Całe szczeście,
Czasem zastanawiam sie, czy starym psom nie nalezałoby oszczedzic takich zabiegów ( poza ratujacymi zycie).
Moja Janka ma 12 lat. Powinnam jej wyczyscic zęby , gdyz całe zycie miała z tym problem. Dwa lata temu miała ostatni zabieg (straciła wtedy 7 sztuk) !. A teraz panicznie sie boje, ze moze jej sie cos stac a ja nie poradze sobie z poczuciem winy.