Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Tak bardzo mi przykro, biedny Kazan:-(
  2. Przyszłam odwiedzic Lolinke i przy okazji zaprosic Was na mały bazarek dla 2 chorych ONkow:-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249176-Pachn%C4%85co-s%C5%82odko-i-%C5%9Bwiatecznie-na-bazarku-arim-do-7-12-br-dla-Urgo-i-Azy[/url]
  3. Mysle, ze Barnis sie nie obrazi, jesli zaprosze Was na mały bazarek dla 2 chorych ONeczkow http://www.dogomania.pl/forum/threads/249176-Pachn%C4%85co-s%C5%82odko-i-%C5%9Bwiatecznie-na-bazarku-arim-do-7-12-br-dla-Urgo-i-Azy
  4. Załatwiajcie transport jak najszybciej, póki jeszcze nie nadeszla prawdziwa zima, niech biedulek juz nie marznie:-( A ja chcialam zaprosic na mały bazarek dla 2 chorych ONków, dla Azy i Urgo. Zajrzyjcie , prosze, moze Jurand sie nie pogniewa. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249176-Pachn%C4%85co-s%C5%82odko-i-%C5%9Bwiatecznie-na-bazarku-arim-do-7-12-br-dla-Urgo-i-Azy[/url]
  5. Zapraszam w imieniu arim i wlasnym na bazarek, w połowie przeznaczony dla Urgo. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249176-Pachn%C4%85co-s%C5%82odko-i-%C5%9Bwiatecznie-na-bazarku-arim-do-7-12-br-dla-Urgo-i-Azy?p=21609672#post21609672[/url]
  6. Bardzo sie cieszę:loveu: i dziękuje:lol: Jutro zadzwonie do weta i potwierdze otrzymanie przelewu ze Skarpety. A tymczasem chciałam zaprosic na bazarek arim przeznaczony w polowie dla Azuni. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249176-Pachn%C4%85co-s%C5%82odko-i-%C5%9Bwiatecznie-na-bazarku-arim-do-7-12-br-dla-Urgo-i-Azy?p=21609672#post21609672[/url]
  7. [quote name='BoUnTy']Bellu ale ja już zdjęcia.zamieściłam na poprzedniej stronie ;) dzięki za miła wycieczke ,;)[/QUOTE] Musiałysmy pisac w tym samym czasie, bo jak ja pisałam zdjec jeszcze nie było:lol:
  8. Z wielką przyjemnoscia donoszę, ze odwiedziny u Majka sie odbyły.:lol: Majk zyje, swietnie wygląda, jest radosny i na pewno Pan bardzo o niego dba, co zabaczycie jak BoYnTy zamiesci wieczorem jego zdjecia. Bo ja niestety cos spaprałam przy robieniu fotek swoją komórka:oops:. W kazdym razie kamien spadł nam z serca:lol: Edit; napisałam to wszystko, a tu dwa posty wczesniej BoUnty zdała juz relacje:evil_lol:
  9. A moze spróbuj wyjsc jednoczesnie z Helą i jakims odwaznym pieskiem, ktorego Hela lubi ? Czasem nie wiadomo, co zadziała:lol:
  10. Ja nie dostałam jeszcze konta. Ale moje jest w profilu:lol:
  11. Czy wiecie juz o jaką kwote musimy walczyc ? Tzn. ile wyniesie koszt kojca i budy ?
  12. Poprosiłam Owczarkową Skarpete o pomoc dla Juranda. Czekajmy teraz na odpowiedz.
  13. Chciałam prosic o pomoc dla innego starenkiego , slepego Psiaka, dla Juranda. Jurand przebywa w schronisku, ale nie moze tam zostac, bo jego stan naprawde jest kiepski.:-( Czeka na niego miejsce u Dexterki. Załozyłam mu watek na prosbe wiewoiry z Psiej Ekipy z Bielska-Białej, do tej pory miał tylko wydarzenie na fb. Czy Skarpeta dołozyłaby cos Jurandowi na start, czyli na dofinansowanie pierwszego miesiaca w hotelu ?Albo na weta ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132-Jurand-widzi-sercem-Pomózmy-inaczej-nie-przetrwa-zimy-w-schronisku?p=21602982#post21602982[/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/1fbc6fdbe11a.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1fbc6fdbe11a.jpg[/IMG][/URL]
  14. Tak sie ciesze, bardzo bardzo :multi:
  15. Mozna tez zwrocic sie o pomoc do Skarpety im.Talcott, ona wspiera staruszków. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika[/url]!
  16. Zapisuje watek malucha, ale na razie jestem spłukana. Przed chwilą zadeklarowałam pomoc dla Dogo07 i to chyba na razie moja ostatnia deklaracja. Zajrzyjcie, tam jest jakas tragedia i psa i człowieka :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246643-olkuskie-NIUSIA-i-GRACJA-prosza-o-og%C5%82oszenia-!!!/page17[/url]
  17. Ja równiez deklaruje 10 zł. I zycze Dogo z całego serca, aby zły los sie odmienił.
  18. Delph, z bazarku fony przeznaczamy na długi Saj 100 zł. Za pare dni zrobie przelew, mozesz juz przesłac nr konta.
  19. Przyszłam w odwiedziny do chłopaka. Jestem pewna, ze szybko znajdzie dom, bo jest uroczy:lol:
  20. Dziuniek, pakuj sie chłopaku. Trzymam kciuki za szczęsliwą podróz.:thumbs:
  21. Podniose wątek Juranda i zapraszam do staruszka. Starym psom, tak jak i ludziom, czas ucieka o wiele szybciej :-(.
  22. O matko, powinnam skakac z radosci, a rycze jak bóbr.:multi::placz:. Tak sie ciesze ! Powiedz od nas włascicielom hotelu, ze są cudowni i kochani i w ogóle:loveu:
  23. Sliczna sunia, zapisuje wątek:lol:
  24. Szkoda dyskutowac z takimi bezdusznymi głąbami.:shake: Dlatego wole nie wchodzic i sie nie denerwowac.
  25. Dajmy szanse temu biednemu psu, potrzeba tak niewiele, a jednoczesnie tak duzo... [URL="http://naforum.zapodaj.net/63a33dfeb622.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/63a33dfeb622.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/b5a0ddfaa265.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5a0ddfaa265.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/20d0504cc4a6.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/20d0504cc4a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/63a33dfeb622.jpg.html"] [/URL] Na Juranda czeka miejsce w hotelu u Dexterki, prosimy o najmniejsze nawet deklaracje, o jednorazowe drobne wpłaty, o bazarki. Niech Jurand opusci schronisko i znajdzie ciepły kąt i pełna miske.:-( Finansami Juranda zajmie sie wiewoira, chętnym poda na pw nr konta do wpłaty.
×
×
  • Create New...