Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [quote name='Mazowszanka2']A gdzie ona ma ten hotelik ? .[/QUOTE] [url]http://hotel-4lapy.pl/kontakt.html[/url]
  2. Jest szansa, ze uda sie go odebrac ? Trzeba pognebic faceta, moze choc poprawi mu warunki:-( Dziadyga bez serca !
  3. Podaje wykaz majowych wpłat dla Barnisia 2.05. - gosiaczek1984 - 20 zł 2.05. - bazarek fony ( zaliczkowo ) - 100 zł 5.05. - Dorot131 - 40 zł 7.05. - agat21 - 10 zl 9.05. -ala123 - 50 zł ( za VI ) 9.05. - Doda_ - 10 zł 12.05. - J_ulia -20 zł 12.05. - Livka - 10zł Bardzo, bardzo dziekujemy :loveu:
  4. Martwie sie o jego fundusze, nie na zarty:-( Czy ktos mógłby zrobic chociaz cegiełkowy ? Nigdy nie robiłam i brakuje mi inwencji w tej dziedzinie. Chyba, ze dostanę jakąs ściągę ...
  5. Uroda pomaga w zyciu:lol: Wiele szczęscia Cezarku:loveu:
  6. [quote name='malagos']Ja tez proszę o pomoc dla tego psiaczka od Mazowszanki, mam dt zajety przez sunię i szczeniaki, nie dam rady ...[/QUOTE] Moje poparcie tez macie.
  7. [quote name='agat21']Boziu, jaki piękny.. Ręce opadają przy takiej ilości nieszczęść. Nawet koszt ewentualnego hotelu dla niego to sporo więcej niż dla małego. Ile czasu masz Mazowszanko mniej więcej danego od tej znajomej?[/QUOTE] Moze Amadorka miałaby miejsce ? Hoteluje ONki za 300zł z karma...
  8. [quote name='Mazowszanka2']On koniecznie chciał wejść do domu, aby być blisko ludzi. Jak już pisałam on w domu zachowuje się jak słoń w składzie porcelany, co gorsze w ogrodzie też :shake:[/QUOTE] Przyzwyczaiłby sie szybko. Gdy przed laty wziełam mlodziutką Oneczke ze schronu, to najpierw wskoczyła w domu na stół. Ale szybko załapała zasady, bo Oneczki są baaaardzo mądre.:lol:
  9. Sliczna myszka z siwym pysiem:loveu: Ile ona moze miec latek?
  10. Jakie słodkie kluseczki :loveu:
  11. Nie zmienimy mentalnosci ludzi jeszcze przez dzięsięciolecia. Bylam jakis czas temu na wizycie p/a dla ONka. Samotny facet na rencie, podobno inzynier. Duzy dom i ogrod, ale uwaza, ze miejsce owczarka jest w budzie. Nie na łancuchu, ale w budzie, a nie w domu. " gdybym chcial psa do domu to bym wział ratlerka, albo yorka" I co takiemu zrobisz ? Nie dostal oczywiscie tego ONka, ale pewnie wezmie ze schronu...:-(
  12. [quote name='Aska7']Może dawać jej w ciągu dnia jakieś słodycze. W jej stanie nadmiar cukru jest bez znaczenia, a nie będzie tak bardzo głodna.[/QUOTE] [quote name='Anja2201']Zadzwonię później do weta i zapytam . Dzięki za podpowiedź .[/QUOTE] I co, pytałas Aniu ? To byloby jakies rozwiazanie, jest taka biedna ...
  13. Wysłałam Ci maila DONnko.
  14. [quote name='pumcia02']miałam telefon po Dorę. Pani budzi zaufanie i wydaje się być dobrym domem. Ma się skontaktować z właścicielem, żeby zobaczyć sunię na żywo. Trzymajcie kciuki...[/QUOTE] Jakie wiesci ? Pumciu, nie trzymaj nas w niepewnosci !
  15. Sliczny ! Ciekawe, czy ktos go wywalil, czy sam sobie zrobił wycieczke...
  16. [quote name='DONnka'] [SIZE=3][B]Argo nadal szuka domu !!! Najwyższy czas pomyśleć o bazarku. Arguś ma 0 zł na koncie :placz: Musimy uzbierać na opłatę hotelową za maj Czy ktoś może podarować jakieś fanty ??? [/B][/SIZE][/QUOTE] Moze chociaz jakis cegiełkowy na poczatek ???????????
  17. Zapisuje watek biedaka. Dobrze, ze udało Mu sie uciec spod igły.
  18. Współczuje. Woda to straszny zywioł. Pamietam rok 1997, Wrocław. Akurat byłam na wakacjach w okolicy.:-( Miejmy nadzieje, ze taki scenariusz juz sie nigdy nie powtórzy.
  19. Warto moze poprosic Agmarek, aby zmieniła tytuł watku ? Skoro Hela została Maksi, a Rudy juz dawno w domu ?
  20. Ja tez zagladam i zagladam... Nie wiem czy sie cieszyc, czy martwic:roll:
  21. [quote name='Cantadorra']Babusia, bardzo ujmująca i też ma charakter, jak nasza Maksi :) Czy ktoś umie podlinkować banerek? Poproszę o wspomożenie z podlinkowaniem.[/QUOTE] Ten banerek jest podlinkowany:lol: Wchodzisz z lewej strony w zakladke "edytuj sygnature". Zaznaczasz mój banerek ( zeby zrobił sie niebieski ) - kopiuj i wklejasz w okno otwartej zakładki z synatura. Zapisujesz i jest ! Ja mam problem, bo nie wiem co zrobic, aby zmiesciły mi sie np. dwa. Niektorzy noszą w podpisie, a mnie wyskakuje napis, ze nie mam miejsca:-(
  22. [quote name='egradska']"[COLOR=#666666][FONT=Trebuchet MS] Pas je na kraju ovog nesretnog događaja uspavan. " Po tym nieszczesliwym wydarzeniu pies zostal uspiony.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Odszczekuję komplementy pod adresem kotki:angryy:
  23. [quote name='egradska']niestety, ten pies zaplacil za to zyciem:( [URL]http://webcafe.net.hr/svastara/video-hrabra-macka-spasila-dijete-od-napada-agresivnog-psa[/URL][/QUOTE] Przetłumacz, prosze. A niech ich szlag !
×
×
  • Create New...