Śliczna, dostojna Oneczka.
Nie wiem czy potrafie pomoc :( Nawet nie potrafie zalozyc wydarzenia na FB, aby ją rozreklamowac. A jak juz mowilam Skarpeta niesie pomoc tylko finansową, nie mamy zadnych domow tymczasowych :(
Wstawie na wątek ONkow do adopcji, to tylko moge, przykro mi.
U mnie od kilku dni zamieszkała mloda sierota, Oneczka spod Warszawy. Zajela moj czas i energie, ale nie stłumiła bólu.
Dodatkowo , gdyz ogladam zdjecia wszystkich innych ONek w potrzebie, walcze z wyrzutami sumienia, ze wzięlam własnie ją
a nie byc moze bardziej potrzebującą :(.