-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
NERO szkielet ONKA z lasu ma DOM na wsi.
bela51 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka2']A gdzie ona ma ten hotelik ? .[/QUOTE] [url]http://hotel-4lapy.pl/kontakt.html[/url] -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podaje wykaz majowych wpłat dla Barnisia 2.05. - gosiaczek1984 - 20 zł 2.05. - bazarek fony ( zaliczkowo ) - 100 zł 5.05. - Dorot131 - 40 zł 7.05. - agat21 - 10 zl 9.05. -ala123 - 50 zł ( za VI ) 9.05. - Doda_ - 10 zł 12.05. - J_ulia -20 zł 12.05. - Livka - 10zł Bardzo, bardzo dziekujemy :loveu: -
Martwie sie o jego fundusze, nie na zarty:-( Czy ktos mógłby zrobic chociaz cegiełkowy ? Nigdy nie robiłam i brakuje mi inwencji w tej dziedzinie. Chyba, ze dostanę jakąs ściągę ...
-
Uroda pomaga w zyciu:lol: Wiele szczęscia Cezarku:loveu:
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='malagos']Ja tez proszę o pomoc dla tego psiaczka od Mazowszanki, mam dt zajety przez sunię i szczeniaki, nie dam rady ...[/QUOTE] Moje poparcie tez macie. -
NERO szkielet ONKA z lasu ma DOM na wsi.
bela51 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Boziu, jaki piękny.. Ręce opadają przy takiej ilości nieszczęść. Nawet koszt ewentualnego hotelu dla niego to sporo więcej niż dla małego. Ile czasu masz Mazowszanko mniej więcej danego od tej znajomej?[/QUOTE] Moze Amadorka miałaby miejsce ? Hoteluje ONki za 300zł z karma... -
NERO szkielet ONKA z lasu ma DOM na wsi.
bela51 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka2']On koniecznie chciał wejść do domu, aby być blisko ludzi. Jak już pisałam on w domu zachowuje się jak słoń w składzie porcelany, co gorsze w ogrodzie też :shake:[/QUOTE] Przyzwyczaiłby sie szybko. Gdy przed laty wziełam mlodziutką Oneczke ze schronu, to najpierw wskoczyła w domu na stół. Ale szybko załapała zasady, bo Oneczki są baaaardzo mądre.:lol: -
Zagłodzona Onka w Olku...Potrzebne deklaracje na karmę i weta...
bela51 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Sliczna myszka z siwym pysiem:loveu: Ile ona moze miec latek? -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Popieram pomoc dla młodego ONeczka. -
Jakie słodkie kluseczki :loveu:
-
Nie zmienimy mentalnosci ludzi jeszcze przez dzięsięciolecia. Bylam jakis czas temu na wizycie p/a dla ONka. Samotny facet na rencie, podobno inzynier. Duzy dom i ogrod, ale uwaza, ze miejsce owczarka jest w budzie. Nie na łancuchu, ale w budzie, a nie w domu. " gdybym chcial psa do domu to bym wział ratlerka, albo yorka" I co takiemu zrobisz ? Nie dostal oczywiscie tego ONka, ale pewnie wezmie ze schronu...:-(
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
bela51 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska7']Może dawać jej w ciągu dnia jakieś słodycze. W jej stanie nadmiar cukru jest bez znaczenia, a nie będzie tak bardzo głodna.[/QUOTE] [quote name='Anja2201']Zadzwonię później do weta i zapytam . Dzięki za podpowiedź .[/QUOTE] I co, pytałas Aniu ? To byloby jakies rozwiazanie, jest taka biedna ... -
Wysłałam Ci maila DONnko.
-
[quote name='pumcia02']miałam telefon po Dorę. Pani budzi zaufanie i wydaje się być dobrym domem. Ma się skontaktować z właścicielem, żeby zobaczyć sunię na żywo. Trzymajcie kciuki...[/QUOTE] Jakie wiesci ? Pumciu, nie trzymaj nas w niepewnosci !
-
Sliczny ! Ciekawe, czy ktos go wywalil, czy sam sobie zrobił wycieczke...
-
[quote name='DONnka'] [SIZE=3][B]Argo nadal szuka domu !!! Najwyższy czas pomyśleć o bazarku. Arguś ma 0 zł na koncie :placz: Musimy uzbierać na opłatę hotelową za maj Czy ktoś może podarować jakieś fanty ??? [/B][/SIZE][/QUOTE] Moze chociaz jakis cegiełkowy na poczatek ???????????
-
Zapisuje watek biedaka. Dobrze, ze udało Mu sie uciec spod igły.
-
Współczuje. Woda to straszny zywioł. Pamietam rok 1997, Wrocław. Akurat byłam na wakacjach w okolicy.:-( Miejmy nadzieje, ze taki scenariusz juz sie nigdy nie powtórzy.
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
bela51 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Warto moze poprosic Agmarek, aby zmieniła tytuł watku ? Skoro Hela została Maksi, a Rudy juz dawno w domu ? -
Ja tez zagladam i zagladam... Nie wiem czy sie cieszyc, czy martwic:roll:
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
bela51 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Babusia, bardzo ujmująca i też ma charakter, jak nasza Maksi :) Czy ktoś umie podlinkować banerek? Poproszę o wspomożenie z podlinkowaniem.[/QUOTE] Ten banerek jest podlinkowany:lol: Wchodzisz z lewej strony w zakladke "edytuj sygnature". Zaznaczasz mój banerek ( zeby zrobił sie niebieski ) - kopiuj i wklejasz w okno otwartej zakładki z synatura. Zapisujesz i jest ! Ja mam problem, bo nie wiem co zrobic, aby zmiesciły mi sie np. dwa. Niektorzy noszą w podpisie, a mnie wyskakuje napis, ze nie mam miejsca:-( -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
bela51 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='egradska']"[COLOR=#666666][FONT=Trebuchet MS] Pas je na kraju ovog nesretnog događaja uspavan. " Po tym nieszczesliwym wydarzeniu pies zostal uspiony.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Odszczekuję komplementy pod adresem kotki:angryy: -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
bela51 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='egradska']niestety, ten pies zaplacil za to zyciem:( [URL]http://webcafe.net.hr/svastara/video-hrabra-macka-spasila-dijete-od-napada-agresivnog-psa[/URL][/QUOTE] Przetłumacz, prosze. A niech ich szlag !