[quote name='Cantadorra']Poproszę nr konta[/QUOTE]
Bardzo dziekujemy Cantadorro. :loveu:
Przesle Ci nr BoUnTy, skarbniczki Taysona.
( ale chyba póxniej, bo serwis ING nieczynny).
[quote name='wieso']Przepadla :( ani jednego zdjatka nie mamy :( nic nie wiemy......a Marcelek juz obfocony przez cioteczki...[/QUOTE]
Nic z tego nie rozumiem :shake:
Własnie, jakos zapomniałam o Dakocie, a przecie tak bardzo interesuje mnie jej los.
Bonsai, napisz prosze , co u suni ? Kryzys minął ?
Tyle biedaków wokół ...:shake:
[quote name='togaa']Jak [B]Laruni[/B]a boi się burzy, to Państwo jak i Ona mieli ciężką noc.
Waliło u nas strasznie....[/QUOTE]
A boi sie burzy ??? Wiecie cos na ten temat ?
Moja Janka spedzxila noc w lazience, ale psy róznie reagują. Niektore - ucieczką :-(
Pręguska Szakra w swoim domu.
[URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images52.fotosik.pl/3/4263040d82b0cad6.jpg[/IMG][/URL]
Wstawiłam, aby podniesc siebie i wszystkich na duchu, ze istnieja miłosnicy hienek :lol: