  19. [quote name='teresaa118']Moj syn tez zahamowal na ulicy szybkiego ruchu z powodu golebia, niestety nastepny nie mial szans i najechal syna, samochod to male piwko, ale syn ma do tej pory problemy z kregoslupem na wysokosci szyi. Lepiej nie zatrzymywac ruchu ulicznego. Uratujemy golebia lub kota, ale stracimy sami przy tym zdrowie[/QUOTE] To bardzo przykre, co piszesz. Współczuje. Mysle, ze kierowca sam powinien ocenic, co zrobic, aby nie spowodowac zagrozenia. Ale w sytuacji opisanej przeze mnie, na pustej ulicy, kierowca po prostu zabawił sie w mysliwego. O i to mi chodzi, ze było to podłe.
  20. [QUOTE=madziakato;21583113 Słuchajcie, ta bida z Siewierza, przebywa w zasadzie w jednym miejscu, jest do złapania. Co robimy? On nie da radę w te pogodę, zobaczcie, już śnieg, mróz.... Czy dalibyśmy radę znaleźć jakiś dt- może macie jakieś kontakty, pomysły? Dajcie proszę, znać...[/QUOTE] MOge zadzwonic do Ulki12, to blisko Siewierza. Jesli ma miejsca, to mozna polecic jej hotelik z czystym sumieniem. Czy damy rade nazbierac deklaracji ?
  21. Madziu, trzymam kciuki za Kaprysa. Bedzie dobrze:lol: Nie zajrzałam wczoraj, a tu tyle sie działo:shake: Brynów, to jedyna lecznica, na ktorą mozna liczyc o kazdej porze, dobrze ze tam pojechaliscie. Madziu, o seterce, to nie ja. Nie znam tematu.:shake:
  22. Bardzo sie martwie. Murko, koniecznie trzeba skontaktowac sie z lekarzem:-(
  23. Tak bardzo sie ciesze, ze Kanis znalazł swoje miejsce na Ziemi :loveu:
  24. Wiesci wspaniałe, ale straciłyscie fajne dt:eviltong:
×
×
  • Create New...