-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
bela51 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Trudno wyrazac swoje zdanie, nie znając psa,a przede wszystkim nie znając osob chcacych go adoptowac. Czasem wydaje sie,ze dom jest rewelacyjny, a po kilku dniach dochodzi do zwrotów z adopcji ( w najlepszym wypadku). Czasem podchodzimy sceptycznie , a ludzie okazują sie wspaniali,cierpliwi i wyrozumiali dla nowego domownika. Niewątpliwie Yumanji powinna była miec głos decydujący, szkoda, ze ją pominieto przy wizycie. -
Ja tez tulę piękną Lucky o perłowych włosach:lol:
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
bela51 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Biedak, powinien miec teraz dobrą opiekę. A on cały czas w budzie ? -
Lucky - czeka smierc - zniszczył ja człowiek - musimy jej pomóc
bela51 replied to Patix's topic in Już w nowym domu
Biedulka, musiało zycie dac jej w kosc. Nic sie nie dzieje bez powodu... -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja tez ZA pomocą ! Moze Lupus w Głogoczowie? Tam są ludzie z sercem i nie zdzieraja wielkiej kasy. -
Gracja za TM. Spij bez bólu, maleńka.
bela51 replied to dziuniek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widze,ze sliczna dzeiwczynka juz ma spore grono wielbicieli:lol:Bardzo sie ciesze :lol: -
Cywil z Glinna w DS, Lira odeszła [*] ... śpij Maleńka :( :( :(
bela51 replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Własciwy pies na własciwym miejscu:loveu:Bardzo, bardzo sie ciesze:lol: -
Zapisuje Dina, jest sliczny ! Ma niesamowite umaszczenie:lol:
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Amadorka']Z Bełchatowa do mnie jest ok.60 km.[/QUOTE] Podam nr tel. osobie,ktora bedzie sunie wiozła. Myslałam, ze jest dalej. Wczoraj niestety chłopa nie zastano w domu, ale pies był, bo było słychac szczekanie... -
Rudego Misia już nie ma..........
bela51 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak mi przykro, tak bardzo mi go zal.:-( Dostał chyba krwotoku wewnętrznego ? Dlaczego ? Zapytaj weta przy okazji, co mogło sie stac:-( -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Straszny dzien dzisiaj:-( Własnie umarł Rudy Mis:-( Ja nie doczekałam sie odpowiedzi w sprawie ONki i nie odnalazłam baby, ktora prawdopodobnie porzuciła Grysia, biedaka adoptowanego kilka miesiecy temu:-( I jak nie wierzyc w 13-tego ? -
Rudego Misia już nie ma..........
bela51 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rany boskie:placz: Biedny Misiaczek:placz: Bardzo współczuje Lilu... -
Dalej nic nie wiadomo ?
-
[quote name='Tianku']co w takich przypadkach się robi jak są stosowne zapisy w umowie adopcyjnej? bo się nie znam. ale koniecznie trzeba jakieś służby policja straż miejska straż dla zwierzat? nie wiem kto ma takie uprawnienia żeby tego gościa przynajmniej przesłuchać? [B]Ja cały czas wierzyłam że jednak p ania go zabrała ze sobą [/B]:-([/QUOTE] Do konca nie wiemy, co sie stało. Moze tylko włascicielka sobie nie zyczy zadnych kontaktów z nami, a pies nie zaginal.
-
Niektorym ludziom wydaje sie, ze z racji swojego statusu spolecznego ( stanowisko, wykształcenie, pieniadze) moze im uchodzic wiecej niz innym.:shake: Od wczoraj tez czuje sie zaangazowana w poszukiwanie jego psa i jego włascicielki, ktora ewidentnie robi uniki. Mysle, ze predzej czy pózniej ją odnajdziemy. Ale czy odnajdziemy tez psa ? W kazdym razie moze poniesc odpowiedzialnosc za porzucenie swojego zwierzęcia.
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
bela51 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Witamy na dogo joannoloves1:lol: I trzymamy kciuki:lol: -
Cywil z Glinna w DS, Lira odeszła [*] ... śpij Maleńka :( :( :(
bela51 replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://naforum.zapodaj.net/upload.html#"] [/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/00d9ee341a99.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/00d9ee341a99.jpg[/IMG][/URL] -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Dzwoniłam do osoby, ktora mówila mi o suni. Miała tam dzisiaj isc do tego "własciciela".:angryy: Siedze jak na szpilkach i czekam na telefon. -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Jest miejsce u Amadorki. Sunia moglaby jechac chocby dzis ! Módlcie sie, aby ten burak jej jeszcze nigdzie nie wydał ... -
Cywil z Glinna w DS, Lira odeszła [*] ... śpij Maleńka :( :( :(
bela51 replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Super ! Wiesci bardzo, bardzo optymistyczne:lol: -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='egradska']kuchnia, sprawdzam, gdzie ten Belchatow. Nie mamy kogos zaprzyjaznionego? Woj. lodzkie. Amadorka nie jest gdzies stamtad? Moze mialaby miejsce?[/QUOTE] Na mapie stamtąd do Amadorki jest 150 km.