Przelalam dzisiaj Aslanowi 20 zl.
Przydałby sie jakis bazarek, tylko dla niego. Mam kilka fantów, ale na dogo bazarki marnie idą.
Pomyślcie dziewczyny o zorganizowaniu bazarku na fb.
Ja jestem osioł fejsbukowy, choc bazarki na dogo klepałam namiętnie. :(
Kochani, przeciez ja tez byłam za tym aby Lize operowac !
I byłam pelna nadziei !
Teraz po prostu się boje. Ale jeszcze mam nadzieje, ze stan Lizy ulegnie poprawie, ze to sa objawy przejsciowe, ktore z czasem ustapią.
Przynajmniej nowy skarbnik mógłby podac konto i zacząc zbierac biezące deklaracje
. Chyba prędzej czy pózniej Doda będzie musiała sie rozliczyc. A tak sytuacja tylko sie pogłębia.
NIech sie ktos zlituje i przejmie obowiazki skarbnika na watku Cejlona.
W inne sie nie wtrącam, bo nie mam na nich deklaracji.
Doda prosiła o to. Nie wiem co jest powodem, ale najwidoczniej przestała dawac rade.