[quote name='majqa']Na szczęście jedno, co nie trąci koniecznością wyrażania zgody, a jest obligatoryjne to to, że z chwilą adopcji musi rozliczyć pieniążki: indywidualne wpłaty, zasilone wpływami z bazarku plus wydatki (rachunki).[/QUOTE]
[INDENT] Musi rozliczyc, ale czy to zrobi ? Mialabym watpliwosci. [/INDENT]
[FONT=century gothic][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244653"]
[/URL][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]